De Moya Julia 0,75 l

0 %
(0 hodnocení)

Jemný a dokonale vyzrálý Monastrell z těch nejkvalitnějších hroznů z 60letých vinic ve Vall d'Albaida. Pro výrobu Julie se sbírají jen ty nejlepší hrozny z vinice, přičemž výnosnost činí pouhý 1 kg na révu. Hrozny se 24 hodin chladí na 4 °C. Kvašení probíhá v dřevěných sudech o objemu 1000 l. Celková doba fermentace a macerace se pohybuje mezi 26 a 34 dny.  Ocenění Bronzová medaile Decanter Vinařství De Moya De Moya je rodinným vinařstvím založeným manželi Yvesem a Sofie Laurijssensovými. Kromě... Celý popis

Koupit za 448 Kč

Popis

Jemný a dokonale vyzrálý Monastrell z těch nejkvalitnějších hroznů z 60letých vinic ve Vall d'Albaida. Pro výrobu Julie se sbírají jen ty nejlepší hrozny z vinice, přičemž výnosnost činí pouhý 1 kg na révu. Hrozny se 24 hodin chladí na 4 °C. Kvašení probíhá v dřevěných sudech o objemu 1000 l. Celková doba fermentace a macerace se pohybuje mezi 26 a 34 dny. 

Ocenění

Bronzová medaile Decanter

Vinařství De Moya

De Moya je rodinným vinařstvím založeným manželi Yvesem a Sofie Laurijssensovými. Kromě produkce špičkových vín se tato rodina snaží zachytit a udržet podstatu krásné středomořské oblasti Levante. 

Vinařství stojí na pevných základech rodinných hodnot, tvrdé práce a tradice. K výrobě navíc využívají pouze lokální odrůdy typické pro Valencii. Dlouholeté vinice zde společně s ideálním přímořským klimatem poskytující chuťově plná a komplexní vína. Je tak krásně vidět, že citlivým propojením dvou různých světů - historie starých vinic s téměř vyhynulými odrůdami a efektivity moderních technologií, lze získat něco naprosto úžasného. 

Vína De Moya nesou jména jednotlivých členů rodiny Laurijssensových.

 
Zobrazit více