Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Třídění a archivace  >  Desky, boxy, složky  >  Fujifilm Album Instax Mini

Fujifilm Album Instax Mini

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Mentolově zelené album pro fotografie z fotoaparátu Fujifilm Instax mini nebo Polaroid 300. Album je určeno pro 64 fotografií + lze 1 fotografii vložit na čelní stranu alba.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Fujifilm Album Instax Mini

Popis Fujifilm Album Instax Mini

EuroKing píše:

typ alba:
Typ: Album na zasunutí
Téma: neutrální
Vybavení:
Počet stran: 36
Barva stránek: transparentní
Úvodní text: ne
Labelling Field / Stripes: ne
Počet fotek při velikosti obrazu:
Všeobecné:
Barva: modrá
Vazba: Imitace kůže
Počet: 1

Electro World s.r.o. píše:

Originální fotoalbum Fujifilm v bílém provedení poskytne až 64 míst pro Vaše fotografie. V tomto albu tak můžete uchovávat své vzpomínky, které zachytíte fotoaparátem z řady Instax Mini. Povrch alba je lesklý a vyroben z PVC. Vnitřek alba je černý. Rozměry fotografií činí 86 mm x 54 mm.

Fotolab.cz píše:

Fujifilm Instax Mini Album je klasické zasouvací fotoalbum pro 64 fotografií pořízených instantními fotoaparáty Fujifilm INSTAX Mini. Fujifilm Instax Mini Album je fotoalbum pro 108 fotografií pořízených instantními fotoaparáty Fujifilm INSTAX Mini. Kapacita: 108 fotografií Barva: Ice blue  

FUJIfoto.cz píše:

Album pro vaše snímky z fotoaparátů, které využívají Instax mini film. Na každou stranu je možné dát tři horizontálně umístěné snímky. Do alba je možné vložit celkem 108 snímků velikosti Instax Mini.

Digiboss.cz píše:

Instax Mini Album (White) bílá. Originální fotoalbum na fotografie pro váš fotoaparát Instax Mini. Kapacita 64 fotografií velikosti Mini. Rozměry přesně na vaše fotky. Vyrobeny z kvalitního PVC, lesklý povrch.

Parametry Fujifilm Album Instax Mini

Výrobce Fujifilm

Podobné produkty

Podobné fráze: