Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Digitální fotoaparáty  >  Digitální zrcadlovky  >  Canon EOS 6D + EF 24-105mm IS STM

Canon EOS 6D + EF 24-105mm IS STM

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 49 890 Kč
Porovnat 2 obchody
Plnoformátová digitální zrcadlovka Canon EOS 6D První digitální zrcadlovku se snímačem o velikosti reálného kinofilmového políčka přináší společnost Canon v podobě modelu EOS 6D. Tato digitální jednooká zrcadlovka se snímačem o velikosti políčka kinofilmu a kompaktním designem je ideální pro fotografování portrétů, cestování a nabízí pevnou kontrolu nad hloubkou ostrosti i velký výběr širokoúh...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Canon EOS 6D + EF 24-105mm IS STM

Popis Canon EOS 6D + EF 24-105mm IS STM

Plnoformátová digitální zrcadlovka Canon EOS 6D
První digitální zrcadlovku se snímačem o velikosti reálného kinofilmového políčka přináší společnost Canon v podobě modelu EOS 6D. Tato digitální jednooká zrcadlovka se snímačem o velikosti políčka kinofilmu a kompaktním designem je ideální pro fotografování portrétů, cestování a nabízí pevnou kontrolu nad hloubkou ostrosti i velký výběr širokoúhlých objektivů EF.
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Špičkové zpracování obrazu
Procesor Canon DIGIC 5+ spolu se snímačem zajištují vynikající reprodukci barev. DIGIC 5+ stojí také za pružnou odezvou fotoaparátu a řídí funkci detekce obličeje Face Detection AF v režimu živého náhledu a nově i snímání Full HD videa. To umožňuje nepřetržité natáčení v plném rozlišení 1080i frekvencí 30 sním./s a poskytuje realistický, vysoce kvalitní záznam s dokonale prokreslenými detaily. Rozhraní HDMI umožňuje přehrávání záznamu ve vysokém rozlišení i na HDTV.
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Vždy dokonalý přehled
3.2" LCD Clear View s rozlišením 1 040 000 obrazových bodů, širokým pozorovacím úhlem a antireflexním provedením zobrazuje snímky s velkým množstvím detailu a umožnuje kvalitní prohlížení za různých světelných podmínek. Režim živého náhledu, zobrazující snímky v reálném čase, nabízí tři typy automatického ostření: Quick AF, Live AF a Face Detection Live AF, který zaostřuje na tváře ve snímané scéně. Díky odolnému tělu z hořčíkové slitiny, těsnění proti vlivům prostředí a odolné závěrce je EOS 6D vhodný pro práci v terénu i ve studiu.
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Automatická údržba fotoaparátu
Čisticí systém Canon chrání snímky před účinky prachu třemi způsoby: omezuje jeho tvorbu uvnitř fotoaparátu, používá mechanismus automatického čištění snímače a funkci mapování odolávajících prachových částic, jež odstraní přibalený software.
Objektiv Canon EF 24-105 mm IS STM
Objektiv s proměnným ohnis...

Parametry Canon EOS 6D + EF 24-105mm IS STM

Výrobce Canon
Sada S jedním objektivem

Podobné produkty

Podobné fráze: