Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Datové kabely  >  APPLE ORIGINÁLNÍ IPHONE 5 MD819 2m

APPLE ORIGINÁLNÍ IPHONE 5 MD819 2m

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Originální datový kabel Apple MD819 umožňuje přenos dat a nabíjení smartphonu. Konektor USB 2.0.Délka: 2 mBalení: PE sáček (bulk)

Doporučujeme

Všechny nabídky pro APPLE ORIGINÁLNÍ IPHONE 5 MD819 2m

Popis APPLE ORIGINÁLNÍ IPHONE 5 MD819 2m

F-mobil.cz píše:

Datový a nabíjecí kabel Lightning MD819 pro Apple iPhone 5 a výše, Apple iPad nebo iPod. Datový kabel Lightning MD819 umožní například synchronizaci s počítačem, zálohování dat v telefonu, nahrávání nových písniček, stahování fotografií či využití mobilního telefonu jako modemu pro připojení k internetu.
Vlastnosti:
připojení pomocí rozhraní USB
plně kompatibilní s programem iTunes
nabíjení a přenos dat
délka 2 metry
Barva: white/bílá
Kompatibilita: Apple iPhone, Apple iPad, Apple iPod

iMore.cz: Příslušenství a náhradní díly pro Apple píše:

Tímhle USB 2.0 originálním kabelem s konektorem Lightning snadno připojíte iPhone, iPad nebo iPod k USB portu počítače pro synchronizaci a nabíjení. Nebo ho můžete připojit i k USB napájecímu adaptéru / nabíječce Apple pro pohodlné nabíjení ze zásuvky. Kabel je 100% originálem pocházejícím přímo z CZ distribuce. Jeho délka je 2 metry a je vhodný pro všechna Apple zařízení s Lightning konektorem.

iPouzdro.cz píše:

Eko-balení: Originální výrobek zabalený v ekonomickém (redukovaném) obalu. Díky redukování přebytečného obalu šetříme životní prostředí a můžeme vám nabídnout daleko výhodnější cenu u originálního výrobku.

Parametry APPLE ORIGINÁLNÍ IPHONE 5 MD819 2m

Výrobce Apple

Podobné produkty

Podobné fráze: