Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Beletrie  >  Detektivky  >  Larsson Stieg: Muži, kteří nenávidí ženy

Larsson Stieg: Muži, kteří nenávidí ženy

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Novinář Mikael Blomkvist má za úkol vyšetřit starý kriminální případ: Harriet Vangerová, vnučka průmyslníka Vangera, zmizela beze stopy téměř před čtyřiceti lety. Blomkvist se seznámí s Lisbeth Salanderovou, mladou svéhlavou ženou, nepřekonatelnou hackerkou, která se stane pro jeho pátrání nepostradatelnou. Blomkvist a Salanderová tvoří neobvyklý pár, ale dokonalý tým. Společně začnou brzy rozkrý...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Larsson Stieg: Muži, kteří nenávidí ženy

Popis Larsson Stieg: Muži, kteří nenávidí ženy

Megaknihy.cz píše:

První díl série Milénium, které už se ve světě prodalo více než 6 miliónů výtisků, nyní v brožované verzi s filmovou obálkou.
Novinář Mikael Blomkvist má za úkol vyšetřit starý kriminální případ: Har

Kosmas.cz píše:

Rozsáhlý detektivní román (první díl trilogie Milénium). Novinář Mikael Blomkvist vyšetřuje starý kriminální případ, seznámí se s Lisbeth Salanderovou, mladou svéhlavou ženou-hackerkou, která se stane pro jeho pátrání nepostradatelnou. Globální bestseller.

Levneucebnice.cz píše:

První kniha trilogie Milénium.
Novinář Mikael Blomkvist má za úkol vyšetřit starý kriminální
případ: Harriet Vangerová, vnučka průmyslníka Vangera, zmizela beze
stopy téměř před čtyřiceti lety. Blomkvist se seznámí s Lisbeth
Salanderovou, mladou svéhlavou ženou, nepřekonatelnou hackerkou,
která se stane pro jeho pátrání nepostradatelnou. Blomkvist a
Salanderová tvoří neobvyklý pár, ale dokonalý tým. Společně začnou
brzy rozkrývat temnou a krvavou rodinnou historii.

Supermeda.cz píše:

Novinář Mikael Blomkvist má za úkol vyšetřit starý kriminální případ: Harriet Vangerová, vnučka průmyslníka Vangera, zmizela beze stopy téměř před čtyřiceti lety. Blomkvist se seznámí s Lisbeth Saland

AMIPA píše:

Vázané vydání prvního dílu trilogie Milénium v novém designu. Novinář Mikael Blomkvist má za úkol vyšetřit starý kriminální případ: Harriet Vangerová, vnučka průmyslníka Vangera, zmizela beze stopy téměř před čtyřiceti lety. Blomkvist se seznámí s Lisbeth Salanderovou, mladou svéhlavou ženou, nepřekonatelnou hackerkou, která se stane pro jeho pátrání nepostradatelnou. Blomkvist a Salanderová tvoří neobvyklý pár, ale dokonalý tým. Společně začnou brzy rozkrývat temnou a krvavou rodinnou historii. Trilogie Milénium nové hvězdy švédské kriminální literatury Stiega Larssona sklidila ihned po svém vydání mimořádný úspěch u čtenářů i kritiky. První díl (Muž, který nenávidí ženy) dostal v roce 2005 cenu za nejlepší skandinávský kriminální román, druhý díl (Dívka, která si hrála s ohněm) byl oceněn jako nejlepší švédský kriminální román roku 2006, a poslední (Ztracené vzdušné zámky) získal cenu Kniha roku.

Parametry Larsson Stieg: Muži, kteří nenávidí ženy

Podobné produkty

Podobné fráze: