Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Dětská výživa  >  HERO Sunarka banánová kašička na dobrou noc mléčná 225

HERO Sunarka banánová kašička na dobrou noc mléčná 225 g

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Mléčné kaše Sunarka přispívají ke správnemu růstu, harmonickému vývoji a celkovému pohodlí dítěte. Obsahují naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti. Vynikající chuť mléčných kaší Sunarka je dána jejich složením s vyváženým obsahem mléka, vyšším podílem ovoce a přirozeným obsahem pečlivě vybraných obilovin. Sunarka kaše obsahují vybrané cereálie, které by měly...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro HERO Sunarka banánová kašička na dobrou noc mléčná 225 g

Popis HERO Sunarka banánová kašička na dobrou noc mléčná 225 g

Mléčné kaše Sunarka přispívají ke správnemu růstu, harmonickému vývoji a celkovému pohodlí dítěte.
Obsahují naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti.
Vynikající chuť mléčných kaší Sunarka je dána jejich složením s vyváženým obsahem mléka, vyšším podílem ovoce a přirozeným obsahem pečlivě vybraných obilovin.
Sunarka kaše obsahují vybrané cereálie, které by měly být v dostatečném množství pravidelnou součástí jídelníčku pro spokojené bříško a jeho pohodlí. Navíc jsou kaše díky speciálnímu zpracování cereálií lehce stravitelné.
Sunarka kaše jsou vyráběny z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných přírodních obilovin a dalších surovin bez použití konzervačních látek a barviv.
Sunarka kaše obsahují všechny důležité vitaminy a minerální látky včetně vápníku a vitamínu D, které jsou důležité pro normální růst a vývin kostí u dětí.
OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE
* Bez lepku
* Bez přidaného cukru
* Obsahuje naturbalance
* Výživná a lehce stravitelná
* Obsahuje mléko
* Výborná rozpustnost
* Jednoduchá příprava, stačí přidat vodu
V naší nabídce naleznete z řady Sunarka i další produkty od společnosti HERO.
Informace o značce HERO
Společnost HERO je mezinárodní potravinářská skupina, která sdružuje téměř dvě desítky značek. V portfoliu naleznete především produkty dětské výživy, zpracování a konzervace ovoce a cereální výrobky.
Hlavním cílem společnosti HERO při výrobě potravin je vysoká kvalita, vyvážené nutriční hodnoty a vynikající chuť. Společnost HERO - to je více než 120 let tradice, dodržování hodnot a neustálý vývoj nových technologií.

Parametry HERO Sunarka banánová kašička na dobrou noc mléčná 225 g

Výrobce Hero

Podobné produkty