Devold mitten anthracite

0 %
(0 hodnocení)

VLNĚNÉ PALČÁKY DEVOLD Stylové, teplé, vlněné rukavice, které nesmějí chybět v žádné kapse. Hodí se jak do města, tak do přírody. Vysoce hřejivé rukavice se zvýrazněným lemem. Lem je na malíkové straně lehce vykrojený pro pohodlnější navlékání. Perfektně obejmou vaši ruku. Mají vysoký lem, což zaručí, že vás sníh na předloktí rozhodně nepřekvapí.   Tradice a styl pro každého - 100% čistá nová vlna z norských ovcí - vysoký lem – žádný mrazivý sníh na předloktí - Kvalitu a spolehlivost už za Vás ověřili světoví... Celý popis

Koupit za 1 016 Kč

Popis

VLNĚNÉ PALČÁKY DEVOLD
Stylové, teplé, vlněné rukavice, které nesmějí chybět v žádné kapse. Hodí se jak do města, tak do přírody. Vysoce hřejivé rukavice se zvýrazněným lemem. Lem je na malíkové straně lehce vykrojený pro pohodlnější navlékání. Perfektně obejmou vaši ruku. Mají vysoký lem, což zaručí, že vás sníh na předloktí rozhodně nepřekvapí.
 
Tradice a styl pro každého

- 100% čistá nová vlna z norských ovcí
- vysoký lem – žádný mrazivý sníh na předloktí
- Kvalitu a spolehlivost už za Vás ověřili světoví expedičníci a objevitelé, sportovci, pracovníci horských chat a různé organizace jako např. Horská služba. 
- Vlna se netaví ani nehoří a poskytuje přirozeně vysokou ochranu proti škodlivému UV záření.
- Devold nezapáchá, ani když se v něm několikrát zpotíte, protože vlna brání rozmnožování bakterií.
- Termoprádlo aktivně reguluje vaši tepelnou pohodu – v zimě hřeje, v horku chladí.
- Merino prádlo Devold je díky speciálnímu zpracování lehčí a příjemnější na nošení oproti ostatním materiálům
- Devold Vás dokáže obléknout na jakoukoliv aktivitu a do jakýchkoliv podmínek.
- 100% přírodní vlna - hřeje, i když je vlhká
- Všichni jistě ocení snadnou údržbu 

Certifikáty

- Značka Devold splňuje přísná kritéria mezinárodního testovacího a certifikačního systému pro textilie – Oeko Tex Standard 100. To znamená, že všechny produkty jsou vyráběny pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.
- Logo Woolmark, jen s vlněným prádlem označeným touto značkou si můžete být jisti, že máte v rukou opravdovou kvalitu! Aby oděv mohl nést logo Woolmark, musí obsahovat opravdu jen tu nejkvalitnější čistou vlnu, která splňuje přísná kritéria kvality.
 

Svět Devoldu je postaven na nejtechničtějším a dosud nepřekonaném přírodním vláknu, které dokážeme naprosto dokonale zpracovat. Je tvořen z vlny, která je 100% přírodním vláknem s vlastnostmi, které žádné umělé vlákno neumí nahradit. Jeho primárním úkolem je ochránit vás. Vlnu sice nedovedeme vyrobit, nicméně za více než 166 let ji umíme dokonale zpracovat a vytěžit z ní jedinečné vlastnosti. Vlnu si sami zpracováváme a naše výrobní závody se nachází výhradně v Evropě. Jako jediní celý proces produkce vlny kontrolujeme, a to od střihu ovcí, přes předení příze, až po tkaní pletenin a šití finálního výrobku. Jme nekompromisní, pokud jde o kvalitu a inovaci.

Materiál
100% nová čistá vlna, vlákno 32- 36 Micron

Vlněné palčáky Svalbard udrží vaše prsty v teple, i když budou vlhké.
Zobrazit více

Parametry

Značka Devold
Určení pro ženy
Barva černá