Dbx Bushidio 10v5 bag uniw

0 %
(0 hodnocení)

Sportovní vak DBX BUSHIDO PB-10v5 je dostatečné veliký, aby pojmul všechny potřebné věci, které si ssebou běžně berete do posilovny, na trénink, nebo například na bazén. Na výrobu vaku byl použit 100% polyester, který je velice pevný a odolný. K uzavření vaku slouží dva provazy umístěné proti sobě. Po zatažení vaku se provazy použijí jako popruny a vak můžete nosit na zádech jako batoh, přehozený přes rameno a nebo jako crossbody tašku. Provazy mají dostatečný průměr, aby netlačili do ramen ani... Celý popis

Koupit za 222 Kč

Popis

Sportovní vak DBX BUSHIDO PB-10v5 je dostatečné veliký, aby pojmul všechny potřebné věci, které si ssebou běžně berete do posilovny, na trénink, nebo například na bazén. Na výrobu vaku byl použit 100% polyester, který je velice pevný a odolný. K uzavření vaku slouží dva provazy umístěné proti sobě. Po zatažení vaku se provazy použijí jako popruny a vak můžete nosit na zádech jako batoh, přehozený přes rameno a nebo jako crossbody tašku. Provazy mají dostatečný průměr, aby netlačili do ramen ani při dlouhém nošení.

Přední panel vaku je doplněn o praktickou kapsu na zip, do které si můžete uložit například propocené triko po náročném tréninku.

Parametry:

- Materiál: polyester

- Rozměry: 50 x 34 cm

- Počet komor: 2

Upozornění:

- Certifikát, norma:

- Záruka 24 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BUSHIDO
Barva černé