Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Datové kabely  >  Remax pro iPhone 4/4S/iPad/mini 1,2m

Remax pro iPhone 4/4S/iPad/mini 1,2m

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Datový designový kabel Remax AA-561 s konektorem USB Lightning dokáže přenášet data z mobilních zařízení Apple iPhone 4/4S/iPad/mini do počítače. Tento plochý datový designový kabel Remax umožňuje rychlý přenos dat, protože disponuje nejnovějšími čipy, plně podporuje iOS7. Kabel slouží k propojení mobilních zařízení Apple iPhone 4/4S/ipad/mini s počítačem. Pokud máte vybitý telefon, lze tímto k...

Všechny nabídky pro Remax pro iPhone 4/4S/iPad/mini 1,2m

Popis Remax pro iPhone 4/4S/iPad/mini 1,2m

Datový designový kabel Remax AA-561 s konektorem USB Lightning dokáže přenášet data z mobilních zařízení Apple iPhone 4/4S/iPad/mini do počítače.
Tento plochý datový designový kabel Remax umožňuje rychlý přenos dat, protože disponuje nejnovějšími čipy, plně podporuje iOS7. Kabel slouží k propojení mobilních zařízení Apple iPhone 4/4S/ipad/mini s počítačem. Pokud máte vybitý telefon, lze tímto kabelem nabíjet váš telefon přímo z počítače nebo s adaptérem lze napájet rovnou ze sítě. Designový kabel Remax je vhodný i pro ty nejnovější verze mobilního telefonu Apple iPhone, tabletu Apple iPad případně přehrávače Apple iPod a poslouží vám i jako módní doplněk.
Kompatibilita: Kabel pro výměnu dat pro USB/Apple 4/4S/iPad/mini
Datový designový kabel Remax AA-561 od výrobce Remax rychle a snadno propojí váš Apple iPhone 4/4S/iPad/mini s počítačem.
Vlastnosti:

Parametry Remax pro iPhone 4/4S/iPad/mini 1,2m

Výrobce Remax

Podobné produkty

Podobné fráze: