Kde jsem: Katalog > DONE BY DEER Dětská postýlka 120x60 cm - bílá

DONE BY DEER Dětská postýlka 120x60 cm - bílá

Obrázek není k dispozici
Koupit za 16 499 Kč
Dostupnost: 17. 8. 2018
16 499 Kč
Stylová dětská postýlka Inspirací pro vytvoření této krásné dětské postýlky dánské firmy Done by Deer byla 50. a 60. léta minulého století. Dětská postýlka je navržena s ohledem na růst Vašeho dítěte a bude jej provázet od narození až po jeho batolecí věk. Postýlka má dvě možnosti polohování výšky roštu. Nastavení v horní poloze je určeno pro novorozence, v dolní poloze pak pro již aktivnější děť...

Doporučujeme

Popis DONE BY DEER Dětská postýlka 120x60 cm - bílá

Stylová dětská postýlka
Inspirací pro vytvoření této krásné dětské postýlky dánské firmy Done by Deer byla 50. a 60. léta minulého století. Dětská postýlka je navržena s ohledem na růst Vašeho dítěte a bude jej provázet od narození až po jeho batolecí věk.
Postýlka má dvě možnosti polohování výšky roštu. Nastavení v horní poloze je určeno pro novorozence, v dolní poloze pak pro již aktivnější děťátko.
Větší děti ocení, když odejmete přední bočnici a umožníte jim vlézt a vylézt do postýlky zcela bez pomoci. Budou si připadat jako dospělí a postýlka se stane jejich útočištěm. Pro zvýšení bezpečnosti ale lze otvor uzavřít pomocí zábrany Step-in Guard, kterou lze dokoupit jako samostatné příslušenství.
Rozměry: 125 x 66 x 92 cm. Vhodné pro velikost matrace 60 x 120 cm..
Materiál: MDF desky stupeň E1.
Čištění a údržba: otírejte měkkým vlhkým hadříkem, neponořujte do vody.
Dostupné barvy: bílá, šedá, růžová, modrá
Kolekce Little Interiors je nová řada dětského nábytku určená pro moderní domácnosti.

Podobné fráze: