Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Dezinfekce  >  CooPharma Peroxid vodíku 3% (100ml)

CooPharma Peroxid vodíku 3% (100ml)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Používá se zevně k oplachování jako desinfekce a k rychlejšímu zastavení krvácení u ran jako jsou odřeniny, oděrky, menší řezné a tržné rány, bodnutí hmyzem.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CooPharma Peroxid vodíku 3% (100ml)

Popis CooPharma Peroxid vodíku 3% (100ml)

sLéky.cz píše:

Peroxid vodíku 3% se používá zevně k oplachování jako desinfekce a k rychlejšímu zastavení krvácení u ran jako jsou odřeniny, oděrky, menší řezné a tržné rány, bodnutí hmyzem apod.. Lze použít i k výplachům úst k odstranění zápachu.

Eshop Dr.Max píše:

Peroxid vodíku 3% je antiseptický kožní roztok. Používá se zevně na oplachy a k čištění ran na kůži např. na odřeniny, oděrky, menší řezné a tržné rány a po bodnutí hmyzem. Dále lze přípravek použít i k výplachům úst a ke kloktání při infekcích a zánětech v dutině ústní a hltanu. Jak se přípravek Peroxid vodíku 3% COO používá: Kožní rány a vředy se co nejdříve od vzniku poranění opláchnou dostatečným množstvím neředěného roztoku. K výplachu dutiny ústní nebo ke kloktání se používá také neředěný roztok, pak se vyplivne, nepolyká se. Roztok není určen k perorálnímu podání, nesmí přijít do styku s okem a nesmí se použít na ošetření hlubokých ran. Pokud se do 3 dnů poranění nehojí nebo přetrvává, poraďte se s lékařem. Složení: Léčivá látka je hydrogenii peroxidum 3% 100,0 g ve 100 ml roztoku. Pomocné látky jsou stabilizační přísady kyselina benzoová a difosforečnan sodný. Upozornění: P

Patro.cz píše:

; Pleťová čistící voda s peroxidem vodíku slouží k čištění pleti, především k uvolnění a změkčení komedonů u osob s mastnou pletí. Pomáhá odstranit přebytečnou zrohovatělou vrstvu kůže a zajistit optimální pH pleti.
Pravidelná aplikace odstraňuje

Parametry CooPharma Peroxid vodíku 3% (100ml)

Výrobce Coopharma
Určení Na rány

Podobné produkty

Podobné fráze: