Jak voucher uplatnit? Dárková poukázka od nás je řešení geniální! Darujte dárkovou kartu z internetového obchodu Sexshop-Erotic.cz. 1) Dárkový poukaz ze sexshopu objednáte dnes do 15:00 zítra ho máte doma! (jenom pracovní dny) 2) Zapomněli jste na dárek? Máte tiskárnu! Zašleme Vám emailem náš dárkový poukaz! Vy si ho vytisknete! Volejte nebo prozvoňte zavoláme 9:00 - 16:00 pracovní dny (kontakt) Dárkové vouchery jsou velice vkusné, vytištěné na křídovém papíře. Nadepište, od koho a komu a vložte... Celý popis

Koupit za 500 Kč

Popis

Jak voucher uplatnit? Dárková poukázka od nás je řešení geniální! Darujte dárkovou kartu z internetového obchodu Sexshop-Erotic.cz. 1) Dárkový poukaz ze sexshopu objednáte dnes do 15:00 zítra ho máte doma! (jenom pracovní dny) 2) Zapomněli jste na dárek? Máte tiskárnu! Zašleme Vám emailem náš dárkový poukaz! Vy si ho vytisknete! Volejte nebo prozvoňte zavoláme 9:00 - 16:00 pracovní dny (kontakt)
Dárkové vouchery jsou velice vkusné, vytištěné na křídovém papíře. Nadepište, od koho a komu a vložte do obálky a... předejte. Těšit se pak můžete na společný výběr i radost z dárku samotného. Poukazy mají omezenou dobu platnosti 6 měsíců, a tak s výběrem nemusíte spěchat.
Zobrazit více