Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Datové kabely  >  Remax Full Speed 2M pro iPhone 5/5S/6/6 Plu

Remax Full Speed 2M pro iPhone 5/5S/6/6 Plus

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Datový kabel Remax Full Speed pro iPhone 5/ 5S/ 6/ 6 Plus umožňuje připojení mobilního telefonu, smartphonu, MP3 přehrávače, ale i tabletu značky Apple. Datový kabel Remax Full Speed se vyznačuje kvalitním měděným jádrem, které zajišťuje rychlé nabíjení i rychlý přenos dat. Plochý profil USB kabelu umožňuje dobrou a jednoduchou manipulaci, nikdy se nezamotá, konektory datového kabelu Remax Full S...

Všechny nabídky pro Remax Full Speed 2M pro iPhone 5/5S/6/6 Plus

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Remax Full Speed 2M pro iPhone 5/5S/6/6 Plus

Datový kabel Remax Full Speed pro iPhone 5/ 5S/ 6/ 6 Plus umožňuje připojení mobilního telefonu, smartphonu, MP3 přehrávače, ale i tabletu značky Apple.
Datový kabel Remax Full Speed se vyznačuje kvalitním měděným jádrem, které zajišťuje rychlé nabíjení i rychlý přenos dat. Plochý profil USB kabelu umožňuje dobrou a jednoduchou manipulaci, nikdy se nezamotá, konektory datového kabelu Remax Full Speed jsou zhotoveny tak, že se v oblasti ohybu nepoškodí.
Povrch USB kabelu Remax Full Speed pro iPhone 5/ 5S/ 6/ 6 Plus je příjemně pogumovaný, takže se nejen lépe drží, ale je i mnohem více odolnější při nešetrném zacházení.
Praktický a užitečný datový kabel Remax Full Speed má délku 2m, můžete si ho pořídit v různobarevném provedení, povedený vzhled USB kabelu Remax Full Speed je doplněn decentním logem výrobce.

Parametry Remax Full Speed 2M pro iPhone 5/5S/6/6 Plus

Výrobce Remax

Podobné produkty

Podobné fráze: