Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Dětská výživa  >  HERO Sunar premium 3 600

HERO Sunar premium 3 600 g

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Sunar premium 3 je sušená mléčná výživa. Je určen pro výživu malých dětí od ukončeného 12. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeny. Sunar premium 3 by měl být pouze součástí smíšené stravy. Sunar premium je diamantem v kojenecké výživě, který je díky svému jedinečnému složení co nejblíže mateřskému mléku. Obsahuje totiž Nutrasense - unikátní kombinaci látek přiro...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro HERO Sunar premium 3 600 g

Popis HERO Sunar premium 3 600 g

Proděti.cz píše:

Sunar Premium 3 se vyznačuje jedinečným složením, které je inspirováno složením mateřského mléka. Je vhodný pro děti od ukončeného 12. měsíce. Obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku.
Sunar premium se vyznačuje jedinečným složením, které je inspirováno složením mateřského mléka. Obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku.
Vitamin A přispívá ke správné funkci imunitního systému.
Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa.
Železopřispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí.
LCP mastné kyseliny – Kyselina alfa-linolenová patří mezi omega 3 mastné kyseliny a přispívá k rozvoji mozku.
Galaktooligosacharidy (GOS) jsou podobné oligosacharidům mateřského mléka a jsou pro organismus důležité.
DHA jsou přirozenou součástí mateřského mléka a pro organismus důležité. Proto by měly být dle doporučení odborníků na výživu přijímány stravou.
Je vhodný pro děti od ukončeného 12. měsíce.
Složení: sušené odtučněné mléko, laktóza (z mléka), maltodextrin, slunečnicový olej, mléčný tuk, galaktooligosacharidy (z laktózy), řepkový olej, palmový olej, syrovátková bílkovina (z mléka), kokosový olej, orthofosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, citran sodný, citran draselný, emulgátor (sójový lecithin), rybí olej, chlorid draselný, chlorid hořečnatý, kyselina L-askorbová, chlorid cholinu, síran železnatý, inositol, L-askorbylpalmitan, síran zinečnatý, L-karnitin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, D-alfa tokoferol, thiamin hydrochlorid, retinylacetát, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, fytomenadion, kyselina listová, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Potravina je určena pro zvláštní výživu. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v ...

Eshop Dr.Max píše:

Sunar premium je diamantem v kojenecké výživě, který je díky svému jedinečnému složení co nejblíže mateřskému mléku. Obsahuje totiž Nutrasense - unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku, které se významně podílí na posilování imunitního systému a celkovém pohodlí dítěte. Sunar navíc jako jediný podle vzorku mateřského mléka obsahuje mléčný tuk, díky kterému je dětmi velmi dobře přijímán. Se Sunarem premium nemusíte dělat žádné kompromisy a vaše děti ho budou milovat! Prebiotika GOS DHA Beta-palmitát Vitaminy a minerální látky Složení: Sušené plnotučné mléko, laktóza, maltodextrin, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový, palmový, kokosový), sušené odtučněné mléko, prebiotická vláknina GOS (galaktooligosacharidy), minerální látky (viz tabulka), vitaminy (viz tabulka), rybí olej, emulgátor: sójový lecitin. Výživová hodnota:

Pilulka.cz píše:

Sunar Premium 3 - výrobek sušené mléčné výživy. Je určen pro výživu malých dětí od ukončeného 12.měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeny. Má být pouze součástí smíšené stravy.

Feedo.cz píše:

Sunar Premium 3 – výrobek sušené mléčné výživy. Je určen provýživu malých dětí od ukončeného 12.měsíce věkudítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeny. Mábýt pouze součástí smíšené stravy. Sunar premium se vyznačuje jedinečným složením, které jeinspirováno složením mateřského mléka. Obsahujeunikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřskémmléku. Sunar jako jediný v celém portfoliu mlék (kromě HA) podle vzorumateřského mléka obsahuje mléčný tuk, díky kterému je dětmi velmidobře přijímán. Se Sunarem premium nemusíte dělat kompromisy a vaše dětiho budou milovat. Vlastnosti: Vitamin A přispívá ke správné funkci imunitního systémuVitamin C zvyšuje vstřebávání železa. Železo přispívá k rozvojipoznávacích funkcí u dětí.LCP mastné kyseliny . Kyselina alfa-linolenová patří mezi omega3 mastné kyseliny a přispívá k rozvoji mozku.Galaktooligosacha­ridy (GOS) Jsou podobné oligosacharidům mateřskéhomléka a jsou pro organismus důležité.DHA je přirozenou součástí mateřského mléka a pro organismusdůležitá. Proto by měla být dle doporučení odborníků na výživupřijímána stravou.Proč koupit Sunar Premium: Sunar premium se vyznačuje jedinečným složením, které je inspirovánosložením mateřského mléka. Imunita – Vitamin A přispívá ke správné funkciimunitního systému. Mozek – Kyselina alfa-linolenovápatří mezi omega 3 mastné kyseliny a přispívá k rozvoji mozku.Poznávací funkce – Vitamin C zvyšuje vstřebáváníželeza. Železo přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí. Složení: sušené odtučněné mléko, laktóza (z mléka), maltodextrin,slunečnicový olej, mléčný tuk, galaktooligosacha­ridy (z laktózy),řepkový olej, palmový olej, syrovátková bílkovina (z mléka), kokosovýolej, orthofosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, citran sodný, citrandraselný, emulgátor (sójový lecithin), rybí olej, chlorid draselný,chlorid hořečnatý, kyselina L-askorbová, chlorid cholinu, síranželeznatý, inositol, L-askorbylpalmitan, síran zinečnatý, L-karnitin,nikotinamid, D-pantothenát vápena...

Parametry HERO Sunar premium 3 600 g

Výrobce Hero

Podobné produkty

Podobné fráze: