Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Dětská výživa  >  HERO Sunarka krupicová kašička se skořicí na dobrou noc mléčná 225

HERO Sunarka krupicová kašička se skořicí na dobrou noc mléčná 225 g

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Mléčné kaše Sunarka přispívají ke správnemu růstu, harmonickému vývoji a celkovému pohodlí dítěte. Obsahují naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti. Vynikající chuť mléčných kaší Sunarka je dána jejich složením s vyváženým obsahem mléka, vyšším podílem ovoce a přirozeným obsahem pečlivě vybraných obilovin. Sunarka kaše obsahují vybrané cereálie, které by měly...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro HERO Sunarka krupicová kašička se skořicí na dobrou noc mléčná 225 g

Popis HERO Sunarka krupicová kašička se skořicí na dobrou noc mléčná 225 g

Proděti.cz píše:

Mléčné kaše Sunarka přispívají ke správnému růstu, harmonickému vývoji a celkovému pohodlí dítěte. Obsahují naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti.
Přirozená chuť
Vynikající chuť mléčných kaší Sunarka je dána jejich složením s vyváženým obsahem mléka, vyšším podílem ovoce a přirozeným obsahem pečlivě vybraných obilovin.
Vybrané cereálie
Sunarka kaše obsahují vybrané cereálie, které by měly být v dostatečném množství pravidelnou součástí jídelníčku pro spokojené bříško a jeho pohodlí. Navíc jsou kaše díky speciálnímu zpracování cereálií lehce stravitelné.
Přírodní suroviny
Sunarka kaše jsou vyráběny z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných přírodních obilovin a dalších surovin bez použití konzervačních látek a barviv.** **Vitaminy a minerální látky **** Sunarka kaše obsahují všechny důležité vitaminy a minerální látky včetně vápníku a vitamínu D, které jsou důležité pro normální růst a vývin kostí u dětí.
Bez přidaného cukru*
Obsahuje naturbalance
Výživná a lehce stravitelná
Obsahuje mléko
Výborná rozpustnost
Jednoduchá příprava, stačí přidat vodu

Pilulka.cz píše:

Krupicová skořicová kašička s obsahem mléka, vybraných cereálií, vitaminů a minerálních látek pro spokojené spinkání. S napapaným bříškem se vašemu děťátku budou zdát určitě jen krásné sny. Vhodná pro kojence a malé děti od ukončeného 8. měsíce.

Lékárna.cz píše:

Krupicová kašička s lahodnou chutí skořice pro vaše nejmenší. Bez přidaného cukru a konzervačních látek. od výrobce SUNÁREK v kategorii Děti a maminky | Dětská výživa | Dětské kaše | Mléčné kaše dohledatelný pod kódem 362654 za skvělé ceny na e-shopu Lekarna.cz

Parametry HERO Sunarka krupicová kašička se skořicí na dobrou noc mléčná 225 g

Výrobce Hero

Podobné produkty