Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  Dětské autosedačky  >  CYBEX Solution M-fix

CYBEX Solution M-fix

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 590 Kč
Porovnat 8 obchodů
CYBEX Autosedačka Solution M-FIX (15–36kg) Stardust Black 2017 Popis: Skupina II/III, 15 – 36 kg, od cca 3 až do 12 let. Optimální ochrana pro starší děti. Autosedačka Solution M-fix se stala ve skupině 2/3 vítězem testu 06/2015 německé organizace Stiftung Warentest (společně s produktem jiného výrobce). Nejnovější člen úspěšné série autosedaček Solution vyniká svým rozsahem inovati...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CYBEX Solution M-fix

Popis CYBEX Solution M-fix

Feedo.cz píše:

CYBEX Autosedačka Solution M-FIX SL (15–36kg) Blue Moon 2018Popis:Sk. II/III, 15 – 36 kg, od cca 3 až do 12 letOptimální ochrana pro starší dětiSolution M-Fix SL vyniká** širokým rozsahem svých inovativních funkcípro nejvyšší bezpečí a pohodlí,** mezi než se řadí např. Lineárníochrana při bočním nárazu (L.S.P. System), 12poziční výškověnastavitelná opěrka hlavy nebo systém cirkulace vzduchu.Lineární ochrana při bočním nárazu(L.S.P. System)Napomáhá absorbovat sílu nárazu z boku ve velmibrzké fáziOptimalizovaná ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System) absorbujeenergii nárazu ve velmi brzké fázi.Síla bočního nárazu je lineárně absorbována prostřednictvímbočních, ramenních a hlavových ochranných protektorů. Ve stejný okamžikje ve velmi brzké fázi absorbována kinetická energie těla, způsobenánárazem a hlava je aktivně vedena do bezpečné pozice.12poziční výškově nastavitelná opěrkahlavyPohodlná ochrana, která roste s dítětem12poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy pro dokonalépřizpůsobení a maximální bezpečnost.12 výškových pozic umožňuje autosedačce růst společněs dítětem a nabízí tak velmi dlouhou dobu použitelnosti.Protektory hlavy rostou s dítětem a zároveň pro něj zachovávají dostatekprostoru.ISOFIX ConnectPro dodatečnou stabilitu a bezpečnost. Autosedačku lze používat i vevozidlech bez ISOFIXu.ISOFIX Connect System nabízí vylepšenou bezpečnost, stabilitu a snadnouinstalaci. Konektory autosedačky se jednoduše připojí k ISOFIX kotevnímbodům ve vozidle. Konektory lze snadno složit, díky čemuž je autosedačkakompatibilní i s vozidly bez ISOFIXu.Optimalizovaný ventilačnísystémUdržuje příjemnou tělesnou teplotuIntegrovaný ventilační systém napomáhá udržovat pohodlnou tělesnouteplotu i během horkých dní.Další prvkem, zajišťujícím pohodlí dítěte i během horkých dníje systém ventilačních kanálků, který vede skrze opěrku zad a sedákautosedačky.FunkceNaklápěcí opěrka zad: Dokonale se přizpůsobí sedadlu ve vozidleEnergii absorbující skořepina: Absrobuje síly nárazu achrání ...

MALL.CZ píše:

Cybex Solution M-fix z kolekce SILVER je vybavený optimalizovaným systémem cirkulace vzduchu. ISOFIX Connect System vylepšuje stabilitu a bezpečnost autosedačky. Má 12-poziční výškově nastavitelnou opěrku hlavy.

Proděti.cz píše:

Cybex Solution M-fix z kolekce SILVER je vybavený má optimalizovaný systém cirkulace vzduchu. ISOFIX Connect System vylepšuje stabilitu a bezpečnost autosedačky. Má 12-poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy.


kolekce Silver – se liší od výchozího modelu z kolekce GOLD v následujících bodech
nemá nastavitelnou patentovanou opěrku hlavy
boční chrániče proti nárazu jsou jednopolohové
je dodáván v pěti barevných verzích potahových látek silver

Skupina: II/III, 15 – 36 kg, od cca 3 až do 12 let.
ISOFIX Connect pro více stability a bezpečí.
Optimalizovaný systém cirkulace vzduchu.
12-poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy.
Splňuje dodatek 7 normy ECE R-44/04.
Nejdůležitějším prvkem bezpečnostního konceptu série Solution je patentovaná CYBEX sklápěcí opěrka hlavy.
Ta chytře zabraňuje přepadnutí hlavy dítěte dopředu během spánku.
ISOFIX Connect System vylepšuje stabilitu a bezpečnost autosedačky.
Autosedačka je vhodná i pro vozidla bez připojení ISOFIX.
Optimalizovaný systém cirkulace vzduchu
Dalším pohodlným prvkem autosedačky Solution M-fix je systém ventilačních kanálů, které vedou skrze opěrku zad a sedák.
Díky tomu je zajištěna pohodlná teplota pro sezení i během horkých dní.
12-poziční výškově nastavitelná opěrka
12-poziční nastavení výšky umožňuje růst autosedačky společně s dítětem a extrémně dlouhou použitelnost.
Hlavové protektory rostou podle potřeby prostoru dítěte.
Další funkce
ISOFIX Connect System nabízí vylepšenou bezpečnost, stabilitu a jednoduchou instalaci s jedním cvaknutím.
Konektory autosedačky se jednoduše zachytí k ISOFIX záchytným bodům ve vozidle.
Konektory lze jednoduše složit, díky čemuž lze autosedačku používat také ve vozidlech, která nejsou vybavena systémem ISOFIX.
Extra široký a hluboký sedák s extra měkkým polstrováním.
Opěrka zad ...

Parametry CYBEX Solution M-fix

Výrobce Cybex

Podobné produkty

Podobné fráze: