Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Dekorace na sklo a zeď  >  Strom - samolepky na zeď

Strom - samolepky na zeď

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Luxusní samolepící dekorace, samolepky a nálepky

Všechny nabídky pro Strom - samolepky na zeď

Popis Strom - samolepky na zeď

Bajecnehracky.cz píše:

Nálepka na zeď strom života je originální dekorace, která rozzáří každý pokoj. Nálepka se skládá z mnoha samolepek, které si můžete nalepit podle sebe a hotový strom doplnit fotkami Vaší rodiny nebo fotkami přátel. Krásný strom bude na stěně poutat a zaujme každou návštěvu, kamarádů nebo kamarádky. Pokud nevíte, jak nejlépe rozložit větve a lístky, vystřihněte je z nálepky a poklademe na zemi. Vaše fotografie můžete nalepit přímo na zeď vhodným lepidlem, ale nejvhodnější je jejich nalepit na vzorový obrázek a ten pak přilepit na stěnu.
Obsah balení:

7x samolepka - část stromu
7x samolepka - fotka
27x samolepka - list
1x samolepka - nápis
1x samolepka - ptáček

Technická specifikace:

Materiál: PVC
Samolepicí části
Rozměry nálepky: 90 cm x 60 cm
Možné použít na omítku, tapetu i dlaždice
Velikost hotového stromu záleží na způsobu rozložení větví.
Nejedná se o dětskou hračku.

Obraznastenu.cz píše:

Všechny naše nálepky na zeď jsou vyrobeny ze speciální matné samolepící fólie s různými velikostmi. Nálepky na stěnu se lepí především na rovné hladké povrchy a je třeba myslet na to, že se vícekrát použít nedají. Po nalepení, resp. odlepení se ve většině případů nemusíte bát odlepení omítky, barvy či zanechání lepidla.
Výhodou nálepek na stěnu oproti malířským šablonám je pohodlnost, rychlost jejich umístění a nezanechání nežádoucích kapek a nerovností jako při malování. Naše fólie doručujeme s

Živá Zeď píše:

Potěšte svou ratolest jedním z nejoblíbenějších samolepkových motivů. Překrásně barevný motiv sov na stromové houpačce váš dětský pokoj prostě rozzáří. Samolepka obsahuje velký strom vytvářející krásný barevný kontrast mezi tmavým kmenem a pastelově zbarvenými listy. Strom doplňují dvě sovy na houpačkách. Samolepku můžete doplnit také o malé ptáčky. Doporučujeme lepit na světlý podklad, protože tak vyniknou barvy samolepek. Nálepka je vysoká 170 cm a každá sova má rozměr 18 x 19 cm. Při napojování kmene stromu a jednotlivých větví lepte prosím části těsně k sobě – ne přes sebe- abyste docílili pěkného vzhledu samolepky. Větve jsou opatřeny číselnými nápovědami pro snazší lepení. Upozornění: Výrobce doporučuje dodržet lhůtu minimálně 14 dní od vymalování, aby došlo k řádnému vyschnutí podkladu.

Glix píše:

Samolepky na zeď jsou jedním z nejjednodušších a nejkrásnějších způsobů, jak zkrášlit jakoukoli místnost ve Vašem domě nebo kanceláři. Jsou skvělou alternativou k tapetám a mohou být nalepeny během několika minut. Samolepku můžete nalepit na stěnu - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo či zrcadla, keramické obklady či kapoty automobilů.
Rozměrová variabilita, velké množství barevných odstínů i provedení a kvalitní materiály s dlouhou životností, to jsou charakterizující rysy pro naše samolepky. Pořiďte si zajímavé dekorace na stěnu a měňte si svůj interiér klidně podle momentální nálady. S našimi samolepkami to jde překvapivě snadno.
Každou samolepku na zeď dodáváme včetně přenosové fólie a při objednavce nad 500,- Kč Vám ZDARMA přibalíme stěrku pro perfektní přenos samolepky. Pro výrobu samolepek na stěnu používáme vinylové fólie německého výrobce, které jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách.

Více informací
Ikdyž je lepení samolepky na stěnu relativně snadná záležitost, doporučujeme postupovat dle našeho návodu zejména pokud se jedná o Váš první pokus.
Podívejte se na náš videonávod:

Návod lepení samolepky si také můžete stáhnout
Můžete si také vybrat z celé barevné škály našich samolepek. Číslo barvy stačí dopsat do poznámky k objednávce.

Samolepky dodáváme v tubusu z pevného kortónu, který je chrání před poškozením.

Časkrmení.cz píše:

Hledáte pro milovníky ptáčků originální dekoraci do interiéru? Pak vsaďte právě na tuto závěsnou černou dekoraci, která oživí každý interiér! Závěsnou dekoraci na zeď stromu s ptáčky lze pověsit do okna, na zeď, zkrátka kamkoli, kde chce zútulnit svoje bydlení.
Krásou dekorací na zeď do moderního i klasického interiéru je tato závěsná dekorace na zeď strom s ptáčky. Dekorace je vyrobena z kvalitního materiálu, propracovaná do posledních detailů. Celková velikost závěsné je 82 × 79 × 2 cm

Parametry Strom - samolepky na zeď

Výrobce Walls Of The Wild

Podobné produkty

Podobné fráze: