Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Dětská výživa  >  HERO Sunar premium 3 600

HERO Sunar premium 3 600 g

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Sunar premium 3 je sušená mléčná výživa. Je určen pro výživu malých dětí od ukončeného 12. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeny. Sunar premium 3 by měl být pouze součástí smíšené stravy. Sunar premium je diamantem v kojenecké výživě, který je díky svému jedinečnému složení co nejblíže mateřskému mléku. Obsahuje totiž Nutrasense - unikátní kombinaci látek přiro...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro HERO Sunar premium 3 600 g

Popis HERO Sunar premium 3 600 g

Sunar premium 3 je sušená mléčná výživa. Je určen pro výživu malých dětí od ukončeného 12. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeny.
Sunar premium 3 by měl být pouze součástí smíšené stravy.
Sunar premium je diamantem v kojenecké výživě, který je díky svému jedinečnému složení co nejblíže mateřskému mléku. Obsahuje totiž Nutrasense - unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku, které se významně podílí na posilování imunitního systému a celkovém pohodlí dítěte. Sunar navíc jako jediný podle vzorku mateřského mléka obsahuje mléčný tuk, díky kterému je dětmi velmi dobře přijímán. Se Sunarem premium nemusíte dělat žádné kompromisy a vaše děti ho budou milovat!
* Prebiotika GOS
* DHA
* Beta-palmitát
* Vitaminy a minerální látky
Složení:
Sušené plnotučné mléko, laktóza, maltodextrin, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový, palmový, kokosový), sušené odtučněné mléko, prebiotická vláknina GOS (galaktooligosacharidy), minerální látky, vitaminy, rybí olej, emulgátor: sójový lecitin.
Způsob přípravy:
Pečlivě si umyjte a osušte ruce.
* Připravte si čistý hrneček či pítko.
* Převařte kojeneckou vodu nebo jinou pitnou vodu vhodnou pro děti, ochlaďte ji na 40 °C a vlijte požadované množství do hrnečku či pítka.
* Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do hrnečku či pítka požadovaný počet odměrek. Dobře zavřete a protřepejte.
* Před podáváním dítěti si zkontrolujte na ruce, že teplota mléka není vyšší než 37-40 °C.
Počet mléčných dávek v jídelníčku klesá se zvyšujícím se počtem nemléčných jídel. Pro zdraví kojenců je důležité správné dodržování návodu k přípravě. Při přípravě používejte pouze přiloženou odměrku, neměňte poměr prášku a vody.
Balení:
600 g
Upozornění:
Potravina pro zvláštní výživu. Sunar premium 3 není určen jako náhrada mateřs...

Parametry HERO Sunar premium 3 600 g

Výrobce Hero

Podobné produkty

Podobné fráze: