Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Dětská výživa

Dětská výživa

Výrobci:

Hero
Nalezeno:    803 produktů

HERO Sunar complex 2 600 g

Sunar Complex 2 je pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku. Je určen pouze pro výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeny. Má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy. Pokračovací mléko Sunar Complex 2 obsahuje unikátní kombinace živin podle vzoru mateřského mléka a je vhodné jako součást smíšené stravy pro děti od ukončeného 6. měsíce. Nová kojenecká mléka Sunar se vyrábí udržitelným a ekologickým způsobem z čerstvého kravskéh...

Více informací
od 205 Kč
Koupit nejlevněji

Nutricia NUTRILON 2 (800g) - kojenecké mléko - Nutricia Nutrilon 2 800 g

<p><strong>Minimální trvanlivost do: </strong>11.09.2021</p> <p><span>Pokračovací kojenecké mléko&nbsp;Nutrilon® 2 Profutura®&nbsp;od uk. 6. měsíce.</span></p> <style><!-- .tb_button {padding:1px;cursor:pointer;border-right: 1px solid #8b8b8b;border-left: 1px solid #FFF;border-bottom: 1px solid #fff;}.tb_button.hover {borer:2px outset #def; background-color: #f8f8f8 !important;}.ws_toolbar {z-index:100000} .ws_toolbar .ws_tb_btn {cursor:pointer;border:1px solid #555;padding:3px} .tb_highlight...

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

BEBA OPTIPRO 2 (600 g) - kojenecké mléko

BEBA OPTIPRO 2 600g je pokračovací mléčná kojenecká výživa.&nbsp;Podpora imunity - vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému.*OPTIPRO - speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku.Probiotické bakterie Bifidus Lactis (BL) - jsou bakterie střevní mikroflóry, podobné těm, které se běžně nachází ve střevech kojených dětí.Je určena pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku.Potravina pro zvláštní výživu, pokračovací mléčná kojenecká výži...

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

HERO Sunar complex 1 600 g

Sunar Complex 1 600g - nový Kojení je pro miminko nejlepším způsobem výživy. Pokud kojení není možné, Sunar Complex 1 nabízí první náhradní kojenecké mléko, které je inspirováno složením mateřského mléka a splňuje veškeré požadavky na výživu kojence od narození do ukončeného 6. měsíce života.

Více informací
od 209 Kč
Koupit nejlevněji

HERO Sunar premium 1 600 g

Sunar Premium je vyvinut&amp;yacute; podle vzoru mate&amp;#345;sk&amp;eacute;ho ml&amp;eacute;ka a vych&amp;aacute;z&amp;iacute; z v&amp;aacute;ce ne&amp;#382; 80 let v&amp;yacute;zkumu.&amp;nbsp;

Více informací
od 295 Kč
Koupit nejlevněji

HERO Sunarka meruňková kašička mléčná 225g

Sunárek Meruňková kašička mléčná rýžová 225g Meruňková kašička s obsahem mléka a pečlivě vybraných cereálií se postarají o spokojené bříško vašeho nejmenšího. Je obohacena o důležité vitaminy a minerální látky včetně vápníku a vitaminu D, které podporují růst kostí. Vhodná pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce.

Více informací
od 82 Kč
Koupit nejlevněji

Kendamil 1 BIO Organické kojenecké mléko počáteční 800 g

Po&amp;#269;&amp;aacute;te&amp;#269;n&amp;iacute; ml&amp;eacute;&amp;#269;n&amp;aacute; kojeneck&amp;aacute; v&amp;yacute;&amp;#382;iva. Vhodn&amp;aacute; pro v&amp;yacute;&amp;#382;ivu kojenc&amp;#367; od narozen&amp;iacute; do 6&amp;nbsp;m&amp;#283;s&amp;iacute;c&amp;#367; nemohou-li b&amp;yacute;t kojeni.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Nutricia NUTRILON 1 ProNutra Good Sleep (800g) - kojenecké mléko

Nutrilon 1 Good Sleep 800g Dobrý spánek je podstatnou součástí denního režimu dětí. Mléko Nutrilon je vyvinuto na základě 40 let výzkumu výživy dětí a je určené pro zdravé děti, které nejsou výlučně kojené.

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

Hami Hami 0+ 800g

Nejlepší výživou pro Vaše miminko je v prvních měsících mateřské mléko. Je zdrojem všech potřebných živin pro správný růst. Jestliže však z nějakých důvodů nemůžete plně kojit, vyberte si kvalitní kojenecké mléko, jako například Hami 0+. Popis: Víte, že bříško znamená více než jen trávení? Je zásadní pro celkovou pohodu děťátka, protože má vliv na jeho růst, přirozenou obranyschopnost a také na jeho náladu. Počáteční mléko Hami 0+ s vlákninou GOS/FOS je vyrobené procesem fermentace Lactofidus. ...

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

Hami HAMI 6+ (800 g) - kojenecké mléko

Kojeneck&amp;eacute; ml&amp;eacute;ko od ukončen&amp;eacute;ho 6. měs&amp;iacute;ce obsahuje pod n&amp;aacute;zvem OptiNutri to spr&amp;aacute;vn&amp;eacute; složen&amp;iacute; pro va&amp;scaron;e miminko.

Více informací
od 315 Kč
Koupit nejlevněji

Hami Hami Na dobrou noc 6+ 600g

Kojenecké mléko Hami na dobrou noc od ukončeného 6. měsíce obsahuje rýžové a kukuřičné vločky, díky kterým je mléko hutnější než běžné kojenecké mléko při stejné energetické hodnotě. Mléko je vhodné dávat před spaním jako večerní lahvičku pro spokojené bříško. Hami mléko na dobrou noc od uk. 6. měsíce (dříve Hami 2 Hajaja) má jedinečné složení s OptiNutri, díky kterému dodá děťátku vše potřebné. Balení obsahuje 600 g. Potravina pro zvláštní výživu, pokračovací mléčná kojenecká výživa. Důležitá ...

Více informací
od 195 Kč
Koupit nejlevněji

HERO Sunar premium 2 600 g

Exkluzivn&amp;iacute; receptura Sunaru Premium vych&amp;aacute;z&amp;iacute; z v&amp;iacute;ce ne&amp;#382; 80 let v&amp;yacute;zkumu a obsahuje kombinaci &amp;#382;ivin, kter&amp;eacute; jsou i v mate&amp;#345;sk&amp;eacute;m ml&amp;eacute;ce.

Více informací
od 295 Kč
Koupit nejlevněji

HERO Sunar premium 3 600 g

Sunar Premium 3 600g - nový Sunar pečuje s láskou o dětská bříška více než 80 let. Batolecí mléko Sunar Premium 3 je přizpůsobeno speciálním potřebám batolat, proto obsahuje více důležitých živin než kravské mléko.

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

HERO Sunárek instantní nápoj Dobré ráno šípek dóza 200g

Rozpustný nápoj Sunárek obsahuje sušené borůvky a šípkový extrakt. Je vhodný pro děti od ukončeného 4. měsíce jako nápoj k snídani. Granulovaný ovocno-bylinný nápoj je navíc obohacen o vitamin C a prebiotickou vlákninu, která zlepšuje trávení dítěte a zároveň posiluje jeho imunitní systém. Neobsahuje lepek a je bez přidané sacharózy. Obsah vystačí na přípravu 4 litrů nápoje. Balení obsahuje 200 g.

Více informací
od 105 Kč
Koupit nejlevněji

HERO Sunárek instantní nápoj jablko dóza 200g

D&amp;#283;tsk&amp;yacute; rozpustn&amp;yacute; n&amp;aacute;poj obohacen&amp;yacute; o prebiotickou vl&amp;aacute;kninu a vitamin C. N&amp;aacute;poj je vhodn&amp;yacute; od ukon&amp;#269;en&amp;eacute;ho 6. m&amp;#283;s&amp;iacute;ce v&amp;#283;ku.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

HERO Sunarka banánová kašička na dobrou noc mléčná 225 g

Sunárek Banánová kašička mléčná rýžová na dobrou noc 225g Banánová kašička s obsahem mléka, vybraných cereálií, vitaminů a minerálních látek pro spokojené spinkání. S napapaným bříškem se vašemu děťátku budou zdát určitě jen krásné sny. Vhodná pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce.

Více informací
od 82 Kč
Koupit nejlevněji

HERO Sunarka jahodová kašička mléčná 225 g

Sunárek Jahodová kašička mléčná rýžová 225g Sunárek mléčné kašičky jsou skvělým obohacením jídelníčku kojence při přechodu na smíšenou stravu.

Více informací
od 82 Kč
Koupit nejlevněji

HERO Sunarka krupicová kašička se skořicí na dobrou noc mléčná 225 g

Sunárek Krupicová skořicová mléčná kašička na dobrou noc 225g Krupicová skořicová kašička s obsahem mléka, vybraných cereálií, vitaminů a minerálních látek pro spokojené spinkání. S napapaným bříškem se vašemu děťátku budou zdát určitě jen krásné sny. Vhodná pro kojence a malé děti od ukončeného 8. měsíce.

Více informací
od 86 Kč
Koupit nejlevněji

HERO Sunarka malinová kašička mléčná 225g

Sunárek Malinová kašička mléčná rýžová 225g Malinová kašička s obsahem mléka a pečlivě vybraných cereálií se postarají o spokojené bříško vašeho nejmenšího. Je obohacena o důležité vitaminy a minerální látky včetně vápníku a vitaminu D, které podporují růst kostí. Vhodná pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce.

Více informací
od 82 Kč
Koupit nejlevněji

HERO Sunarka mléčná s 8 cereáliemi a ovocem 250g

Sunárek Ovocná kašička mléčná multicereální 225g Ovocná kašička s obsahem mléka a pečlivě vybraných cereálií se postarají o spokojené bříško vašeho nejmenšího. Je obohacena o důležité vitaminy a minerální látky včetně vápníku a vitaminu D, které podporují růst kostí. Vhodná pro kojence a malé děti od ukončeného 8. měsíce.

Více informací
od 86 Kč
Koupit nejlevněji

HERO Sunarka prstýnky pro první zoubky s jablečnou příchutí 50 g

Sunárek Jablečné prstýnky pro první zoubky 50g S prvními zoubky přišel čas na první dobrůtky. A jablečné prstýnky jsou pro vaše děťátko výbornou křupavou svačinkou, která je navíc obohacena o vitamin B1 a vápník. Nejlépe podávat třeba s čajíkem a pod dozorem maminky, aby nezaskočilo. Vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce.

Více informací
od 30 Kč
Koupit nejlevněji

Kendamil 1 Kojenecké mléko počáteční 900 g

Po&amp;#269;&amp;aacute;te&amp;#269;n&amp;iacute; ml&amp;eacute;&amp;#269;n&amp;aacute; kojeneck&amp;aacute; v&amp;yacute;&amp;#382;iva v pr&amp;aacute;&amp;scaron;ku. Vhodn&amp;eacute; pro v&amp;yacute;&amp;#382;ivu kojenc&amp;#367; od narozen&amp;iacute;, nemohou-li b&amp;yacute;t kojeni.

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

KENDAMIL 2 Pokračovací mléko 900 g

Pokra&amp;#269;ovac&amp;iacute; ml&amp;eacute;&amp;#269;n&amp;aacute; v&amp;yacute;&amp;#382;iva v pr&amp;aacute;&amp;scaron;ku. Vhodn&amp;aacute; pro v&amp;yacute;&amp;#382;ivu kojenc&amp;#367; od ukon&amp;#269;en&amp;eacute;ho 6. m&amp;#283;s&amp;iacute;ce do 12 m&amp;#283;s&amp;iacute;c&amp;#367;.

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

Kendamil batolecí mléko 3 (900g)

Kendamil 3 batolecí mléko je určené pro děti od 12 do 36 měsíců. Mléko má prémiovou recepturu, která zachovává všechny přirozené dobroty a výhody plných krémových živin. Je vyrobeno z plnotučného kravského mléka a speciálně vyvinuto tak, aby poskytovalo živiny se správnou rovnováhou bílkovin, vitaminů a minerálů potřebné pro rostoucí batolata. Mléko Kendamil poskytuje novorozencům veškeré nutriční výhody kravského mléka a přirozeně obsahuje vysoké hladiny vápníku a bílkovin a zároveň obsahuje 2...

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Nestlé NESTLÉ Mléčná kaše DOBROU NOC ovocná 300g

Spodní hranice věkového omezení: 6 měsíců Druh balení: Sáček Standardizovaná značka: Nestlé Regulovaný název výrobku: Rýžovo-mléčný příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Instantní výrobek.

Více informací
od 85 Kč
Koupit nejlevněji

Nutricia Nutrilon 2 Pronutra Good Night 800 g

Nutrilon 2 Good Night – pro klidný spánek dětí. Nutrilon 2 Good Night je vhodnou volbou pokračovací mléčné kojenecké výživy pro Vaše dítěte od ukončeného 6.měsíce, pokud již není nebo nemůže být plně kojeno. Rýžové vločky v mléce děťátko pomohou zasytit, a tak se v noci nebude budit hlady. Doporučujeme jej použít jako poslední dávku výživy před uložením ke spánku. Během dne pak můžete podávat běžnou kojeneckou výživu (např. Nutrilon 2). Nutrilon obsahuje unikátní směs galakto- (GOS) a fruktooli...

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Nutrilon 2 Comfort 400g

Nutrilon 2 Omneo Comfort 400g Určeno dětem od uk. 6. měsíce při zácpě (např. po přechodu z mateřského mléka na kojeneckou mléčnou výživu nebo při zavádění příkrmů) a drobných zažívacích potížích.

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

NUTRILON 2 ProExpert AR (800g) - kojenecké mléko

Zahuštěné kojenecké mléko v prášku Nutrilon 2 AR je určené k dietnímu postupu při výživě kojenců, kteří ublinkávají po běžné kojenecké stravě nebo při odříhnutí. Speciální kojenecká mléka pomáhají řešit obtíže se zažíváním. Problémy se zažíváním se nejvíce vyskytují v kojeneckém období. Mléka značky Nutrilon spolehlivě pomáhají při bolestech bříška, zácpě či průjmu miminka nebo v případě že ho trápí koliky. Nutrilon 2 AR pomáhá snížit výskyt opakovaného ublinkávání zejména u dětí s citlivým zaž...

Více informací
od 439 Kč
Koupit nejlevněji

Příkrm broskev, banán, cereálie 190 g BIO COUNTRY LIFE

Příkrm broskev, banán, cereálie 190g BIO Country Life - DOPRODEJ 2ks - Příkrm je vhodný pro kojence od ukončeného 4. až 6. měsíce, ale také pro předškoláky a školáky. Příkrm představuje vydatnou svačinku a je vhodný jako doplněk při kojení. Produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Více informací
od 25 Kč
Koupit nejlevněji

Příkrm hruška, jablko 190 g BIO COUNTRY LIFE

Příkrm hruška, jablko 190g BIO Country Life - Ovocný příkrm pro kojence od ukončeného 4. měsíce v biokvalitě. Bez přidaného cukru a bez lepku. Neobsahuje mléčné složky ani konzervační složky. Kvalitní, rychlé a snadné jídlo bez další přípravy pro ty nejmenší z rodiny.

Více informací
od 35 Kč
Koupit nejlevněji

Příkrm jablko, banán, meruňka 190 g BIO COUNTRY LIFE

Ovocný příkrm pro kojence od ukončeného 4. měsíce v biokvalitě. Bez přidaného cukru a bez lepku. Neobsahuje mléčné složky ani konzervační složky. Kvalitní, rychlé a snadné jídlo bez další přípravy pro ty nejmenší z rodiny.

Více informací
od 34 Kč
Koupit nejlevněji

Příkrm mrkev 190 g BIO COUNTRY LIFE

Příkrm mrkev 190g BIO Country Life - DOPRODEJ 2ks - Příkrm je vhodný pro kojence od ukončeného 4. až 6. měsíce, ale také pro předškoláky a školáky. Příkrm představuje vydatnou svačinku a je vhodný jako doplněk při kojení. Produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Více informací
od 25 Kč
Koupit nejlevněji

Příkrm ovocná směs 190 g BIO COUNTRY LIFE

Příkrm ovocná směs 190g BIO Country Life - DOPRODEJ 2ks - Příkrm je vhodný pro kojence od ukončeného 4. až 6. měsíce, ale také pro předškoláky a školáky. Příkrm představuje vydatnou svačinku a je vhodný jako doplněk při kojení. Produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Více informací
od 25 Kč
Koupit nejlevněji

Příkrm špenát, rýže 190 g BIO COUNTRY LIFE

Příkrm špenát, rýže 190g BIO Country Life - DOPRODEJ 2ks - Příkrm je vhodný pro kojence od ukončeného 4. až 6. měsíce, ale také pro předškoláky a školáky. Příkrm představuje vydatnou svačinku a je vhodný jako doplněk při kojení. Produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Více informací
od 25 Kč
Koupit nejlevněji

SUNAR Complex 4 (600 g) - kojenecké mléko

Sunar Complex je vyvinutý podle vzoru mateřského mléka. Obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce. Prebiotickou vlákninu GOS pro spokojené bříško, vápník a vitamin D pro podporu růstu kostí. Mléčný tuk dodává mléku lahodnou chuť. Složení: Odtučněné mléko, laktóza (z mléka), maltodextrin, smetana (obsahuje mléčný tuk), slunečnicový olej, kokosový olej, řepkový olej, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), vápenaté soli kyseliny fosforečné, citronan drasel...

Více informací
od 209 Kč
Koupit nejlevněji

Příkrm broskev, banán 190g BIO Country Life

Příkrm broskev, banán 190g BIO Country Life - Ovocný příkrm pro kojence od ukončeného 4. měsíce v biokvalitě. Bez přidaného cukru a bez lepku. Neobsahuje mléčné složky ani konzervační složky. Kvalitní, rychlé a snadné jídlo bez další přípravy pro ty nejmenší z rodiny.

Více informací

Paštika PATIFU s bylinkami 100g VETO ECO

Paštika PATIFU s bylinkami 100g VETO ECO - Lahodná rostlinná paštika s příchutí bylinek. Skvěle se hodí v kombinaci s kvalitním pečivem a zeleninou na přípravu snídaní, svačin nebo pohoštění.

Více informací

Paštika PATIFU delikates 100g VETO ECO

Paštika PATIFU delikates 100g VETO ECO - Delikátní rostlinná paštika. Skvěle se hodí v kombinaci s kvalitním pečivem a zeleninou na přípravu snídaní, svačin nebo pohoštění. Paštiku Patifu můžete zakoupit také ve variantě s bylinkami, s hlívou nebo toskánskou.

Více informací

Paštika PATIFU s hlívou 100g VETO ECO

Paštika PATIFU s hlívou 100g VETO ECO - Lahodná rostlinná paštika s hlívou ústřičnou, která dává paštice jemnou houbovou chuť. Skvěle se hodí v kombinaci s kvalitním pečivem a zeleninou na přípravu snídaní, svačin nebo pohoštění.

Více informací

Paštika PATIFU orient 100g VETO ECO

Paštika PATIFU orient 100g VETO ECO - Lahodná rostlinná paštika. Skvěle se hodí v kombinaci s kvalitním pečivem a zeleninou na přípravu snídaní, svačin nebo pohoštění.

Více informací

Paštika PATIFU hokaido 100g VETO ECO

Paštika PATIFU hokaido 100g VETO ECO - Lahodná rostlinná paštika. Skvěle se hodí v kombinaci s kvalitním pečivem a zeleninou na přípravu snídaní, svačin nebo pohoštění.

Více informací

Paštika PATIFU rajče a olivy 100g VETO ECO

Paštika PATIFU rajče a olivy 100g VETO ECO - Lahodná rostlinná paštika. Skvěle se hodí v kombinaci s kvalitním pečivem a zeleninou na přípravu snídaní, svačin nebo pohoštění.

Více informací

Paštika PATIFU gourmet 100g VETO ECO

Paštika PATIFU gourmet 100g VETO ECO - Lahodná rostlinná paštika. Skvěle se hodí v kombinaci s kvalitním pečivem a zeleninou na přípravu snídaní, svačin nebo pohoštění.

Více informací

Paštika PATIFU bazalka a česnek 100g VETO ECO

Paštika PATIFU bazalka a česnek 100g VETO ECO - Lahodná rostlinná paštika. Skvěle se hodí v kombinaci s kvalitním pečivem a zeleninou na přípravu snídaní, svačin nebo pohoštění.

Více informací

HiPP 4 JUNIOR Combiotik Pokračovací batolecí mléko od 2 let 500 g

Vhodn&yacute; pro d&#283;ti od 2 let jako ml&eacute;&#269;n&yacute; n&aacute;poj k sn&iacute;dani, do musli, k ve&#269;e&#345;i nebo pit&iacute; z hrne&#269;ku v pr&#367;b&#283;hu dne.

Více informací

NUTRILON 2 Allergy Care Syneo 450 g

Ml&eacute;ko ur&#269;en&eacute; k dietn&iacute;mu postupu p&#345;i alergii na b&iacute;lkovinu kravsk&eacute;ho ml&eacute;ka, kter&eacute; je ur&#269;eno pro d&#283;ti od ukon&#269;en&eacute;ho 6. m&#283;s&iacute;ce v&#283;ku.

Více informací

HiPP 1 BIO Combiotik Počáteční kojenecké mléko od 0 - 6 měsíců 300 g

Vhodn&eacute; od narozen&iacute; jako po&#269;&aacute;te&#269;n&iacute; ml&eacute;&#269;n&aacute; v&yacute;&#382;iva, nem&#367;&#382;e-li b&yacute;t va&scaron;e miminko kojeno nebo jako p&#345;&iacute;krm k mate&#345;sk&eacute;mu ml&eacute;ku.

Více informací

NUTRILON 5 Vanilla 800 g

Instantn&iacute; ml&eacute;čn&yacute; n&aacute;poj NUTRILON s vanilkovou př&iacute;chut&iacute;, pro děti od ukončen&eacute;ho 3. roku.

Více informací

HiPP Comfort Speciální kojenecká výživa 500 g

Speci&aacute;ln&iacute; v&yacute;živa pro děti od narozen&iacute;

Více informací

HiPP 1 BIO Combiotik Počáteční kojenecké mléko od 0 - 6 měsíců 500 g

Vhodn&eacute; od narozen&iacute; jako po&#269;&aacute;te&#269;n&iacute; ml&eacute;&#269;n&aacute; v&yacute;&#382;iva, nem&#367;&#382;e-li b&yacute;t va&scaron;e miminko kojeno nebo jako p&#345;&iacute;krm k mate&#345;sk&eacute;mu ml&eacute;ku.

Více informací

HiPP 2 BIO Combiotik Pokračovací kojenecké mléko od 6 - 12 měsíců 500 g

Snadno straviteln&yacute; a p&#345;izp&#367;soben po&#382;adavk&#367;m v obdob&iacute; p&#345;ikrmov&aacute;n&iacute;- v n&aacute;vaznosti na kojen&iacute; nebo na jakoukoliv ml&eacute;&#269;nou v&yacute;&#382;ivu.&nbsp;

Více informací

NUTRILON 1 Profutura Počáteční kojenecké mléko od 0-6 měsíců 800 g

Poč&aacute;tečn&iacute; ml&eacute;ko speci&aacute;lně vyvinut&eacute; pro miminka, kter&aacute; nemohou b&yacute;t kojena nebo jsou přikrmov&aacute;na. Nutrilon 1 Profutura je ml&eacute;ko vhodn&eacute; již od narozen&iacute;.

Více informací

NUTRILON 0 Nenatal Nutriprem Počátení kojenecká výživa 400 g

Kojeneck&aacute; v&yacute;&#382;iva pro zvl&aacute;&scaron;tn&iacute; l&eacute;ka&#345;sk&eacute; &uacute;&#269;ely pro p&#345;ed&#269;asn&#283; narozen&eacute; d&#283;ti.

Více informací

NUTRILON 1 Nenatal Post Discharge Počátení kojenecké mlék 400 g

Potravina pro zvl&aacute;&scaron;tn&iacute; l&eacute;ka&#345;sk&eacute; &uacute;&#269;ely pro podporu r&#367;stu p&#345;ed&#269;asn&#283; narozen&yacute;ch d&#283;t&iacute;.

Více informací

6x SUNÁREK Kapsička - Lasagne s hovězím masem (120 g)

...ebo jej můžete v neotevřeném obalu ohřát ve vodní lázni. Před podáváním ohřátého jídla si vždy zkontrolujte jeho teplotu. Výrobek v obalu nikdy neohřívejte v mikrovlnné troubě. Ohřátý výrobek ihned spotřebujte a již znovu neohřívejte. Otevřené neohřáté balení uchovejte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin. Výživové údaje na 100 g výrobku v prášku: Energetická hodnota: 76/317 kcal/kJ Tuky (z toho mastné kyseliny): 2,9 g (0,5 g) Sacharidy (z toho cukry): 7,9 g (3 g) Bílkoviny: 4,1 g Sůl: 0, 08 g

Více informací

6x SUNÁREK Kapsička - Rýže s kuřecím masem a zeleninou (120 g)

...ebo jej můžete v neotevřeném obalu ohřát ve vodní lázni. Před podáváním ohřátého jídla si vždy zkontrolujte jeho teplotu. Výrobek v obalu nikdy neohřívejte v mikrovlnné troubě. Ohřátý výrobek ihned spotřebujte a již znovu neohřívejte. Otevřené neohřáté balení uchovejte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin. Výživové údaje na 100 g výrobku v prášku: Energetická hodnota: 74/310 kcal/kJ Tuky (z toho mastné kyseliny): 3 g (0,4 g) Sacharidy (z toho cukry): 8,8 g (0,6 g) Bílkoviny: 2,6 g Sůl: 0, 06 g

Více informací

6x HIPP BIO Hippis Jablko, Broskev, Mirabelka (12m+) 100 g

Ovocný příkrm pro malé děti od ukončeného 1. roku. Pasterizované.

Více informací

6 x HiPP BIO Obilná kaše 100% rýžová od uk. 4. měsíce, 200 g

Kaše od ukončeného 4. měsíce je vhodná v období přikrmování, jako dokrm ke kojení nebo k počátečnímu mléku. Nemléčnou kaši připravíte velmi jednoduše – smícháním s převařenou pitnou vodou nebo s kojeneckým mlékem. Pečlivě čtěte návod na obalu. Pro zlepšení chuti můžete přidat několik lžiček ovocného příkrmu. Složení: rýžová mouka* 100 %, vitamín B1 bez lepku z ekologického zemědělství

Více informací

Kendal Nutricare KENDAKIDS instantní nápoj pro děti kakaový (400 g)

Kendakids kakaový instantní nápoj pro děti (400 g). Nápoj v prášku vhodný pro děti od 3 do 10 let věku. Chutný, přírodní, výživný nápoj, vytvořený pro vaše nejmenší, aby prospívali. Obsahuje vitamín D, který přispívá ke správné funkci imunitního systému. Vhodné pro vegetariány.

Více informací

Kendal Nutricare KENDAMIL Kojenecké mléko 1 (900g)

...ol, citrát sodný, pyrofosfát železitý, taurin, nukleotidy (Cytidin-5′-monofosfát, sodná sůl Uridin-5′-monofosfátu, Adenosin-5′-monofosfát, sodná sůl isonin-5′-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu), cholin bitartrát, L Carnitin, vitamín E, niacin, síran zinečnatý, citrát železito amonný, kys. Pantothenová, vitamín A, tiamín, vitamín B6, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý, kyselina listová, seleničitan sodný, riboflavin, vitamín K, biotin, vitamín D, vitamín B12. Alergeny – A

Více informací

Kendal Nutricare KENDAMIL BIO/ORGANICKÁ DĚTSKÁ BEZLEPKOVÁ OVOCNÁ KAŠE (150G)

...eneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. Pro zdraví dítěte je důležité vždy dodržovat správné dávkování, postup přípravy a skladování dle pokynů výrobce. Již od prvních zoubků věnujte pozornost pravidelné péči o zubní hygienu Vašeho děťátka. Skladování Skladujte na suchém a chladném místě bez zápachů. Baleno v ochranné atmosféře. Spotřebujte do 4 týdnů od otevření.

Více informací

Kendal Nutricare KENDAMIL Pokračovací mléko 2 (400g)

...ný, citrát sodný, pyrofosfát železitý, taurin, nukleotidy (Cytidin-5′-monofosfát, sodná sůl Uridin-5′-monofosfátu, Adenosin-5′-monofosfát, sodná sůl isonin-5′-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu), cholin bitartrát, L Carnitin, vitamín E, niacin, síran zinečnatý, citrát železito amonný, kys. Pantothenová, vitamín A, tiamín, vitamín B6, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý, kyselina listová, seleničitan sodný, riboflavin, vitamín K, biotin, vitamín D, vitamín B12. Alergeny – A

Více informací

Kendal Nutricare KENDAMIL Batolecí mléko 3 (400g)

...ápenatý, askorbát sodný, hydroxid draselný, pyrofosfát železitý, nukleotidy (Cytidin-5′-monofosfát, sodná sůl Uridin-5′-monofosfátu, Adenosin-5′-monofosfát, sodná sůl isonin-5′-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu), L Carnitin, vitamín E, niacin, síran zinečnatý, citrát železito amonný, kys. Pantothenová, vitamín A, tiamín, vitamín B6, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý, kyselina listová, seleničitan sodný, riboflavin, vitamín K, biotin, vitamín D, vitamín B12. Alergeny – A

Více informací

Kendal Nutricare KENDAMIL kojenecké mléko 1 (900 g) NOVÁ RECEPTURA

...-5&#39;-monofosfátu, Adenosin-5&#39;-monofosfát, sodná sůl isonin-5&#39;-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5&#39;-monofosfátu), cholin bitartrát, L Carnitin, vitamín E, niacin, síran zinečnatý, citrát železito amonný, kys. Pantothenová, vitamín A, tiamín, vitamín B6, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý, kyselina listová, seleničitan sodný, riboflavin, vitamín K, biotin, vitamín D, vitamín B12. Alergeny jsou vyznačeny tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Více informací

Kendal Nutricare KENDAMIL Kojenecké mléko 1, cestovní-testovací balení DHA+ (150g)

Počáteční mléčná kojenecká výživa. První kojenecké mléko, jehož recepturu zdokonalujeme více než 50 let, je vyrobeno z plnotučného kravského mléka, speciálně vyvinuto tak, aby se vaše miminko přirozeně vyvíjelo a byly mu poskytnuty ty nejkvalitnější živiny ve vyvážené podobě. Díky speciální receptuře a složení je mléko vhodné již od narození až do ukončeného 6 měsíců věku miminka.

Více informací

Kendal Nutricare KENDAMIL Pokračovací mléko 2 (400g) NOVÁ RECEPTURA

...(Cytidin-5&#39;-monofosfát, sodná sůl Uridin-5&#39;-monofosfátu, Adenosin-5&#39;-monofosfát, sodná sůl isonin-5&#39;-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5&#39;-monofosfátu), cholin bitartrát, L Carnitin, vitamín E, niacin, síran zinečnatý, citrát železito amonný, kys. Pantothenová, vitamín A, tiamín, vitamín B6, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý, kyselina listová, seleničitan sodný, riboflavin, vitamín K, biotin, vitamín D, vitamín B12. Alergeny jsou vyznačeny tučně.

Více informací

Twistshake Plnitelná kapsička 3x220 ml

Twistshake Plnitelná kapsička 3x220 Naplňte kapsičku domácím pyré, jogurtem nebo smoothie. Při přípravě chutného jídla pro vaše dítě popusťte uzdu své fantazii. Twistshake plnitelná kapsička je perfektní na cesty. bez BPA - bezpečné pro vaše dítě i pro vás šetrné k životnímu prostředí - kapsičky jsou opakovaně použitelné vhodné do myčky, vhodné do mrazničky – pokrmy lze zamrazit moderní design praktická velikost – pojme až 220 ml Na dně kapsičky je dvojitý Ziplock pro naplnění a snadné mytí.

Více informací

Squeasy Gear Silikónová kapsička na dětskou stravu 104ml - aqua

...itř i u živějších dětí. Kvalitní jemný potravinářský silikon, bez BPA, PVC a ftalátů, testováno podle směrnic EU. Patentovaná membrána proti rozlití lze pro rychlejší tok a hustší obsah vybrat. Víko výborně těsní a zabrání vytečení dokonce i při stlačení kapsičky. Snadné čištění saponátem a vodou, lze použít kartáč na láhve, mýt v myčce nádobí i mrazit. Silikonová část se dá vyvrátit naruby pro ještě dokonalejší čištění. Parametry vhodné pro děti od 1 roku v balení 1 ks obsah: 104 ml barva: aqua

Více informací

Squeasy Gear Silikónová kapsička na dětskou stravu 104ml - zelená

...jších dětí. Kvalitní jemný potravinářský silikon, bez BPA, PVC a ftalátů, testováno podle směrnic EU. Patentovaná membrána proti rozlití lze pro rychlejší tok a hustší obsah vybrat. Víko výborně těsní a zabrání vytečení dokonce i při stlačení kapsičky. Snadné čištění saponátem a vodou, lze použít kartáč na láhve, mýt v myčce nádobí i mrazit. Silikonová část se dá vyvrátit naruby pro ještě dokonalejší čištění. Technické parametry vhodné pro děti od 1 roku v balení 1 ks obsah: 104 ml barva: zelená

Více informací

Squeasy Gear Silikónová kapsička na dětskou stravu 104ml - růžová

...ř i u živějších dětí. Kvalitní jemný potravinářský silikon, bez BPA, PVC a ftalátů, testováno podle směrnic EU. Patentovaná membrána proti rozlití lze pro rychlejší tok a hustší obsah vybrat. Víko výborně těsní a zabrání vytečení dokonce i při stlačení kapsičky. Snadné čištění saponátem a vodou, lze použít kartáč na láhve, mýt v myčce nádobí i mrazit. Silikonová část se dá vyvrátit naruby pro ještě dokonalejší čištění. Parametry vhodné pro děti od 1 roku v balení 1 ks obsah: 104 ml barva: růžová

Více informací

Squeasy Gear Silikónová kapsička na dětskou stravu 180ml - aqua

...itř i u živějších dětí. Kvalitní jemný potravinářský silikon, bez BPA, PVC a ftalátů, testováno podle směrnic EU. Patentovaná membrána proti rozlití lze pro rychlejší tok a hustší obsah vybrat. Víko výborně těsní a zabrání vytečení dokonce i při stlačení kapsičky. Snadné čištění saponátem a vodou, lze použít kartáč na láhve, mýt v myčce nádobí i mrazit. Silikonová část se dá vyvrátit naruby pro ještě dokonalejší čištění. Parametry vhodné pro děti od 1 roku v balení 1 ks obsah: 180 ml barva: aqua

Více informací

Squeasy Gear Silikónová kapsička na dětskou stravu 180ml - růžová

...ř i u živějších dětí. Kvalitní jemný potravinářský silikon, bez BPA, PVC a ftalátů, testováno podle směrnic EU. Patentovaná membrána proti rozlití lze pro rychlejší tok a hustší obsah vybrat. Víko výborně těsní a zabrání vytečení dokonce i při stlačení kapsičky. Snadné čištění saponátem a vodou, lze použít kartáč na láhve, mýt v myčce nádobí i mrazit. Silikonová část se dá vyvrátit naruby pro ještě dokonalejší čištění. Parametry vhodné pro děti od 1 roku v balení 1 ks obsah: 180 ml barva: růžová

Více informací

Squeasy Gear Silikonová kapsička na dětskou stravu 180 ml - modrá

...tř i u živějších dětí. Kvalitní jemný potravinářský silikon, bez BPA, PVC a ftalátů, testováno podle směrnic EU. Patentovaná membrána proti rozlití lze pro rychlejší tok a hustší obsah vybrat. Víko výborně těsní a zabrání vytečení dokonce i při stlačení kapsičky. Snadné čištění saponátem a vodou, lze použít kartáč na láhve, mýt v myčce nádobí i mrazit. Silikonová část se dá vyvrátit naruby pro ještě dokonalejší čištění. Parametry vhodné pro děti od 1 roku v balení 1 ks obsah: 180 ml barva: modrá

Více informací

Squeasy Gear Silikonová kapsička na dětskou stravu 180 ml - červená

...vnitř i u živějších dětí. Kvalitní jemný potravinářský silikon, bez BPA, PVC a ftalátů, testováno podle směrnic EU. Patentovaná membrána proti rozlití lze pro rychlejší tok a hustší obsah vybrat. Víko výborně těsní a zabrání vytečení dokonce i při stlačení kapsičky. Snadné čištění saponátem a vodou, lze použít kartáč na láhve, mýt v myčce nádobí i mrazit. Silikonová část se dá vyvrátit naruby pro ještě dokonalejší čištění. Technické parametry vhodné pro děti od 1 roku v balení 1 ks obsah: 180 ml

Více informací

Zebra&Me Kapsička na opakované použití 6ks + náustek zdarma kuchař-zebra

... nádobí odšroubujte víčko a nasuňte kapsičku otevřeným zipem přes hroty horního koše myčky. Plnění: Ujistěte se, že víčko je utažené. Naplňte kapsičku lžící, nálevkou nebo jednoduše nalijte pokrm přes otevřený zip na spodní části kapsičky. Vyvarujte se horkého obsahu. Abyste zajistili bezchybné těsnění, naplňte kapsičku jen do 2/3 obsahu a důkladně uzavřete zip. Naplněné kapsičky můžete použít nebo zmrazit. Nepřeplňujte, obsah se zmrazením zvětší. Pro ohřev stravy ponořte kapsičku do teplé vody.

Více informací

Zebra&Me Kapsička na dětskou stravu na opakované použití – 2ks kosmonaut-zebra

... nádobí odšroubujte víčko a nasuňte kapsičku otevřeným zipem přes hroty horního koše myčky. Plnění: Ujistěte se, že víčko je utažené. Naplňte kapsičku lžící, nálevkou nebo jednoduše nalijte pokrm přes otevřený zip na spodní části kapsičky. Vyvarujte se horkého obsahu. Abyste zajistili bezchybné těsnění, naplňte kapsičku jen do 2/3 obsahu a důkladně uzavřete zip. Naplněné kapsičky můžete použít nebo zmrazit. Nepřeplňujte, obsah se zmrazením zvětší. Pro ohřev stravy ponořte kapsičku do teplé vody.

Více informací

NUTRILON 1 Pronutra 5x18.3 g

Poč&aacute;tečn&iacute; ml&eacute;čn&aacute; kojeneck&aacute; v&yacute;živa v pr&aacute;&scaron;ku, vhodn&aacute; pro miminka od narozen&iacute;, pokud již nemohou b&yacute;t plně kojena.

Více informací

6x NESTLÉ Baby Dessert kakaový (4x100 g)

...ončeného 6. měsíce. Chcete vašemu jedlíkovi dopřát kvalitní a chutnou svačinku? Nestlé mléčný dezert s čokoládovou příchutí je oblíbená přesnídávka, která dítěti obohatí jídelníček a dodá mu energii potřebnou na každodenní prozkoumávání světa kolem. Vlastnosti: Pro děti již od ukončeného 6. měsíce Je přirozeným zdrojem vápníku Obsahuje zinek, hořčík a vápník, který je důležitý pro silné kosti a zdravý růst dítěte Bez konzervantů Díky způsobu zpracování pasterací nemusí být skladován v chladničce

Více informací

6 x HiPP BIO Jablka s hruškami od uk. 4. měsíce, 125 g

...etizovaných hnojiv ovoce zrálo tak dlouho, aby bylo chutné a výživné ovoce zpracované šetrně, aby si uchovalo důležité živiny a vitamíny z testované půdy, protože: "Zdravá půda=zdravá rostlina“ bez přídavku cukrů (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry) velmi jemné ovoce s nízkou kyselostí bez přídavku aromat, barviv, konzervačních látek a modifikovaného škrobu – dle zákona bez mléčné složky bez lepku změkčuje stolici Složení: 100% ovoce* (jablka* 50 %, hrušky* 50 %) *z ekologického zemědělství

Více informací

HiPP ORS Jablko 3 x 200 ml

...ním. Proto u průjmu vždy informujte svého pediatra. Při neustávajícím zvracení nebo pokud po max. 8 hodinách od podání HiPP ORS 200 průjem neustoupí, je třeba znovu informovat lékaře! U kojenců, kteří jsou výhradně kojeni a kojenců se zvýšeným rizikem alergie, by měl být HiPP ORS 200 podáván teprve poté, co již byla dříve podávána jablka nebo jiná strava pro miminka. Vlastnosti: od ukončeného 4. měsíce věku dítěte bez laktózy a mléčných bílkovin proti průjmu přirozeně bezlepkový O značce HiPP >>

Více informací

HiPP Anti-Reflux Speciální kojenecká výživa 500 g

Kojeneck&aacute; v&yacute;&#382;iva ur&#269;en&aacute; k dietn&iacute;mu postupu p&#345;i &#269;ast&eacute;m ublink&aacute;v&aacute;n&iacute; v kojeneck&eacute;m v&#283;ku a m&#367;&#382;e b&yacute;t pod&aacute;v&aacute;na od narozen&iacute; jako v&yacute;lu&#269;n&aacute; v&yacute;&#382;iva.

Více informací

Twistshake Plnitelná kapsička 5x100 ml

Twistshake Plnitelná kapsička 5x100 Naplňte kapsičku domácím pyré, jogurtem nebo smoothie. Při přípravě chutného jídla pro vaše dítě popusťte uzdu své fantazii. Twistshake plnitelná kapsička je perfektní na cesty. bez BPA - bezpečné pro vaše dítě i pro vás šetrné k životnímu prostředí - kapsičky jsou opakovaně použitelné vhodné do myčky, vhodné do mrazničky – pokrmy lze zamrazit moderní design praktická velikost – pojme až 100 ml Na dně kapsičky je dvojitý Ziplock pro naplnění a snadné mytí.

Více informací

NESTLÉ Mléčná kaše Jahoda Banán, 300g

Spodní hranice věkového omezení: 6 měsíců Druh balení: Sáček Standardizovaná značka: Nestlé Regulovaný název výrobku: Rýžovo-kukuřično-mléčný příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Instantní výrobek.

Více informací

Sunar Banánová kaše mléčná rýžová na dobrou noc 225g

Loga třetí strany: Zelený bod Životní styl: Bez lepku Přidané látky: Bez Přidané látky: Bez Spodní hranice věkového omezení: 4 měsíce Druh balení: Krabice Standardizovaná značka: Sunar Regulovaný název výrobku: Instantní obilno-mléčná kaše v prášku. Potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 4. měsíce.

Více informací

Sunar Krupicová skořicová mléčná kaše na dobrou noc 225g

Loga třetí strany: Zelený bod Přidané látky: Bez Přidané látky: Bez Spodní hranice věkového omezení: 8 měsíců Druh balení: Krabice Standardizovaná značka: Sunar Regulovaný název výrobku: Instantní obilno-mléčná kaše v prášku. Potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 8. měsíce.

Více informací

Sunar Krupicová vanilková mléčná kaše na dobrou noc 225g

Loga třetí strany: Zelený bod Přidané látky: Bez Přidané látky: Bez Spodní hranice věkového omezení: 6 měsíců Druh balení: Krabice Standardizovaná značka: Sunar Regulovaný název výrobku: Instantní obilno-mléčná kaše v prášku. Potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 6. měsíce.

Více informací

Squeasy Gear Silikónová kapsička na dětskou stravu 180ml - zelená

...ř i u živějších dětí. Kvalitní jemný potravinářský silikon, bez BPA, PVC a ftalátů, testováno podle směrnic EU. Patentovaná membrána proti rozlití lze pro rychlejší tok a hustší obsah vybrat. Víko výborně těsní a zabrání vytečení dokonce i při stlačení kapsičky. Snadné čištění saponátem a vodou, lze použít kartáč na láhve, mýt v myčce nádobí i mrazit. Silikonová část se dá vyvrátit naruby pro ještě dokonalejší čištění. Parametry vhodné pro děti od 1 roku v balení 1 ks obsah: 180 ml barva: zelená

Více informací

Squeasy Gear Silikonová kapsička na dětskou stravu 180 ml - šedá

...itř i u živějších dětí. Kvalitní jemný potravinářský silikon, bez BPA, PVC a ftalátů, testováno podle směrnic EU. Patentovaná membrána proti rozlití lze pro rychlejší tok a hustší obsah vybrat. Víko výborně těsní a zabrání vytečení dokonce i při stlačení kapsičky. Snadné čištění saponátem a vodou, lze použít kartáč na láhve, mýt v myčce nádobí i mrazit. Silikonová část se dá vyvrátit naruby pro ještě dokonalejší čištění. Parametry vhodné pro děti od 1 roku v balení 1 ks obsah: 180 ml barva: šedá

Více informací

Hami mléčná kaše rýžová meruňková od uk. 6. měsíce 225g

Loga třetí strany: Bez lepku Upozornění pro alergiky: Cereálie obsahující lepek Upozornění pro alergiky: Lepek Přidané látky: Bez Přidané látky: Bez Spodní hranice věkového omezení: 6 měsíců Druh balení: Krabice Standardizovaná značka: Hami Regulovaný název výrobku: Obilno-mléčná kaše rýžová v prášku meruňková. Potravina pro obilnou výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce, v prášku. Potravina pro zvláštní výživu.

Více informací

NESTLÉ Mléčná kaše Banánová Dobrou noc, 300g

Spodní hranice věkového omezení: 4 měsíce Druh balení: Sáček Standardizovaná značka: Nestlé Regulovaný název výrobku: Rýžovo-mléčný příkrm pro kojence od ukončeného 4. měsíce. Instantní výrobek.

Více informací

Kendal Nutricare KENDAMIL Kojenecké mléko 1 (400g) NOVÁ RECEPTURA

...-5&#39;-monofosfátu, Adenosin-5&#39;-monofosfát, sodná sůl isonin-5&#39;-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5&#39;-monofosfátu), cholin bitartrát, L Carnitin, vitamín E, niacin, síran zinečnatý, citrát železito amonný, kys. Pantothenová, vitamín A, tiamín, vitamín B6, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý, kyselina listová, seleničitan sodný, riboflavin, vitamín K, biotin, vitamín D, vitamín B12. Alergeny jsou vyznačeny tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Více informací

HiPP BIO Rampouch Červené ovoce Červené hrozno-Jahody-Maliny-Černý rybíz 5 x 150 g

...: Jablečné pyré*, šťáva z červeného hroznového vína* nízké kyselosti 21 %, jablečná šťáva* nízké kyselosti z koncentrátu, banánové pyré*, jahodové pyré* 10 %, černý rybíz* 6 %, koncentrát šťávy z bílého hrozna*, malinové pyré* 5 %, koncentrát mrkvové šťávy*, antioxidant: kyselina askorbová Bez lepku. *Z ekologického zemědělství Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle Nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty.

Více informací

SUNAR Complex 1, 600 g

...ý, taurin, L-askorbyl-6-palmitát, inositol, síran železnatý, L-karnitin, síran zinečnatý, nikotinamid, cytidin 5'- monofosforečnan, D-α-tokoferol, D-pantothenát vápenatý, uridin 5'-monofosforečnan, síran měďnatý, adenosin 5'-monofosforečnan, retinyl palmitát, guanosin 5'-monofosforečnan, inosin 5'-monofosforečnan, thiamin-hydrochlorid, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, jodid draselný, kyselina listová, seleničitan sodný, síran manganatý, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin.

Více informací

BABYBIO Kapsička krém vanilka krupička 4 x 85 g

... teplotě. Po otevření uzavřete a skladujte v ledničce max. 24 hodin. Nenechte dítě hrát si s uzávěrem. Nenechte dítě bez dozoru. Záruky Babybio: Babybio pečlivě vybírá původ svých surovin s upřednostněním místních producentů, nejlépe z oblasti jihozápadní Francie. Původ surovin je uváděn z důvodu náročných požadavků Babybio při výběru producentů a nelehkému zásobování kvalitními surovinami v biokvalitě. Vyrobeno ve Francii. Množství a specifikace: vhodné od ukončeného 6. měsíce obsah balení 85 g

Více informací

2 x BABYBIO Jablko s klementinkami 130 g

...: chráněné zeměpisné označení výjimečného zemědělského produktu nebo potraviny z daného regionu či místa. Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 6. měsíce. Vařeno v páře. Vyrobeno ve Francii. Složení: Jablka* 72 %, klementinky* CHZO** 25 %, rýže CHZO* 3 %, bez přidaného cukru, bez lepku a mléka. *složky ekologického zemědělství ** CHZO: chráněné zeměpisné označení výjimečného zemědělského produktu nebo potraviny z daného regionu či místa.

Více informací

KENDAMIL KOJENECKÉ MLÉKO 1 (150 G) - CESTOVNÍ/TESTOVACÍ BALENÍ DHA+

...rou kojeneckou výživu) Země původu: Velká Británie Dodavatel: Health Academy s.r.o., Zbraslavská 22/49, Praha, 159 00   Všechna mléka Kendamil nosí označeni RED TRACTOR. Toto označení je certifikátem, který se uděluje pouze farmářům a výrobcům, kteří dodržují nejpřísnější standardy požadované na kvalitu potravin. Tento certifikát zároveň dokazuje, že všechny složky obsažené ve výrobku byly vyprodukovány a vypěstovány ve Velké Británii což umožňuje přísnou kontrolu všech postupů při výrobě.

Více informací

Kendamil Medi Plus A. C. (400 g) 0-12 měsíců

...elezo mg 6 0.8 Zinek mg 3.6 0.5 Měď mg 0.39 0.05 Jód μg 100 13 Selen μg 19 2.5 Mangan μg 55 7 Chrom μg 3.4 0.5 Molybdenan μg 6.7 0.9 Fluorid mg <0.11 <0.014 Ostatní       Taurin mg 38 4.9 Cholin mg 160 21 Inositol mg 70 9 L-Karnitin mg 9 1 Nukleotidy mg 24 3.1   Výrobce: Kendal Nutricare Ltd. Mint Bridge Road, Kendal, Cumbria LA9 6NL, Velká Británie. Distributor: Health Academy s.r.o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00. Vyrobeno ve Velké Británii. Obsah: e 400 g. 

Více informací

SUNAR Complex 3 Banán Pokračovací batolecí mléko od 12. měsíců 600 g

Sunar Complex vych&aacute;z&iacute; z v&iacute;ce ne&#382; 80 let v&yacute;zkumu a obsahuje kombinaci &#382;ivin, kter&eacute; jsou i v mate&#345;sk&eacute;m ml&eacute;ce.

Více informací

HAMI Batolecí mléko 12+ 600 g

Batolec&iacute; ml&eacute;ko Hami od ukončen&eacute;ho 12. měs&iacute;ce m&aacute; jedinečn&eacute; složen&iacute; s OptiNutri, d&iacute;ky kter&eacute;mu dod&aacute; děť&aacute;tku v&scaron;e potřebn&eacute;.

Více informací

SUNAR Complex 3 Pokračovací batolecí mléko od 12 měsíce 600 g

Unik&aacute;tn&iacute; receptura Sunaru vych&aacute;z&iacute; z v&iacute;ce ne&#382; 80let v&yacute;zkumu a obsahem kombinaci &#382;ivin, kter&eacute; jsou i v mate&#345;sk&eacute;m ml&eacute;ce.

Více informací

HAMI Batolecí mléko 24+ 600 g

Batolec&iacute; ml&eacute;ko s jedinečn&yacute;m složen&iacute;m OptiNutri a skvělou chut&iacute;, kter&eacute; dod&aacute; va&scaron;emu děť&aacute;tku potřebn&eacute; živiny. Od ukončen&eacute;ho 24. měs&iacute;ce.

Více informací

HAMI Batolecí mléko 24+ Vanilka 600 g

Batolec&iacute; ml&eacute;ko s jedinečn&yacute;m složen&iacute;m OptiNutri a skvělou chut&iacute;, kter&eacute; dod&aacute; va&scaron;emu děť&aacute;tku potřebn&eacute; živiny. Od ukončen&eacute;ho 24. měs&iacute;ce.

Více informací

SUNAR Premium 4 Pokračovací batolecí mléko od 24. měsíců 600 g

Sunar Premium je vyvinut&yacute; podle vzoru mate&#345;sk&eacute;ho ml&eacute;ka a vych&aacute;z&iacute; z v&iacute;ce ne&#382; 80 let v&yacute;zkumu.

Více informací

SUNAR Complex 3 Vanilka Pokračovací batolecí mléko od 12 měsíce 600 g

Sunar Complex je vyvinut&yacute; podle vzoru mate&#345;sk&eacute;ho ml&eacute;ka a vych&aacute;z&iacute; z v&iacute;ce ne&#382; 80 let v&yacute;zkumu.

Více informací

SUNAR Expert AR+Comfort 1 700 g

Pro d&#283;ti od narozen&iacute;, kter&yacute;m&nbsp;pom&#367;&#382;e p&#345;i nej&#269;ast&#283;j&scaron;&iacute;ch za&#382;&iacute;vac&iacute;ch pot&iacute;&#382;&iacute;ch,&nbsp;jsou koliky, ublink&aacute;v&aacute;n&iacute; a z&aacute;cpy.&nbsp;

Více informací

NESTLÉ BEBA Comfort 4 Pokračovací mléko od ukončeného 18. měsíce 800 g

Ml&eacute;ko pro batolata, s bakteriemi ml&eacute;čn&eacute;ho kva&scaron;en&iacute; L.reuteri, obohacen&aacute; vitam&iacute;nya miner&aacute;ln&iacute; l&aacute;tky.

Více informací

SUNAR Complex 5 600 g

Sunar Complex je vyvinut&yacute; podle vzoru mateřsk&eacute;ho ml&eacute;ka. Obsahuje v&aacute;pn&iacute;k a vitamin D, jenž podporuj&iacute; růst kost&iacute;. Od ukončen&eacute;ho 36. měs&iacute;ce.

Více informací

KENDAMIL Variace kaší se lžičkou BIO 4x 150 g

4&nbsp;variace kojeneck&yacute;ch ka&scaron;&iacute; - bezlepkov&aacute;, ban&aacute;n/jahoda, ban&aacute;n/mango a v&iacute;cezrnn&aacute;. Speci&aacute;ln&#283; vyvinuty&nbsp;pro p&#345;irozen&yacute; r&#367;st a v&yacute;voj va&scaron;eho d&iacute;t&#283;te.

Více informací

SUNAR Vanilková kašička mléčná rýžová 225 g

Sun&aacute;rek ml&eacute;&#269;n&aacute; ka&scaron;e jsou skv&#283;l&iacute;m obohacen&iacute;m j&iacute;deln&iacute;&#269;ku kojence p&#345;i p&#345;echodu na sm&iacute;&scaron;enou stravu.&nbsp;

Více informací

SUNAR Ovocná kašička mléčná 225 g

Ka&scaron;i&#269;ky jsou vyr&aacute;b&#283;ny z vysoce kvalitn&iacute;ch a p&#345;&iacute;sn&#283; kontrolovan&yacute;ch cere&aacute;li&iacute; a dal&scaron;&iacute;ch surovin bez pou&#382;it&iacute; konzerva&#269;n&iacute;ch l&aacute;tek a barviv.

Více informací

HiPP Combiotik 1 Tekuté počáteční mléko BIO 200 ml

Po&#269;&aacute;te&#269;n&iacute; ml&eacute;&#269;n&aacute; kojeneck&aacute; v&yacute;&#382;iva v tekut&eacute; form&#283; s praktick&yacute;m balen&iacute;m a rychlou p&#345;&iacute;pravou.&nbsp;Ur&#269;en&aacute; pro kojence od narozen&iacute;.

Více informací

Podobné fráze: