Kde jsem: Katalog > Canon PowerShot N2 WHITE - 9770B002

Canon PowerShot N2 WHITE - 9770B002

Obrázek není k dispozici
Koupit za 7 490 Kč
Dostupnost: 22. 5. 2018
7 490 Kč
Canon PowerShot N2 Zcela jiný úhel pohledu na kreativitu Snímejte, vytvářejte a sdílejte život ze všech úhlů s unikátním fotoaparátem PowerShot N2. Užijte si kreativitu, snímání v každé poloze, senzační snímky a snadné připojení Wi-Fi – vše v jediném fotoaparátu. Výhody Pohrajte si s kreativitou pomocí režimu Kreativní záběr Unikátní symetrický design pro snímání v každé poloze Výk...

Doporučujeme

Popis Canon PowerShot N2 WHITE - 9770B002

Canon PowerShot N2
Zcela jiný úhel pohledu na kreativitu
Snímejte, vytvářejte a sdílejte život ze všech úhlů s unikátním fotoaparátem PowerShot N2. Užijte si kreativitu, snímání v každé poloze, senzační snímky a snadné připojení Wi-Fi – vše v jediném fotoaparátu.
Výhody
Pohrajte si s kreativitou pomocí režimu Kreativní záběr
Unikátní symetrický design pro snímání v každé poloze
Výklopný dotykový displej pro dokonalé selfie
HS System a inteligentní IS pro skvělé výsledky
Snadné sdílení a dálkové snímání s Wi-Fi a NFC
Podrobný popis funkcí
Originalita s lehkostí
Ohromte rodinu a přátele svým kreativním nadáním. Režim Kreativní záběr inteligentně pořídí 5 dalších snímků původního objektu různými uměleckými a překvapujícími způsoby. Nebo lze pomocí režimu Kreativní záběr lehce pořizovat zábavné filmy s různými šikovnými kreativními efekty, které budete hrdě sdílet.
Úžasné selfie
Pořizujte dokonalé selfie s nádherně rozostřeným pozadím a efektem jemné pleti v režimu Autoportrét, jenž se automaticky spustí po úplném otočení displeje.
Neotřelý design
Učiňte dojem unikátním designem. Tento symetrický fotoaparát s kovovým tělem se nápadně odlišuje ultramoderním minimalistickým stylem. Je dostatečně malý, aby se vešel do kapsy, a zároveň natolik stylový, aby jej bylo možné vzít kamkoli.
Snadné snímání z každého úhlu
Prozkoumejte kreativní úhly snímání. Zásluhou kroužků zoomu a snímání fotoaparátu můžete snímat v každé poloze. Stačí jen nastavit zoom otáčením a pořídit snímek stisknutím v libovolném směru. Zobrazení náhledu snímků snímaných z úhlu usnadňuje 7,1cm (2,8”) výklopný dotykový displej, který lze otočit o 180o a umožňuje jednoduché, intuitivní dotykové operace.
Jasné snímky za jakéhokoli osvětlení
Vaše denní i noční fotografie budou k nerozeznání od skutečnosti. Systém HS System společnosti Canon exceluje za slabého osvětlení, kd...

Podobné fráze: