Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Dekorace na sklo a zeď  >  Multitoys Barvy na sklo

Multitoys Barvy na sklo

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Balení obsahuje 12 barviček na sklo, 16 obrázkových šablon, 6 folií a lepidlo. Netoxické-bezpečné pro děti. Obrázek můžete opakovaně sloupnout a znovu nalepit, např. na na okna, zrcadla, dlaždičky, a jiné povrchy.Rozměr: 2,2 x 23,5 x 17,5 cm

Všechny nabídky pro Multitoys Barvy na sklo

Popis Multitoys Barvy na sklo

Mydlifík píše:

Plastová šablonka je skvělá pomůcka k barvám na sklo. Kontura je o cca 1 mm vyvýšená, barva se nanáší do ohraničeného prostoru až do výše konturky. S barvami se výborně pracuje, je to prima zábava i pro menší děti. Sklíčko má očko na zavěšení. Vymalované a zaschlé dílko si můžeš zavěsit třeba na okno, vznikne tak nádherná dekorace, která potěší každé oko. Několik šablonek můžeš zavěsit i na kroužek a vytvořit tak závěsný kolotoč. Postup práce: Jednotlivé plošky vybarvi barvami na sklo. Barvou nešetři a maluj až ke kontuře. Neboj se toho, že má barvička neprůhlednou (jakoby mléčnou) barvu. Až uschne, bude krásně průsvitná a zářivá. Nechej dobře zaschnout, nejlépe přes noc Hotový obrázek zavěs na provázek nebo přilep na okno Náš tip: Šablonky si mohou vymalovat i malé děti, které to s barvami na sklo ještě neumí. Stačí, když místo barviček použijí jakékoliv fixy. Pokud se ti obrázek nepovede, nezoufej. Vem sklíčko pod vodu a barvičky vymej. Dokud barvy nezaschnou, tak to jde snadno. Rozměry: 6 x 8,5 cm Motiv: sobík Naše video:

Papírnictví Oskárek píše:

Slupovací barvičky na sklo sada 6 barev 10,5ml + fólie a šablony NAZDOBTE SI SKLO DLE VLASTNÍ FANTAZIE! Vhodné na okno, zrcadlo, dlaždice, aj. Balení obsahuje: - 5ks barev na sklo 10,5ml - 1ks černé kontury 10,5ml - 4ks předloh na papíře - 2ks fólií na malování NÁVOD: Přiložte fólii na šablonu. Obkreslete konturou obrys šablony a nechte 1-2hodiny schnout. Poté vybarvěte obrázek a nechte 24 hodin schnout. Opatrně ho sloupněte z fólie a umístěte na zvolený povrch. Zakupte produkt Barvy na sklo 6ks 1492 10,5ml z kategorie Výtvarné potřeby | Kreativita | Barvy a laky | Barvy na sklo slupovací | Sady od výrobce Anděl Přerov za cenu 74 Kč.

4kids píše:

Barvy na keramiku a sklo
Sada 6 vodou ředitelných barev je určena na porcelán, sklo, obklady a keramiku. Pro docílení širší palety odstínů je možné barvy míchat.
Přednosti:

bezpečné pro děti
praktické uzavíratelné kelímky
nezapékájí se a jsou voděodolné

Obsah balení:

5 barev 12 ml v kalíškách
černá kontura 5ml a štětec

Kupte dětem barvy pro jednoduché malování!
Vhodné pro děti od 3 let
Počet: 6 ks

Parametry Multitoys Barvy na sklo

Výrobce Multitoys

Podobné produkty

Podobné fráze: