Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Datové kabely  >  WHITENERGY pro Apple iPhone 5 2m

WHITENERGY pro Apple iPhone 5 2m

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Datový kabel WHITENERGY pro mobilní telefony Apple iPhone 5 dokáže přenášet data z mobilních zařízení do počítače a lze také použít k nabíjení telefonu. Výrobce Apple na rozdíl od většiny ostatních výrobců, kteří spoléhají na univerzální micro USB, používá u svých produktů proprietární Lightning port. Tento datový a napájecí kabel Whitenergy s iPhone 5M konektorem umožňuje rychlý přenos dat a je ...

Všechny nabídky pro WHITENERGY pro Apple iPhone 5 2m

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis WHITENERGY pro Apple iPhone 5 2m

Datový kabel WHITENERGY pro mobilní telefony Apple iPhone 5 dokáže přenášet data z mobilních zařízení do počítače a lze také použít k nabíjení telefonu. Výrobce Apple na rozdíl od většiny ostatních výrobců, kteří spoléhají na univerzální micro USB, používá u svých produktů proprietární Lightning port.
Tento datový a napájecí kabel Whitenergy s iPhone 5M konektorem umožňuje rychlý přenos dat a je kompatibilní s technologií Apple. Kabel slouží k propojení mobilních zařízení Apple iPhone 5 (mobilní telefon, iPod nebo tablet) s počítačem. Pokud máte vybitý telefon, lze tímto kabelem nabíjet váš telefon přímo z počítače nebo s adaptérem lze napájet rovnou ze sítě.
Kompatibilita: všechny telefony s iPhone 5 M konektorem (Apple iPhone 5/5c/5s)
Datový kabel WHITENERGY pro iPhone 5 od výrobce Whitenergy rychle a snadno propojí váš telefon Apple iPhone 5 s počítačem.
Vlastnosti:

Parametry WHITENERGY pro Apple iPhone 5 2m

Výrobce WHITENERGY

Podobné produkty

Podobné fráze: