Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Dekorace na sklo a zeď  >  Strom - samolepky na zeď

Strom - samolepky na zeď

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Luxusní samolepící dekorace, samolepky a nálepky

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Strom - samolepky na zeď

Popis Strom - samolepky na zeď

LevneZde.cz píše:

SAMOLEPÍCÍ DEKORACE NA ZEĎ
Osvěžte vzhled svého bytu či pokoje pomocí samolepící tapety na zeď s motivem stromu a přírody, který si můžete sestavit podle vlastní fantazie.

DO LOŽNICE I OBÝVÁKU
Tapeta na zeď s motivem stromu se hodí do jakékoli místnosti ve Vašem bytě. Můžete ji použít jak do ložnice či obýváku, tak například i do kuchyně. Samolepka na zeď Vám doma díky svému motivu navodí atmosféru, že jste poblíž přírody.

ZÁKLAD POD FOTOGRAFIE
Design stromu je uzpůsoben i pro rámečky s fotografiemi viz obrázky výše. Přiděláním fotografií na zeď tak navodíte efekt, že Vaše fotografie visí přímo na větvích stromu.

FANTAZII SE MEZE NEKLADOU
Díky rozdělení samolepky na zeď na jednotlivé části máte možnosti si dekoraci sestavit podle svého. Pro více inspirace se podívejte na obrázky výše.

SNADNÝ ZPŮSOB NALEPENÍ
S tapetou na zeď se velmi jednoduše manipuluje a díky rozdělení dekorace na jednotlivé části je nalepení ještě snadnější. Jednoduše sundávejte jednotlivé části dekorace a nalepte si je na zeď přesně tam, kde je potřebujete. Pokud nalepíte samolepku špatně, jednoduše ji odlepíte a nalepíte znovu na správné místo.

DRŽÍ NA MÍSTĚ
Jakmile dekoraci na zeď nalepíte, zůstane držet na místě a nemusíte mít strach, že by se odlepovala.

ROZMĚRY TAPETY
Jaký bude mít tapeta na zeď rozměr záleží jen na Vás a Vaší fantazii. Nejmenší rozměr tapety je přibližně 45 x 60 cm a největší přibližně 100 x 120 cm. Pokud ale budete chtít, můžete jednotlivé samolepky rozmístit po celé stěně.

SNADNO ODSTRANITELNÉ
Pokud se samolepku rozhodnete sundat, je to velmi jednoduché. Dekoraci snadno sloupnete, aniž by se poškodila omítka stěny.

MATERIÁL
Samolepící tapeta je vyrobena z kvalitního PVC, které zajistí, že samolepka zůstane nepoškozená i několik let.

OBSAH BALENÍ
Balení obsahuje jednotlivě oddě...

VESELÁ ŽENA.cz píše:

Samolepky na zeď s hravým motivem jsou vhodnou dekorací, která oživí zeď každého interiéru a neměla by v něm rozhodně chybět. Samolepky na zeď můžou rozzářit a zútulnit ložnici, obývací pokoj nebo chodbu svými různými motivy. Nalepit je můžete na rovné a hladké povrchy. Použití je velmi jednoduché a zvládne ho každý, stačí opatrně sejmout samolepku z podkladu a umístit ji na zvolené místo a vyhladit od středu směrem ke kraji. Rozměry 60x32cm.

Nakupia.cz píše:

SAMOLEPKA NA ZEĎ – POPIS Originální samolepicí dekorace na zeď rozzáří jakoukoli stěnu ve Vašem bytě. Příjemným vzhledem samolepky na zeď tak navodíte pocit klidného domova. KLÍČOVÉ VLASTNOSTI DEKORACE - kvalitní materiál s dlouhou životností - jednoduchá aplikace na zvolený povrch - na stěnu či skříň - snadná údržba povrchu nálepky – stačí otřít vlhkým hadříkem - originální dekorace JAK NA PŘILEPENÍ SAMOLEPKY: 1. Zvolte si hladký a rovný povrch, kam dekoraci umístíte a očistěte ho 2. Sloupněte opatrně papír ze samolepky a nalepte ji na suchý povrch, který jste si zvolili PARAMETRY Barva hnědá, růžová Materiál PVC Rozměry 100 x 70 cm Obsah balení 1x samolepicí dekorace na zeď

Parametry Strom - samolepky na zeď

Výrobce Walls Of The Wild

Podobné produkty

Podobné fráze: