Svěže bílou ratanovou sestavu tvoří obdélníkový stůl s otvorem pro slunečník a 4 křesla. Je velmi elegantní, vhodná ke stolování, odpočinku a přátelským setkáním. Vyjímá se i na větších terasách či v zahrádkách restaurací. Vybaví také jednací salonky a čekárny. Je vyrobena z praktického umělého ratanu (polypropylenu). Hlavní výhody lounge sestavy Corfu Lounge sestava Corfu 1+4 vyniká čistým stylem, materiálem nenáročným na údržbu a příznivou cenou. Poslouží vám řadu let a bude stále hezká i plně... Celý popis

Koupit za 12 984 Kč

Popis

Svěže bílou ratanovou sestavu tvoří obdélníkový stůl s otvorem pro slunečník a 4 křesla. Je velmi elegantní, vhodná ke stolování, odpočinku a přátelským setkáním. Vyjímá se i na větších terasách či v zahrádkách restaurací. Vybaví také jednací salonky a čekárny. Je vyrobena z praktického umělého ratanu (polypropylenu).
Hlavní výhody lounge sestavy Corfu
Lounge sestava Corfu 1+4 vyniká čistým stylem, materiálem nenáročným na údržbu a příznivou cenou. Poslouží vám řadu let a bude stále hezká i plně funkční. Židle ze setu Corfu jsou opatřeny šedými polstry a mají nosnost 110 kg. Díky celoplastové konstrukci nezrezaví, neztrouchniví ani se nerozpletou. Promyšlený design umožňuje pohodlné stolování 4 osob i na menším prostoru.
Proč vybrat zahradní nábytek umělý ratan?

Je designově zdařilý – věrně imituje pravý ratan, ale je levnější.
Nevadí mu déšť, sluneční záření, horko, zima ani rozlité tekutiny.
Snadno se čistí a na rozdíl od pravého ratanu ho nemusíte natírat.

Prozkoumejte i další novodobé jídelní sestavy z plastu, kterými zařídíte zahrady, terasy i interiéry.
Vyrobeno z odolného polypropylenu
Jedná se o bezúdržbový materiál, celoplastová konstrukce
Konstrukce odolává výkyvům počasí, povětrnostním podmínkám, vodě i UV záření
Křeslo je dodáváno v demontovaném stavu. Složení zabere několik málo minut. Sestava obsahuje: 4x Zahradní ratanové křeslo CORFU (bílá), 1x Zahradní stůl z umělého ratanu MANHATTAN 161x95 cm (bílá)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Deokork