Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Dezinfekce

Dezinfekce

Nalezeno:    254 produktů

Reckitt Dettol Aloe Vera - bezdotykový dávkovač mýdla

<p><strong>Obsah balení:</strong></p> <ul> <li>strojek</li> <li>náplň s mýdlem</li> <li>3 x AA baterie</li> <li>Barva: bílá</li> </ul> <p><strong>Vlastnosti:</strong></p> <ul> <li>100% bezdotykový provoz (sníží výskyt bakterií)</li> <li>Snadné vkládání tekutého mýdla</li> <li>Provoz na baterie</li> <li>Objem nádoby na mýdlo: 250ml</li> <li>Napájení: 3x baterie typu AA</li> <li><span>nové tekuté mýdlo náplň do bezdotykového dávkovače </span></li> <li><span>jemné na kůži, drsné k mikrobům </span>...

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

B.Braun Prontosan roztok

Prontosan W roztok je určen k čištění, zvlhčování a dekontaminaci kožních ran. Používá se k čištění a zvlhčování chronických ran, pro konzervační zvlhčení obvazů a krytí ran, obkladů, gázy, tamponů, houbiček, gelů či hydrofilního materiálu. Lze použít také při převazu k uvolnění přilepeného krytí nebo inkrustovaného povlaku rány.Použití roztoku je bezbolestné a je dobře snášeno alergiky.Rychle odstraňuje nepříjemný zápach ran.

Více informací
od 260 Kč
Koupit nejlevněji

Betadine mast 20g

Betadine ung.1x20g (H) Mast Betadine je antiseptický, desinfekční přípravek se širokým spektrem účinku proti bakteriím, virům, plísním a prvokům. Používá se na popáleniny, řezné a tržné rány, odřeniny, vředová onemocnění kůže a různá kožní onemocnění spojená s infekcí.

Více informací
od 107 Kč
Koupit nejlevněji

Biomedica Devilan - zásyp

Devilan zásyp slouží k péči o nohy zejména v oblasti mezi prsty. Přípravek brání nadměrnému pocení a zápachu nohou, má vynikající regenerační účinky.

Více informací
od 112 Kč
Koupit nejlevněji

Nora Octenilin Wound - roztok na výplach ran

Sterilní roztok pro zvlhčení, čištění a dekontaminaci povlečených, kontaminovaných a chronických kožních ran. Díky nízkému povrchovému napětí je velmi dobře snášen a schopen čistit i obtížně přístupné povrchy.

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

Alpa Pedik Deo - zásyp na nohy

&lt;p&gt;&lt;strong&gt;Původ&lt;/strong&gt;&lt;br&gt;Česká republika&lt;/p&gt;

Více informací
od 36 Kč
Koupit nejlevněji

Aquasphere Aqvitox D - roztok

Aqvitox-D je superoxidovaný, netoxický a nedráždivý roztok určený pro ošetření akutních a chronických ran, popálenin a odřenin. Účinek spočívá v mechanickém oplachování rány, které vede k vytvoření vlhkého prostředí, tedy k hydrataci rány a jejího nejbližšího okolí. Podporuje hojení.

Více informací
od 195 Kč
Koupit nejlevněji

Betadine tekutina 1x30ml (H)

Betadine liq.1x30ml (H) zelený Betadine je dezinfekční prostředek, který ničí řadu choroboplodných zárodků (antimikrobiální účinek) a je vhodný k dezinfekci pokožky a sliznic.

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Proreo Fongex - protiplísňový prací prostředek (200 ml)

Fongex je nově vyvinutý speciální prací prostředek se širokým spektrem (anti-fungicidních účinných látek). Eliminuje zárodky plísní. zabraňuje jejich recidivám a působí baktericidně.

Více informací
od 255 Kč
Koupit nejlevněji

Ajatin Profarma Tinktura s mechanickým rozprašovačem 25ml

Př&amp;iacute;pravek je určen k dezinfekci běžn&amp;yacute;ch povrchov&amp;yacute;ch poraněn&amp;iacute;, nič&amp;iacute; choroboplodn&amp;eacute; z&amp;aacute;rodky.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Alpa Pedik - zásyp na nohy s antimikrobiální přísadou

Je klasick&amp;yacute;m př&amp;iacute;pravkem k o&amp;scaron;etřen&amp;iacute; nadměrně se&amp;nbsp;pot&amp;iacute;c&amp;iacute;ch nohou.

Více informací
od 44 Kč
Koupit nejlevněji

Alpa Pedik Antiperspirant - sprej

Pedik antiperspirant sprej na nohy 90ml

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Alpa Pedik Deo - sprej

Alpa Pedik je rychleschnoucí sprej určený k dennímu ošetření nohou. Vlastnosti Alpa Pedik deo sprej na nohy: Obsahuje Tea Tree Oil, který má osvěžující a regenerační účinky. Je vhodný při potížích s nadměrným pocením a při zápachu chodidel. Lze jej použít

Více informací
od 52 Kč
Koupit nejlevněji

Aquasphere Aqvitox D gel

Aqvitox-D je je superoxidovaný, netoxický a nedráždivý roztok pro ošetření akutních a chronických ran, popálenin a odřenin. Primární mechanismus spočívá v mechanickém oplachování rány, jež vede k vytvoření vlhkého prostředí, tedy k hydrataci rány a jejího nejbližšího okolí.

Více informací
od 235 Kč
Koupit nejlevněji

Aveflor Akutol Spray + Akutol Stop Spray Duopack (60ml)

Speciální balení obsahuje přípravek Akutol spray a Akutol Stop spray.Akutol spray je plastický obvaz na bázi akrylátového kopolymeru, který slouží k rychlému ošetření oděrek a drobných ran (v domácnosti, při zahradničení, při práci v zemědělství nebo při sportu). Po nanesení vytváří vodě odolnou ochrannou vrstvu, zabraňuje přístupu mikroorganizmů ze zevního prostředí. Zasychá již do 2 minut. K odstranění obvazu dojde samovolně po 3-4 dnech postupně, probíhajícím zeslabením plastické vrstvy její...

Více informací
od 245 Kč
Koupit nejlevněji

Aveflor Akutol Stop sprej (60 ml)

AKUTOL Stop Spray 60ml (humánní)Ochranný plastický obvaz bez zápachu ve sprejiSpecifikace produktuspray k ošetření drobných poraněníaktivní složka - směs 80% alginátu vápenatého a 20% alginátu sodného&nbsp;vytváří nad poraněním práškovitou mechanickou vrstvuabsorbuje krev z poraněného místagelovitá hmota podporuje proces hojenívýtažky z heřmánku pravého a měsíčku lékařského desinfikují ránu a působí protizánětlivěrakytníkový olej, aloe vera a jojobový vosk podporují přirozenou hydrataci&nbsp;...

Více informací
od 144 Kč
Koupit nejlevněji

Beiersdorf Hansaplast Silver Active - sprej na nohy (150ml)

Hansaplast sprej na nohy SILVER ACTIVE zaručuje aktivn&amp;iacute; ochranu proti potu, d&amp;iacute;ky obsahu iontů stř&amp;iacute;bra. Sprej je bez alkoholu, m&amp;aacute; př&amp;iacute;jemnou a svěž&amp;iacute; vůni.

Více informací
od 92 Kč
Koupit nejlevněji

Betadine chirurgická tekutina 1000ml (H)

Betadine (chirurg.)liq.1x1000ml (H) Betadine je dezinfekční prostředek, který ničí řadu choroboplodných zárodků (antimikrobiální účinek) a je vhodný k dezinfekci pokožky a sliznic. Čtěte podrobně příbalový leták.

Více informací
od 529 Kč
Koupit nejlevněji

Betadine chirurgická tekutina 120ml

Př&amp;iacute;pravek se použ&amp;iacute;v&amp;aacute; k hygienick&amp;eacute; dezinfekci rukou i předoperačn&amp;iacute; dezinfekci rukou.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Betadine tekutina 1000ml (H)

Betadine liq.1x1000ml (H) zelený Kožní roztok Betadine je dezinfekční prostředek, který ničí řadu choroboplodných zárodků a je vhodný k dezinfekci pokožky a sliznic. Vhodný i k dezinfekci otevřených poranění a předoperační dezinfekci.

Více informací
od 549 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Popov Tea Tree Oil sprej (50ml)

Tea Tree oil spray Dr. Popova je bylinný balzám k regeneraci nohou a při nadměrném pocení. Skvěle působí při prasklinách kůže, únavě nohou, nadměrném pocení a zápachu chodidel. Účinně je osvěžuje a regeneruje. Vhodný také k dezinfekci nohou po použití společných sprch, šaten, bazénů apod. Velikost balení je 50 ml.

Více informací
od 95 Kč
Koupit nejlevněji

Jodisol Roztok tekutina 760g

Jodisol roztok je vysoce &amp;uacute;činn&amp;yacute; dezinfekčn&amp;iacute; př&amp;iacute;pravek. M&amp;aacute; velk&amp;yacute; rozsah &amp;uacute;činku na množ&amp;iacute;c&amp;iacute; se formy mikroorganismů t.j. bakterie, pl&amp;iacute;sně i na viry.

Více informací
od 209 Kč
Koupit nejlevněji

Jodisol Roztok tekutina 80g

Jodisol roztok je vysoce účinný dezinfekční přípravek. Má velký rozsah účinku na množící se formy mikroorganismů t.j. bakterie, plísně i na viry.

Více informací
od 64 Kč
Koupit nejlevněji

Jodisol Spray s mechanickým rozprašovačem 13g

Jodisol Spray s mech.rozpraš. drm.spr.sol.1x13g Jodisol Spray s mechanickým rozprašovačem je vysoce účinný dezinfekční přípravek. Je to tříprocentní lihový roztok komplexní sloučeniny (jodofor) s možností širokého použití. Má velký rozsah účinku na množící se formy mikroorganismů, t.j. bakterie, plísně i na viry.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Jodisol spray s mechanickým rozprašovačem 7g

Jodisol spray s mechanickým rozprašovačem drm.spr.sol.1 x 7g K dezinfekci povrchových kožních poranění, například po odstranění klíštěte, k antiseptickému ošetření infekčních bakteriálních i mykotických dermatitid, k dezinfekci stomatologických otisků a lékárenských nástrojů a pomůcek, dezinfekce operačního pole před chirurgickými výkony.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Merco Demycan (120ml)

Vysoce &amp;uacute;činn&amp;yacute; profylaktick&amp;yacute; prostředek proti myk&amp;oacute;z&amp;aacute;m kůže, pocen&amp;iacute; a z&amp;aacute;pachu nohou.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

N.W.M. DebriEcaSan - roztok s rozprašovačem

DebriEcaSan Alfa je superoxidovaný roztok vhodný pro ošetření akutních i chronických ran, dekubitů, odřenin, popálenin a ulcerací jiné etiologie. Poskytuje efektivní podporu hojení, snížení osídlení nežádoucími organismy a odstranění zánětu. Slouží také k oplachu a čištění akutních i chronických ran, vytváří vlhké prostředí v ráně, čímž napomáhá organismu rozvinout vlastní proces hojení. Snižuje mikrobiální zátěž v ráně a výrazně eliminuje zápach defektu. Balení obsahuje 500 ml....

Více informací
od 225 Kč
Koupit nejlevněji

N.W.M. DebriEcaSan Hyal Plus

DebriEcaSan hyal plus je tekutý zdravotnický prostředek, který je určený k oplachu a výplachu rodidel, s antimikrobiálním a regeneračním účinkem. Přípravek urychluje hojení rány na děložním čípku po konizaci, při léčbě zánětu děložního čípku, dále urychluje hojení vaginálních poranění po zákrocích či po porodu a vaginálních lézí po ozařování. Ulevuje od příznaků vaginální atrofie po menopauze, po ozařování v pánevní oblasti, při chemoterapii a při hormonální léčbě nádorů citlivých na estrogeny ...

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Profarma Ajatin Akut - sprej 1% (100ml)

Dezinfekčn&amp;iacute; př&amp;iacute;pravek v plastov&amp;eacute; l&amp;eacute;kovce s mechanick&amp;yacute;m rozpra&amp;scaron;ovačem.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Profarma Ajatin Plus - roztok 1% (1000 ml)

Ajatin Plus roztok 1% 1000ml Dezinfekční přípravek na ruce, pokožku i předměty a plochy. Likviduje některé kmeny virů, bakterie a nižší kvasinkovité houby. Nebarví, nezapáchá a nedráždí pokožku.

Více informací
od 96 Kč
Koupit nejlevněji

Profarma Ajatin Plus - roztok 10% (1000 ml)

Přípravek Ajatin Plus roztok 10% se používá k dezinfekci pokožky, malých ran a odřenin. Dále slouží k plošné dezinfekci různých povrchů a předmětů. Roztok je účinný v boji proti bakteriím, plísním, kvasinkám, nižším houbám, řasám a některým virům.

Více informací
od 205 Kč
Koupit nejlevněji

Reckitt Dettol Aloe Vera - náplň do dávkovače

Náplň do dávkovače mýdla, 250 ml, antibakteriální mýdlo je vhodné pro každodenní použití, ničí 99,9% bakterií a chrání proti široké škále bakterií

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Sara Lee Kiwi Fresh Deo - osvěžovač obuvi (100ml)

Kiwi osvěžovač obuvi Passion Fresh neutralizuje nepříjemné pachy, udržuje obuv svěží a propůjčuje jí příjemnou vůni. neutralizuje nepříjemné pachy zanechává příjemnou vůni &nbsp;

Více informací
od 135 Kč
Koupit nejlevněji

Septonex dermální sprej roztok 1 x 45ml

K b&amp;#283;&amp;#382;n&amp;eacute; dezinfekci drobn&amp;yacute;ch ko&amp;#382;n&amp;iacute;ch poran&amp;#283;n&amp;iacute;. D&amp;aacute;le se pou&amp;#382;&amp;iacute;v&amp;aacute; k l&amp;eacute;&amp;#269;b&amp;#283; drobn&amp;yacute;ch projev&amp;#367; ko&amp;#382;n&amp;iacute;ho hnis&amp;aacute;n&amp;iacute; projevuj&amp;iacute;c&amp;iacute;ho se zarudnut&amp;iacute;m, mokv&amp;aacute;n&amp;iacute;m a strupy.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Valentis Peroxid vodíku 3% (100 ml)

Peroxid vodíku 3% COO drm.sol. 1x100ml 3%

Více informací
od 57 Kč
Koupit nejlevněji

Zenit Solsapon

Tradiční pilinová mycí pasta na ruce s vysokým mycím účinkem. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů. Obsahuje látky, které příznivě působí na pokožku, zanechávají ji hebkou a svěží. Příjemná pomerančová parfemace. Oblasti

Více informací
od 32 Kč
Koupit nejlevněji

Zenit Solvina Industry - mycí pasta na ruce

Ekonomick&amp;aacute; varianta myc&amp;iacute; pasty na ruce s glycerinem a směsi př&amp;iacute;rodn&amp;iacute;ch abraziv.

Více informací
od 30 Kč
Koupit nejlevněji

ALFASILVER sprej 50 ml

...lver ve spreji je minerální prášek bílé barvy s 3 % obsahem ionizovaného stříbra a je vhodný k bezbolestnému ošetření akutních a chronických ran. Sprej se používá na ošetření ran, odřenin, popálenin menšího rozsahu, na kožní poranění, proleženiny a podobně.Dále udržuje okolní prostředí čisté, což napomáhá přirozenému průběhu hojení a ošetřenou oblast chrání před množením bakterií. Přípravek přilne k místu, na které byl aplikován, nesklouzne z něj a lze ho snadno odstranit fyziologickým roztokem.

Více informací

Antibakteriální hygienický gel na ruce 125ml

Antibakteriální hygienický gel na ruce je hluboce čistící gel na ruce s okamžitou účinností.Obsahuje 60% alkoholu.Vstřebává se okamžitě, zanechává osvěžující pocit, nelepí. Z dlaní eliminuje nepříjemný zápach (česnek, ryby apod.).Balení obsahuje 125 ml.

Více informací

Zitenax hygienický gel na ruce 250 ml

Zitenax hygienický gel na ruce s antibaketriální přísadou, aloe vera a panthenolem čistí ruce bez použití vody a mýdla. K použití kdykoliv a kdekoliv. Stačí jen rozetřít gel v rukou a nechat volně zaschnout. Vhodné pro použití doma i na cestách. Velikost balení je 250 ml.

Více informací

ASEPT sprej 100ml

Asept je dezinfekce ve spreji, která je určená na drobné kožní ranky. Má zklidňující účinky, při ošetření nepálí. Používá se také k ošetření po štípnutí hmyzem. Pokožku celkově revitalizuje.Přípravek je vhodný pro děti od 3 let, těhotné i kojící ženy.

Více informací

Steriman gel dezinfekční gel na ruce 20x2.8ml

...okožky. Díky svému složení má antimikrobiální vlastnosti, schopné rychle zničit mikroby a bakterie. Tento gel se neomývá, nemastí, nezanechává skvrny a je rychle absorbován. Hydratuje pokožku, zanechává ji čistou, jemnou a příjemně vonící. Díky vhodnému balení je Steriman gel také velmi praktický a ideální pro dezinfekci vašich i dětských rukou v každé situaci, když nemáte mýdlo a vodu, jako například ve veřejné dopravě, na letišti, v obchodě, při manipulaci s penězi. Balení obsahuje 20x 2,8 ml.

Více informací

Steriman gel dezinfekční gel na ruce 100ml

...ru pokožky. Díky svému složení má antimikrobiální vlastnosti, schopné rychle zničit mikroby a bakterie. Tento gel se neomývá, nemastí, nezanechává skvrny a je rychle absorbován. Hydratuje pokožku, zanechává ji čistou, jemnou a příjemně vonící. Díky vhodnému balení je Steriman gel také velmi praktický a ideální pro dezinfekci vašich i dětských rukou v každé situaci, když nemáte mýdlo a vodu, jako například ve veřejné dopravě, na letišti, v obchodě, při manipulaci s penězi. Balení obsahuje 100 ml.

Více informací

Ziaja Antibakt. hyg. gel na ruce zvlhčující 60ml

Ziaja antibakteriální hygienický mycí gel s na ruce zvlhčující Antibakteriální gel na ruce bez oplachování. Účinně čistí dlaně bez použití vody. Zaručuje pokožce odpovídající hygienu. Osvěžuje, pečuje o ruce a nevysušuje Balení obsahuje 60 ml.

Více informací

Ochranný antibakteriální gel na ruce PREMIUM 250ml

...ném složení pro každodenní péči, hygienu a ochranu. S vysokým obsahem alkoholu 70% ničí až 99,9 bakterií a virů, a to bez nutnosti použití vody a mýdla kdekoli a kdykoli potřebujete. Umožní očistit si ruce po práci, v dopravě, po nákupu a po mnoha dalších činnostech, kdy je třeba aktivně se chránit před viry, bakteriemi a mikroby. S Aloe Vera a Kyselinou hyaluronovou navíc pokožku hydratuje a zklidňuje, urychluje regeneraci pokožky a pokožku udržuje jemnou a vláčnou. Balení obsahuje 250 ml.

Více informací

Čistící gel na ruce 200ml

Čistící gel na ruce je antibateriální čistící gel s 60% alkoholu pro dokonalou hygienickou očistu rukou bez použití vody a mýdla při zvýšené možnosti kontaminace (např. v období virových nákaz).Pro zvýšení účinnosti obsahuje navíc Tea tree olej - nejsilnější přírodní antiseptikum. Podíl Aloe vera a glycerínu omezuje vysušování rukou.Je vhodný na cesty nebo při pohybu na veřejnosti (městská hromadná doprava apod.).Má okamžitý nástup účinku!Balení obsahuje 200 ml.

Více informací

Čistící gel antibacterial HERBAVERA 250ml

...í k umytí rukou bez mýdla a vody. Přináší rychlé a hygienické ošetření rukou ve všech situacích.Výrobek obsahuje 60 % ethanolu. Ethanol má dlouhodobě prokázané antibakteriální účinky, proto se výborně hodí pro rychlou očistu rukou. Díky obsahu glycerinu a konopného oleje působí hydratačně a nevysušuje pokožku a přitom ruce nejsou po použití lepivé. Konopný olej lisovaný za studena má výborné regenerační účinky. Měsíček lékařský a aloe vera pokožku výborně ošetří a ochrání.Balení obsahuje 250 ml.

Více informací

MILÉNE antibakteriální vlhčené ubrousky 6× 15 ks

...ísadou jsou vynikající na cesty. Šest balení po patnácti kusech. Klíčové vlastnosti antibakteriálních vlhčených ubrousků MILÉNE, 6 × 15 ksVlhčené utěrky jsou určeny k odstranění nečistot z pokožky všude tam, kde není ihned k dispozici čistá voda a mýdloUbrousky MILÉNE obsahují antibakteriální přísaduDíky lepícímu zavírání se snadno používají a uchovávají vlhkéMILÉNE příjemně voníPraktické balení 6 × 15 ksVejdou se do kabelky, skvělé na cestyJen k vnějšímu použitíSložení:aqua, phenoxyetehanol,...

Více informací

MILÉNE antibakteriální vlhčené ubrousky 8× 15 ks

...přísadou jsou vynikající na cesty. Osm balení po patnácti kusech. Klíčové vlastnosti antibakteriálních vlhčených ubrousků MILÉNE, 8 × 15 ksVlhčené utěrky jsou určeny k odstranění nečistot z pokožky všude tam, kde není ihned k dispozici čistá voda a mýdloUbrousky MILÉNE obsahují antibakteriální přísaduDíky lepícímu zavírání se snadno používají a uchovávají vlhkéMILÉNE příjemně voníPraktické balení 8 × 15 ksVejde se do kabelky, skvělé na cestyJen k vnějšímu použitíSložení:aqua, phenoxyetehanol,...

Více informací

MILÉNE antibakteriální vlhčené ubrousky 4× 15 ks

...sadou jsou vynikající na cesty. Čtyři balení po patnácti kusech. Klíčové vlastnosti antibakteriálních vlhčených ubrousků MILÉNE, 4 × 15 ksVlhčené utěrky jsou určeny k odstranění nečistot z pokožky všude tam, kde není ihned k dispozici čistá voda a mýdloUbrousky MILÉNE obsahují antibakteriální přísaduDíky lepícímu zavírání se snadno používají a uchovávají vlhkéMILÉNE příjemně voníPraktické balení 4 × 15 ksVejdou se do kabelky, skvělé na cestyJen k vnějšímu použitíSložení:aqua, phenoxyetehanol,...

Více informací

DETTOL Antibakteriální gel na ruce 50 ml (8592326007815)

...kdy nemáte možnost umýt si ruce mýdlem a vodou.Klíčové vlastnostiNičí 99,9 % virů a bakterií bez použití vodyBiocidní účinek po 60 sekundáchVhodný na cestováníSložení:Účinná látka: Ethanol (denaturovaný): 632,94 g/k.Použití:Vymáčkněte kapku o velikosti nehtu (2 ml) do dlaně a rychle roztírejte po rukách, dokud nejsou suché.Upozornění:Zamezte kontaktu s očima. Při zasaženi očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Jen pro vnější použití. Skladujte při teplotě do 30 °C.

Více informací

KAdermin práškový sprej 50 ml

...obí jako filmotvorný polymer, který vytváří tenkou vrstvu a podporuje tak hydrataci tkáně. Komplex SCX-prášek je vyroben z oxidu křemičitého obohaceného o ionty stříbra a chlorhexidin a je součástí filmu vytvořeného z kaolínu a kyseliny hyaluronové. Díky svým antimikrobiálním účinkům je vzniklý film odolný proti mikrobiální kontaminaci, čímž se zvyšuje účinek ochranného filmu na hojení poranění, a film se tak stává účinnou ochranou proti vnějšímu mikrobiálnímu napadení. Velikost balení je 50 ml.

Více informací

Desam Extra 1l

Desam Extra 1l je koncentrovaný kapalný dezinfekční přípravek na bázi aldehydů. Neobsahuje formaldehyd. Určen pro jednofázovou dezinfekci ploch a povrchů zdravotnických prostředků, dobrá materiálová snášenlivost, oužití i v přítomnosti pacientů a výborná biologická odbouratelnost. Spektrum účinnosti: Baktericidní, MRSA, virucidní (BVDV/Vaccinia), mykobaktericidní, tuberkulocidní, fungicidní.

Více informací

PERRIGO Alcogel Hand Cleanser 200 ml (5391520949920)

...avek obsahuje 60% alkohol. Gel likviduje viry a bakterie. Za přijatelnou cenu získáte ochranu vás i celé rodiny. Gel je lehce parfemovaný. Klíčové vlastnosti dezinfekce PERRIGO Alcogel Hand CleanserPERRIGO Alcogel Hand Cleanser čistí a dezinfikujeProdukt je určen primárně k dezinfekci rukouDezinfekční gel na bázi alkoholu likviduje bakteriePřípravek je určen k přímému použitíPERRIGO Alcogel Hand Cleanser není určen pro malé dětiZa přijatelnou cenu získáte ochranu vás i celé rodinyGel je lehce...

Více informací

Ochranný antibakteriální gel na ruce PREMIUM 30ml

... a ochranu. S vysokým obsahem alkoholu 70% ničí až 99,9 bakterií a virů, a to bez nutnosti použití vody a mýdla kdekoli a kdykoli potřebujete. Umožní očistit si ruce po práci, v dopravě, po nákupu a po mnoha dalších činnostech, kdy je třeba aktivně se chránit před viry, bakteriemi a mikroby. S Aloe Vera a Kyselinou hyaluronovou navíc pokožku hydratuje a zklidňuje, urychluje regeneraci pokožky a pokožku udržuje jemnou a vláčnou. Po aplikaci se neoplachuje, není nutné smývat Balení obsahuje 30 ml.

Více informací

Čisté ruce krém na ruce 50ml Dr.Müller

Čisté ruce krém na ruce s antimikrobiální přísadou promašťuje, hydratuje a zjemňuje pokožku rukou po opakovaném používání dezinfekčních přípravků na bázi lihu. Balení obsahuje 50 ml.

Více informací

Desam GK 1l

...chny voděvzdorné a omyvatelné povrchy a předměty (včetně plexiskla, hliníku, mosazi, syntetické pryže a termolabilních materiálů atd.). Vhodný pro strojové i ruční čištění a dezinfekci.Vyznačuje se výbornou materiálovou snášenlivostí a širokým spektrem účinnosti: baktericidní (včetně TBC), MRSA, plně virucidní, mykobaktericidní, fungicidní. Slouží k denní dezinfekci ve všech prostorách zdravotnických zařízení. Dále k užití v prostorách, které jsou vystaveny silné biologické nebo infekční zátěži.

Více informací

DERMAGEL Antimikrob gel 240ml

DERMAGEL Antimikrob je bezoplachový čistící a a ochranný gel s obsahem panthenolu a antimikrobiálním účinkem, vhodný k očistě a ochranně rukou. Doporučené použití pro práci, domov a zahradu. Balení obsahuje 240 ml.

Více informací

DETTOL Antibakteriální gel na ruce s heřmánkem 50 ml (8592326010549)

...st umýt si ruce mýdlem a vodou.Klíčové vlastnostiNičí 99,9 % virů a bakterií bez použití vodyBiocidní účinek po 60 sekundáchVhodný na cestováníS heřmánkemSložení:Účinná látka: Ethanol (denaturovaný): 632,94 g/k.Použití:Vymáčkněte kapku o velikosti nehtu (2 ml) do dlaně a rychle roztírejte po rukách, dokud nejsou suché.Upozornění:Zamezte kontaktu s očima. Při zasaženi očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Jen pro vnější použití. Skladujte při teplotě do 30 °C.

Více informací

Čisté ruce čisticí dezinfekční gel 50ml Dr.Müller

Čisté ruce čisticí dezinfekční gel obsahuje 70 % ethylalkoholu, u kterého je prokázána vysoká dezinfekční účinnost. Glycerin a Aloe vera zvlhčují a zjemňují pokožku. Balení obsahuje 50 ml.

Více informací

AXG - antibakteriální gel 500ml

AXG - antibakteriální gel je inovativní antibakteriální gel na ruce AXG - Anti eXtreme Gel obsahuje přidané účinné látky, které chrání proti virům. Díky složení s etanolem poskytuje efektivní ochranu v rámci každodenní prevence vůči kontaminaci bakteriemi a viry. Jemné složení zanechává ruce nejenom čisté, ale i svěží. Balení obsahuje 500 ml.

Více informací

DR.THEISS AntiBac hygienický gel na ruce 100ml

DR.THEISS AntiBac je hygienický gel určený k péči, osvěžení a k hygienické čistě rukou bez použití vody a mýdla. Obsahuje 70 % ethanol. Obsahuje panthenol, který pomáhá regenerovat pokožku a pečuje o ni. Dobře se roztírá, vstřebává, nezanechává lepkavý pocit a příjemně voní. V praktickém balení na cesty, vhodný pro každodenní použití. Balení obsahuje 100 ml.

Více informací

ROZTOK DEBRIECASAN ALFA, 500ML LÁHEV PUSH PULL, KAT.ČÍSLO 0227

DebriEcaSan Alfa roztok push pull je superoxidovaný roztok vhodný pro ošetření akutních i chronických ran, dekubitů, odřenin, popálenin a ulcerací jiné etiologie. Poskytuje efektivní podporu hojení, snížení osídlení nežádoucími organismy a odstranění zánětu. Slouží také k oplachu a čištění akutních i chronických ran, vytváří vlhké prostředí v ráně, čímž napomáhá organismu rozvinout vlastní proces hojení. Snižuje mikrobiální zátěž v ráně a výrazně eliminuje zápach defektu. Balení obsahuje 500 ml.

Více informací

ARGOGEN SPRAY PŘÍPRAVEK NA BÁZI IONIZOVANÉHO STŘÍBRA 125 ML

Argogen Spray se stříbrem je absorbující minerální prášek s 3% ionizovaného stříbra. Používá se na rány, odřeniny, popáleniny, řezné rány, k léčbě bércových vředů , dekubitů atd. Řízeným způsobem reguluje výpotky.

Více informací

NOVIRAL dezinfekční gel na ruce 60ml

NOVIRAL dezinfekční gel na ruce zabíjí 99, 9, % bakterií a virů s obsahem 70% Isopropyl Alkohol. Neoplachuje se. Balení obsahuje 60 ml.

Více informací

Ochranný antibakteriální gel na ruce PREMIUM 200ml

... šetrném složení pro každodenní péči, hygienu a ochranu. S vysokým obsahem alkoholu 70% ničí až 99,9 bakterií a virů, a to bez nutnosti použití vody a mýdla kdekoli a kdykoli potřebujete. Umožní očistit si ruce po práci, v dopravě, po nákupu a po mnoha dalších činnostech, kdy je třeba aktivně se chránit před viry, bakteriemi a mikroby. S Aloe Vera a Kyselinou hyaluronovou navíc pokožku hydratuje a zklidňuje, urychluje regeneraci pokožky a pokožku udržuje jemnou a vláčnou. Balení obsahuje 200 ml.

Více informací

OnlyEco gel na ruce s antibakteriálním úč. 50ml

OnlyEco gel na ruce s antibakteriálním účinkem obsahuje vsoký obsah desinfekční složky: min. 70 % etanu. Rychle účinkuj na bakterie a viry. Použití bez nutnosti vody a mýdla, vhodný pro citlivou pokožku - obsahuje glycerin a Aloe Veru. Vhodný pro celou rodinu. Vhodný pro vegany - žádné živočišné přísady. Rychle se vstřebává a nezanechává lepivý pocit. Balení obsahuje 50 ml.

Více informací

Dettol Antibakteriální gel 50ml

Dettol antibakteriální gel na ruce ničí 99,9 % bakterií a virů bez použití vody. S biocidním účinkem po 60 vteřinách. Ideální pro použití na cestách, po použití veřejných toalet či před jídlem.

Více informací

LIVSANE Antibakteriální gel na ruce 50 ml

Livsane antibakteriální gel na ruce pro každodenní použití. Na ruce a prostor mezi prsty. Čistí bez použití vody. Zabíjí až 99,9 % bakterií. obsahuje 70 g, etanolu ve 100 g produktu. Balení obsahuje 50 ml.

Více informací

Dettol bezdotykový 250 ml zelený čaj

Dettol bezdotykov&yacute; d&aacute;vkovač m&yacute;dla, kter&yacute; rozpozn&aacute; př&iacute;tomnost va&scaron;ich rukou a automaticky vypust&iacute; m&yacute;dlo.

Více informací

URGO Blisters Hydrokoloidní náplast na puchýře 6 kusů

Náplast brání vzniku puchýřů, ulevuje od omezující bolesti a pomáhá hojení již vzniklých.

Více informací

NILTAC Odstraňovač medic.adheziv sprej 50 ml

Odstraňovač l&eacute;kařsk&eacute;ho lepidla, kter&yacute; nedr&aacute;žd&iacute; pokožku a spolehlivě ji zbav&iacute; než&aacute;douc&iacute;ch adheziv.&nbsp;

Více informací

AJATIN PROFARMA TINKTURA TCT 1X50ML

Př&iacute;pravek je určen k dezinfekci běžn&yacute;ch povrchov&yacute;ch poraněn&iacute;, nič&iacute; choroboplodn&eacute; z&aacute;rodky.

Více informací

BIONECT Control Spray 50 ml

Spray ve form&#283; pr&aacute;&scaron;ku pro zevn&iacute; pou&#382;it&iacute; ke kryt&iacute; drobn&yacute;ch poran&#283;n&iacute;, obsahuj&iacute;c&iacute; sodnou s&#367;l kyseliny hyaluronov&eacute; a koloidn&iacute; st&#345;&iacute;bro.

Více informací

HANSAPLAST Sprej na rány 50 ml

Pro antiseptick&eacute; &#269;i&scaron;t&#283;n&iacute; akutn&iacute;ch poran&#283;n&iacute;, nap&#345;&iacute;klad &#345;ezn&yacute;ch ran, od&#283;rek, pop&aacute;lenin 1. stupn&#283; a drobn&#283;j&scaron;&iacute;ch pop&aacute;lenin 2. stupn&#283; a otev&#345;en&yacute;ch puch&yacute;&#345;&#367;.

Více informací

BODE Baktolin basic pure 500 ml

Baktolin&#174; basic pure plní požadavky mnoha uživatelů na jemnou mycí emulzi s výbornou kožní snášenlivostí.

Více informací

PWS Dezinfekce ETL virocid 1 l

Dezinfek&#269;n&iacute; p&#345;&iacute;pravek, kter&yacute; spolehliv&#283; likviduje na&#382;&aacute;douc&iacute; bakterie, pl&iacute;sn&#283; a viry na povrchu rudou.

Více informací

CutisHelp DEFENS hygienický gel 100ml

...a před výskytem těchto mikrobů. Nezbytná součást prevence a ochrany před nákazou od původců infekčních onemocnění jako jsou: žloutenka/hepatitis typu B a C, AIDS HIV-1, chřipka H5N1, SARS, MERS, SARS-CoV-2. Praktické balení je vhodné pro použití nejen v domácnosti nebo na pracovišti, ale také při nákupech, cestování, v přírodě, po jízdě hromadnou dopravou apod. Je skvělým pomocníkem pro mytí rukou v místech, kde není dostupná voda a mýdlo - obsahuje 65% alkoholu (etanol). balení obsahuje 100 ml.

Více informací

STOP COVID Alkoholová Dezinfekce 1 l

...osti alkoholové dezinfekce STOP COVIDVysoce efektivní prostředek pro osobní hygienuDezinfekce na ruce STOP COVID obsahuje 80 % ethanoluS glycerolem proti přílišnému vysoušení pokožkyAlkoholová dezinfekce STOP COVID v praktickém balení Složení:ethanol 80 %, 30% peroxid vodíku 0,5 %, glycerol 2,2 %, voda 17,3 %Upozornění:Při pravidelném používání hrozí nebezpečí vysoušení kůže.Nebezpečí:Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné poškození očí!Všeobecné pokyny:Projeví-li se zdravotní potíže...

Více informací

STOP COVID Alkoholová Dezinfekce 5 l (8594203830011)

...stnosti alkoholové dezinfekce STOP COVIDVysoce efektivní prostředek pro osobní hygienuDezinfekce na ruce STOP COVID obsahuje 80 % ethanoluS glycerolem proti přílišnému vysoušení pokožkyAlkoholová dezinfekce STOP COVID ve velkém balení Složení:Ethanol 80 %, 30% peroxid vodíku 0,5 %, glycerol 2,2 %, voda 17,3 %Upozornění:Při pravidelném používání hrozí nebezpečí vysoušení kůže.Nebezpečí:Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné poškození očí!Všeobecné pokyny:Projeví-li se zdravotní potíže...

Více informací

ACTIMARIS Gel na hojení ran 20 g

ActiMaris gel v&yacute;razn&#283; urychluje hojen&iacute;&nbsp;ran, aft&#367;, akn&eacute;, opar&#367;&nbsp;a dal&scaron;&iacute;ch z&aacute;n&#283;t&#367; k&#367;&#382;e i sliznice.&nbsp;

Více informací

BODE Manusept basic 500ml

Z&aacute;kladn&iacute; p&#345;&iacute;pravek na dezinfekci rukou bez barviv a parfemace.

Více informací

IXOsafe 10 ml pro bezpečné odstranění klíšťat + pinzeta

Př&iacute;pravek k bezpečn&eacute;mu odstraněn&iacute; kl&iacute;&scaron;těte.

Více informací

SANIT all Clean Hands 500 ml (8594188060847)

...n Hands eliminuje široké spektrum mikroorganismů a vy budete chráněni. Klíčové vlastnosti dezinfekce na ruce SANIT all Clean HandsTekutý dezinfekční přípravek na ruce SANIT all Clean HandsSnadné používáníMá baktericidní, virucidní a protikvasinkove´ účinkyDezinfekce SANIT all Clean Hands neobsahuje alkoholPoskytuje ochranu na desítky minutČasté používání nedráždí pokožku (s výjimkou alergiků)Vytváří na rukou ochrannou vrstvu a zanechává je jemné Použití:Naneste na ruce a důsledně si...

Více informací

Ecolav nacl 0.9% 500ml (sterilní obal-Estericlean)

Ecolav NaCl 0,9 % sterilní obal je měkký obalový materiál s tryskou, který umožňuje přesný přetlakový oplach okamžitě po odlomení krytky lahve.

Více informací

Čisté ruce čisticí dezinfekční gel 300ml Dr.Müller

Čisté ruce čisticí dezinfekční gel obsahuje 70 % ethylalkoholu, u kterého je prokázána vysoká dezinfekční účinnost. Glycerin a Aloe vera zvlhčují a zjemňují pokožku. Balení obsahuje 300 ml.

Více informací

BIONECT Krém na rány 30 g

Bionect kr&eacute;m je p&#345;&iacute;pravek obsahuj&iacute;c&iacute; kyselinu hyaluronovou a je ur&#269;en pro lok&aacute;ln&iacute; pou&#382;it&iacute; k l&eacute;&#269;b&#283; ko&#382;n&iacute;ch l&eacute;z&iacute; a podr&aacute;&#382;d&#283;n&eacute; k&#367;&#382;e.

Více informací

Meliseptol HBV ubrousky náhradní náplň 100ks

Meliseptol HBV ubrousky - náhradní náplň, jsou dezinfekčním prostředkem na malé plochy, zejména pro čištění zdravotnického zařízení.

Více informací

DOVE Care&Protect Hand Cleansing Whipes (8720181060328)

...alkohol. Ubrousky DOVE budou skvělým společníkem, kdykoliv budete mimo domov.  Klíčové vlastnosti vlhčených ubrousků DOVE Care&Protect Hand Cleansing Whipes 10 ks Vlhčené ubrousky pro čisté a pěstěné ruce DOVE Care&Protect můžete mít vždy po ruce Vejdou se do jakékoliv kabelky Čistí vaše ruce a díky obsahu hydratačního krému je nevysušujíSložení je obohaceno o vitamín E, extrakt z aloe vera a kyselinu citrónovouBez obsahu alkoholu Složení: Aqua,...

Více informací

DISINFEKTO Gel na ruce s obsahem alkoholu 100 ml (8002295080196)

...ětí od tří let. Je to nepostradatelný pomocník na cestách, výletech či v práci. Jednoduše všude tam, kde není zrovna možné si umýt ruce. Klíčové vlastnosti desinfekce DISINFEKTO GelBezoplachový čisticí prostředek na ruceDISINFEKTO Gel má antibakteriální účinkyObsahuje alkohol v koncentrací více než 65 %S ricinovým olejem pro okamžité hloubkové čištěníS antistatickým a filmotvorným činidlemGel nezanechává mastný film, je bez parfemaceDesinfekce DISINFEKTO Gel je vhodná pro celou rodinu, včetně...

Více informací

DISINFEKTO Gel na ruce s obsahem alkoholu 500 ml (8002295080691)

...ětí od tří let. Je to nepostradatelný pomocník na cestách, výletech či v práci. Jednoduše všude tam, kde není zrovna možné si umýt ruce. Klíčové vlastnosti desinfekce DISINFEKTO GelBezoplachový čisticí prostředek na ruceDISINFEKTO Gel má antibakteriální účinkyObsahuje alkohol v koncentrací více než 65 %S ricinovým olejem pro okamžité hloubkové čištěníS antistatickým a filmotvorným činidlemGel nezanechává mastný film, je bez parfemaceDesinfekce DISINFEKTO Gel je vhodná pro celou rodinu, včetně...

Více informací

DISINFEKTO Gel na ruce s obsahem alkoholu 300 ml (8002295080486)

...ně dětí od tří let. Je to nepostradatelný pomocník na cestách, výletech či v práci. Jednoduše všude tam, kde není zrovna možné si umýt ruce. Klíčové vlastnosti desinfekce DISINFEKTO Gel 300 mlBezoplachový čisticí prostředek na ruceDISINFEKTO Gel má antibakteriální účinkyObsahuje alkohol v koncentraci více než 65 %S ricinovým olejem pro okamžité hloubkové čištěníS antistatickým a filmotvorným činidlemGel nezanechává mastný film, je bez parfemaceDesinfekce DISINFEKTO je vhodná pro celou rodinu,...

Více informací

FA Hygiene & Fresh Instant Hand Gel 250 ml (9000101616088)

...oplnění do nádobek s pumpičkou nebo naplnění příručních nádobek vhodných do kabelky. Dezinfekční gel na bázi alkoholu likviduje bakterie a dezinfikuje povrchy. Přípravek je určen k přímému použití, neředí se vodou. Klíčové vlastnosti dezinfekce FA Hygiene & Fresh Instant Hand Gel FA Hygiene & Fresh Instant Hand Gel je účinný přípravek pro dezinfekci vašich rukouBiocidní přípravek ničí 99 % bakterií, zárodků bakterií a obalených virůDermatologicky testovaná dezinfekce je...

Více informací

FA Hygiene & Fresh Instant Hand Gel 50 ml (90443725)

...obsahu vejde do každé kabelky. Dezinfikujte tak své ruce i na cestách a kdykoliv potřebujete. Dezinfekční gel na bázi alkoholu likviduje bakterie a dezinfikuje povrchy. Přípravek je určen k přímému použití, neředí se vodou. Klíčové vlastnosti dezinfekce FA Hygiene & Fresh Instant Hand Gel FA Hygiene & Fresh Instant Hand Gel je účinný přípravek pro dezinfekci vašich rukouBiocidní přípravek ničí 99 % bakterií, zárodků bakterií a obalených virůDermatologicky testovaná...

Více informací

DermAphex Original 200 ml (3760240340010)

... v antibakteriálních přípravcích. Proto je vhodná pro všechny typy pokožky, včetně té nejcitlivější. Je zcela bezpečná a bezoplachová. Díky pěnovému dávkovači snadno nanesete pouze potřebné množství antibakteriální pěny. Nelepí, je bez zápachu a vaše ruce zanechá vláčné a vydezinfikované.  Klíčové vlastnosti antibakteriální pěny na ruce DermAphex Original Antibakteriální pěna DermAphex pro dezinfekci pokožkyZbavuje pokožku a povrchy 99,9 % bakterií, virů a hubNelepí a...

Více informací

DermAphex BABY 150 ml (3760240340157)

...sahuje vůně, parabeny, alkohol a ani další látky, běžně se vyskytující v antibakteriálních přípravcích. Přesto si hravě poradí s 99,9 % bakterií, virů a hub přítomných na pokožce a površích výrobků, jako jsou mobily, madla, dětské hračky apod. Díky její textuře stačí k účinnému použití opravdu malé množství. Nelepí, je bez zápachu a vaše ruce zanechá vláčné a vydezinfikované.  Klíčové vlastnosti antibakteriální pěny na ruce DermAphex Baby Antibakteriální pěna vhodná i...

Více informací

DermAphex BABY 50 ml (3760240340218)

...sahuje vůně, parabeny, alkohol a ani další látky, běžně se vyskytující v antibakteriálních přípravcích. Přesto si hravě poradí s 99,9 % bakterií, virů a hub přítomných na pokožce a površích výrobků, jako jsou mobily, madla, dětské hračky apod. Díky její textuře stačí k účinnému použití opravdu malé množství. Nelepí, je bez zápachu a vaše ruce zanechá vláčné a vydezinfikované.  Klíčové vlastnosti antibakteriální pěny na ruce DermAphex Baby Antibakteriální pěna vhodná i...

Více informací

DERMAGEL Hygiena gel s vůní levandule 240ml

DERMAGEL Hygiena gel s vůní levandule je bezoplachový čistící a ochranný gel s obsahem panthenolu a levandulového extraktu, vhodný k očistě a ochranně rukou. Balení obsahuje 240 ml.

Více informací

GUASAN Dezinfekční bezchlórový prostředek 1000ml

Dezisan dezinfekční bezchlórový prostředek ve spreji je tekutý dezinfekční prostředek k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, povrchů v domácnosti, školách, školkách, ubytovacích zařízeních, restauracích a jídelnách. Tento prostředek je charakteristický silným a dlouhotrvajících antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly a nemá vedlejší účinky.

Více informací

Septoderm 500ml

Septoderm je dezinfekční alkoholový přípravek, který je určen k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou a k dezinfekci pokožky, především před operacemi a vpichy. Má rychlý a dlouhotrvající účinek, dobře odmašťuje a má výbornou snášenlivost s pokožkou. Používá se ve všech typech zdravotnických zařízeních, laboratořích, při farmaceutické či kosmetické výrobě.

Více informací

LadySanitizer 50 ml (8594156930233)

...y z Aloe Vera, vitamínu E a olejů  Antibakteriální gel LadySanitizer vám umožní mít během chvilky dokonale čisté ruce, ať už se nacházíte kdekoli. Tento bezbarvý gelový přípravek precizně čistí, dezinfikuje a osvěžuje ruce. Před viry a bakteriemi vás ochrání s účinností 99,9 %. Gel je obohacen o výtažky z Aloe Vera, vitamínu E a olejů, díky čemuž zanechává pokožku rukou hydratovanou a vláčnou. Uložen je v praktické uzavíratelné lahvičce, která skvěle padne do každé kabelky. Objem:50 ml

Více informací

Chloramin T 1kg

Chloramin T je chlorový dezinfekční přípravek ve formě prášku, který má univerzální využití. Lze jej použít pro dezinfekci ploch a předmětů ve zdravotnictví, zemědělství, průmyslu apod. Tedy například pro zařízení, která vyžadují vysokou čistotu nebo pro ta, která jsou vystavena infekční či biologické zátěži. Konkrétně to může být k dezinfekci pitné vody, sanitárního zařízení, nádobí, barevného prádla a další.Balení obsahuje 1 kg přípravku.

Více informací

Podobné fráze:

bode dezinfekce  •  braun dezinfekce  •  dezinfekce pokozky  •  prodej dezinfekce  •  sokova dezinfekce  •  dezinfekce teplomeru  •  dezinfekce kotcu  •  dezinfekce mistnosti  •  dezinfekce ryb  •  typy dezinfekce  •  bochemie dezinfekce  •  dezinfekce bochemie  •  dezinfekce ecolab  •  dezinfekce klece  •  dezinfekce nemocnice  •  dezinfekce ordinaci  •  dezinfekce potrubi  •  dezinfekce pradla  •  dezinfekce pudy  •  dezinfekce teraria  •  druhy dezinfekce  •  hartmann dezinfekce  •  levne dezinfekce  •  lekarska dezinfekce  •  dezinfekce studny  •  osetrovatelstvi dezinfekce  •  pooperacni dezinfekce  •  dezinfekce davkovac  •  silna dezinfekce  •  ustni dezinfekce  •