Kde jsem: Katalog > Deramax‐Leon ‐ Ultrazvukový odpuzovač‐plašič divoké zvěře

Deramax‐Leon ‐ Ultrazvukový odpuzovač‐plašič divoké zvěře

Obrázek není k dispozici
Koupit za 890 Kč
Dostupnost: Skladem
890 Kč
Kvalitní ultrazvukový plašič divoké zvěře vyráběný v České republice. Použití špičkových součástek a materiálů spolu s kvalitním zpracováním zajišťuje dlouhodobou životnost a spolehlivost. Slouží k odpuzování srnčí, jelení, dančí zvěře, divokých prasat, lišek, jezevců, zajíců apod. Úplný popis produktu Deramax Leon - kliknutím -ZDE- Využití odpuzovače‐plašiče Deramax‐Leon: Odpuzovač‐plašič Derama...

Doporučujeme

Popis Deramax‐Leon ‐ Ultrazvukový odpuzovač‐plašič divoké zvěře

Kvalitní ultrazvukový plašič divoké zvěře vyráběný v České republice. Použití špičkových součástek a materiálů spolu s kvalitním zpracováním zajišťuje dlouhodobou životnost a spolehlivost. Slouží k odpuzování srnčí, jelení, dančí zvěře, divokých prasat, lišek, jezevců, zajíců apod.
Úplný popis produktu Deramax Leon - kliknutím -ZDE-
Využití odpuzovače‐plašiče Deramax‐Leon:
Odpuzovač‐plašič Deramax‐Leon je určen jako odpuzovač‐plašič divoké zvěře. Generuje specifické ultrazvukové signály, které jsou pro divokou zvěř nepříjemné, a ta po krátkém čase chráněný prostor opouští.
Generované ultrazvukové signály mají automatickou změnu kmitočtu v daném rozsahu, aby si zvěř na signál nezvykla a současně i automatickou změnu výkonu (náhlá změna výkonu), která přispívá k vyšší účinnosti tohoto typu odpuzovače.
Deramax‐Leon pracuje pro člověka v neslyšitelném pásmu. Může mít vliv např. na domácí kočky, psy, nebo koně. Není ale nutné řešit nějaká zvláštní opatření. Zcela postačuje, když má domácí zvíře možnost volně odejít z prostoru chráněného přístrojem, nikdy nesmí být tento typ odpuzovače použitý na zvíře zavřené v kotci apod.
Rozsah účinnosti tohoto odpuzovače je ve venkovních prostorách až 25 metrů v úhlu cca 120 stupňů. Pozn. Díky speciální konstrukci odpuzovače je úhel záběru vyzařovaného signálu ve vzdálenosti několika metrů od přístroje rozšířený až na 180 stupňů. Ultrazvukový odpuzovač Deramax‐Leon je možné použít ve vnitřních (dle členitosi až 600 m2), i venkovních prostorách.
Technické údaje odpuzovače‐plašiče Deramax‐Leon:
Napájení: Externí síťový stabilizovaný zdroj 12V ss. (Není součástí dodávky)Průměrný příkon: 2W (náklady na měsíční provoz = pouze cca 10Kč)Dosah ve vnitřních prostorách: dle členitosti až 600m2Dosah ve venkovních prostorách: 25 metrů. Úhel záběru 120 stupňů (180stupňů)Okolní teplota: ‐20C až +60CRozměry: 105x60x40mm (s montážními úchyty) Hmotnost: 0,068kgVYROBENO V ČR!
V případě zájmu o pr...

Podobné fráze: