Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Dětské bazény  >  Intex hrací centrum Dinosauru

Intex hrací centrum Dinosaurus

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Výborná zábava pro nejmenší! Jistě si nedovedete představit léto bez tradičního nafukovacího bazénku, který k teplému počasí neodmyslitelně patří. Letos můžete být nápaditější! Zkuste si přidat skluzavku, palmovou sprchu a hladového dinosaura! Výsledkem je skvělé bazénové hrací centrum Intex Dinosaurus, se kterým čekají vaše děti nekonečné hodiny radosti a zábavy. Záruka kvality Krásné...

Všechny nabídky pro Intex hrací centrum Dinosaurus

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Intex hrací centrum Dinosaurus

Výborná zábava pro nejmenší!

Jistě si nedovedete představit léto bez tradičního nafukovacího bazénku, který k teplému počasí neodmyslitelně patří. Letos můžete být nápaditější! Zkuste si přidat skluzavku, palmovou sprchu a hladového dinosaura! Výsledkem je skvělé bazénové hrací centrum Intex Dinosaurus, se kterým čekají vaše děti nekonečné hodiny radosti a zábavy.
Záruka kvality

Krásné nafukovací hrací centrum v designu Dinoparku představuje jedinečný výrobek firmy Intex. Je známo, že tato společnost klade velký důraz na kvalitu a u svých produktů garantuje splnění nejpřísnějších bezpečnostních norem na zpracování a použité materiály. Hrací centrum je vyrobeno z testovaného masivního vinylu zaručující vysokou odolnost a stabilitu. Svým univerzálním vyhotovením potěší holčičky i chlapečky od 3 let.
Bazének dosahuje rozměru 249 x 191 x 109 cm, což vytváří dojem dětského vodního hřiště. Objem vody při naplnění do 16 cm je 216 litrů. Najdete zde skluzavku ve tvaru sopky se dvěma schodečky, která i těm nejmenším umožní radost z jízdy do vody. Pro zajištění komfortu je plocha dopadu vybavena extra polstrováním. Naproti se nachází zajímavá atrakce v podobě věčně hladového dinosaura. Součástí balení je 6 míčků, kterými můžou děti krmit nenasytné pravěké zvíře a užít si přitom báječnou legraci se svými kamarády.

Sprcha přímo z palmy

Využijte báječné osvěžení pod palmovou sprchou! Pokud k bazénku připojíte zahradní hadici, děti se mohou sprchovat, stříkat vodou, cákat a rodiče se vůbec nebudou zlobit. V bazénovém hracím centru Dinosaurus je vše dovoleno. Nejenže rodiče zažívají stejné pocity spokojenosti jako jejich děti, ale pro svůj vnitřní klid můžou vše dozorovat v bezpečí své zahrady či terasy.
Oceníte také boční ventil, který zabraňuje přeplnění. Pro usnadnění práce při vyfukování máte k dispozici vypouštěcí ventil umístěný v podlaze bazénu. Vyhnete se nešikovnému a pracnému vylévání vody přes ...

Parametry Intex hrací centrum Dinosaurus

Výrobce Intex
Objem 216l
Hloubka 16cm

Podobné produkty

Podobné fráze: