Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Třídění a archivace  >  Desky, boxy, složky  >  Fujifilm Album Instax Mini

Fujifilm Album Instax Mini

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Mentolově zelené album pro fotografie z fotoaparátu Fujifilm Instax mini nebo Polaroid 300. Album je určeno pro 64 fotografií + lze 1 fotografii vložit na čelní stranu alba.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Fujifilm Album Instax Mini

Popis Fujifilm Album Instax Mini

SOFTCOM.cz píše:

Fujifilm Instax Album z kvalitního PVC je určeno pro 64 fotografií formátu Instax Mini. Povrch alba je hladký a lesklý, vnitřek je proveden v černé barvě.
Parametry:
64 ks fotografií
Materiál: PVC
Barva: modrá
Rozměry: 140 x 140 x 38 mm

FUJIfoto.cz píše:

Instax mini album je ideálním pomocníkem pro uchovávání vašich okamžiků.
Do alba můžete umístit až 64 fotografií, pořízených některým z fotoaparátů řady Instax mini.
Vaše Instax mini album si můžete vybrat z osmi barevných variant.

Okay.cz píše:

Strážce vašich fotografií Hledáte vkusný a bezpečný způsob, jak uchovat vaše drahocenné vzpomínky v podobě Instax Mini fotografií? V tom případě jste zavítali na to správné místo - FujiFilm Instax Photoalbum v limetkově zeleném provedení je ideální způsob řešení. Album o rozměrech 140x140x38 mm pojme až 64 Instax Mini fotografií (54x86 mm).

Fotolab.cz píše:

Fujifilm Instax Album z kvalitního PVC je určeno pro 64 fotografií formátu Instax Mini. Fujifilm Instax Album z kvalitního PVC je určeno pro 64 fotografií formátu Instax Mini. Barva alba: žlutá Kapacita: 64 fotografií Rozměry alba: cca 140 x 140 x 38 mm    

Parametry Fujifilm Album Instax Mini

Výrobce Fujifilm

Podobné produkty

Podobné fráze: