Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Dekorace na sklo a zeď  >  Multitoys Barvy na sklo

Multitoys Barvy na sklo

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Balení obsahuje 12 barviček na sklo, 16 obrázkových šablon, 6 folií a lepidlo. Netoxické-bezpečné pro děti. Obrázek můžete opakovaně sloupnout a znovu nalepit, např. na na okna, zrcadla, dlaždičky, a jiné povrchy.Rozměr: 2,2 x 23,5 x 17,5 cm

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Multitoys Barvy na sklo

Popis Multitoys Barvy na sklo

Mydlifík píše:

Plastová šablonka je skvělá pomůcka k barvám na sklo. Kontura je o cca 1 mm vyvýšená, barva se nanáší do ohraničeného prostoru až do výše konturky. S barvami se výborně pracuje, je to prima zábava i pro menší děti. Sklíčko má očko na zavěšení. Vymalované a zaschlé dílko si můžeš zavěsit třeba na okno, vznikne tak nádherná dekorace, která potěší každé oko. Několik šablonek můžeš zavěsit i na kroužek a vytvořit tak závěsný kolotoč. Postup práce: Jednotlivé plošky vybarvi barvami na sklo. Barvou nešetři a maluj až ke kontuře. Neboj se toho, že má barvička neprůhlednou (jakoby mléčnou) barvu. Až uschne, bude krásně průsvitná a zářivá. Nechej dobře zaschnout, nejlépe přes noc Hotový obrázek zavěs na provázek nebo přilep na okno Náš tip: Šablonky si mohou vymalovat i malé děti, které to s barvami na sklo ještě neumí. Stačí, když místo barviček použijí jakékoliv fixy. Pokud se ti obrázek nepovede, nezoufej. Vem sklíčko pod vodu a barvičky vymej. Dokud barvy nezaschnou, tak to jde snadno. Rozměry: 6 x 8,5 cm Motiv: sobík Naše video:

Papirnictvipavlik.cz píše:

Bez zapékání, voděodolné. Obsahuje 6 barev á 3 ml v kalíškách, štětec. Bezpečné pro děti. Jednoduché malování. Vodou ředitelné a možnost vzájemně barvy míchat k docílení širší barevné palety.

Papírnictví Oskárek píše:

Slupovací barvy na sklo 60ml. NAZDOBTE SI SKLO DLE VLASTNÍ FANTAZIE! Vhodné na okno, zrcadlo, dlaždice, aj. NÁVOD: Konturou obkresli na fólii obrázek, nechat 1-2hodiny zaschnout. Vybarvit a po 24 hodinách opatrně ho sloupněte z fólie a umístěte na zvolený povrch.barvy na sklo, obsah 60ml. Zakupte produkt Barvy na sklo 60/1503-modrá sv-sky blue 8 z kategorie Výtvarné potřeby | Kreativita | Barvy a laky | Barvy na sklo slupovací | Jednotlivé od výrobce Anděl Přerov za cenu 39 Kč.

4kids píše:

Barvy na sklo
Sada 6 barev v tubách je připravena společně se šablonami pro vytvoření malých obrázků.
Funkčnost:

schnutí kontury 1-2 hodiny
schnutí vybarveného obrázku 24 hodin
po zaschnutí sloupnutelný a přilnavý ke hladkému povrchu

Obsah balení:

5 ks barev na sklo 10,5 ml
1 ks černé kontury 10,5 ml
4 ks předloh na papíře
2 ks fólií na malování

Kupte dětem barvy na sklo!
Vhodné pro děti od 5 let
Objem: 10,5 ml
Rozměry balení: 14 x 17 x 2 cm

Parametry Multitoys Barvy na sklo

Výrobce Multitoys

Podobné produkty

Podobné fráze: