Suché červené víno, odrůda Primitivo, s chráněným označením původu, od vinařství Danes. Vyrobeno suchým stylem ze 100 % hroznů Primitivo. Částečné zrání 30 % vína v dubu přispívá k tvorbě výrazného buketu. Plné tělo se sametově - hřejivým a jemným taninem. Doporučujeme podávat při 16-18 °C. Barva: Barva vína je tmavě granátová s jemným nafialovělou odstínem na hladině. Lesk je přiměřený a viskozita velmi bohatá. Vůně: Přímý aromatický výraz je středně intenzivní, složený z tónů květu tmavého mečíky,... Celý popis

Koupit za 218 Kč

Popis

Suché červené víno, odrůda Primitivo, s chráněným označením původu, od vinařství Danes. Vyrobeno suchým stylem ze 100 % hroznů Primitivo. Částečné zrání 30 % vína v dubu přispívá k tvorbě výrazného buketu. Plné tělo se sametově - hřejivým a jemným taninem. Doporučujeme podávat při 16-18 °C.

Barva: Barva vína je tmavě granátová s jemným nafialovělou odstínem na hladině. Lesk je přiměřený a viskozita velmi bohatá.
Vůně: Přímý aromatický výraz je středně intenzivní, složený z tónů květu tmavého mečíky, v doprovodu drobné noty připomínající santalové dřevo.
Chuť: V ústech je víno intenzivně, tělnaté, výraz není příliš složitý, ale harmonický. V ústní aroma dominuje nota sušené švestky a zavařovacích švestky v alkoholu.
Zobrazit více