Kde jsem:     >  Katalog   >  Kosmetika a lifestyle   >  Parfémy a toaletní vody  >  Dámské parfémy  >  Ralph Lauren Ralph EdT 30 ml W

Ralph Lauren Ralph EdT 30 ml W

Ralph Lauren Ralph EdT 30 ml W Barevné květinové okouzlení. Vůně pro ženy z dílny návrháře Ralpha Laurena. Ralph patří mezi svěží květinové vůně vhodné pro denní nošení.

Popis Ralph Lauren Ralph EdT 30 ml W

PARFEMLAND.cz píše:

Barevné květinové okouzlení. Vůně pro ženy z dílny návrháře Ralpha Laurena. Ralph patří mezi svěží květinové vůně vhodné pro denní nošení.
Hlavu vůně Ralph tvoří šťavnatá italská mandarinka zabalená do lístků jabloně a opojná žlutá frézie. V samotném srdci se nenápadně ukrývá vzácný osmanthus a čistá esence z magnólie. Smyslnému základu vévodí aromatická frézie a nečekaně svůdné pižmo.
Hlava:
list jabloně, mandarinka, frézie, osmanthus
Srdce:
magnólie, lipový květ, kosatec
Základ:
pižmo

Digiboss Zábava a volný čas píše:

Ralph je vůně pro ženy z dílny návrháře Ralpha Laurena a patří mezi svěží květinové vůně vhodné pro denní nošení. Ralph je barevné květinové okouzlení. Hodně výrazná, ostřejší svěží vůně Ralph s ovocnými a květinovými tóny. Bude se líbit milovnicím energických sportovních vůní.Hlavaitalská mandarinka,japonský osmantus,list jabloněSrdceboronia,magnolie,žlutá frézieZákladbílý kosatec,pižmo

Notino píše:

Ralph Lauren Fresh, 30 ml, Toaletní vody pro ženy, Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy Ralph Lauren Fresh vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. ovocná vůně květinová vůně čistá svěží vůně pro moderní ženu 21. století svěží vůně, ideální do teplého počasí

Vivantis.cz píše:

Barevné květinové okouzlení. Vůně pro ženy z dílny návrháře Ralpha Laurena. Ralph patří mezi svěží, květinové vůně vhodné pro denní nošení. O tom vás přesvědčí vůně ovoce a květin, která je ve flakonu uschována. Na trh byla uvedena v roce 2000.

Patro.cz píše:

Zažijte pocit nespoutané volnosti s každým přivoněním k vůni dámské **toaletní vody Ralph Lauren Ralph**. S tou svěží a lehkou květinově-ovocnou vonnou kompozicí se budete cítit sebevědomě po celý den. Vůně, ukrytá za světle modrým designem flakonku, spatřila světlo světa v roce 2000. Je určena pro všechny moderní, optimistické ženy a hodí se na každodenní nošení. Nejlépe vynikne během teplých jarních a letních dnů.
### Květinově-ovocná dámská vůně Ralph Lauren
První tóny charakterizuje svěží aroma italské mandarinky společně s japonským osmanthem a listem jabloně. V srdci se ukrývá magnolie, žlutá frézie a boronia a základ patří duetu bílého kosatce a smyslného pižma. Vykročte do každého nového dne s úsměvem na rtech díky vůni **toaletní vody pro ženy Ralph Lauren Ralph**.Hlavaitalská mandarinka,japonský osmantus,list jabloněSrdceboronia,magnolie,žlutá frézieZákladbílý kosatec,pižmo

OnlineParfem.cz píše:

Svěží květinová vůně Ralph Lauren Ralph vás ihned nadchne svojí neobyčejnou lehkostí a vzdušností. Hravá, svobodomyslná křišťálová vůně roztančí vaši mysl a zaujme vaše okolí. Parfém Ralph je speciálně určen pro mladé moderní ženy, které milují pohyb a nová dobrodružství. Hlavu vůně Ralph tvoří šťavnatá italská mandarinka zabalená do lístků jabloně a opojná žlutá frézie. V samotném srdci se nenápadně ukrývá vzácný osmanthus a čistá esence z magnólie. Smyslnému základu vévodí aromatická frézie a nečekaně svůdné pižmo. Tento průzračný parfém od světoznámé značky Ralph Lauren se výborně hodí pro celodenní nošení. Tato krystalicky čistá vůně Ralph Lauren Ralph vám dodá skvělý pocit svobody a volnosti v každé situaci.

Parametry Ralph Lauren Ralph EdT 30 ml W

Typ Parfémy se dělí podle obsahu vonných látek, zbytek tvoří většinou koncentrovaný líh.
Parfém - 15 až 30 %
Parfémovaná voda (Eau de Parfum, EDP) - 8 až 15 %
Toaletní voda (Eau de Toilette, EDT) - 4 až 8 %
Kolínská voda (Eau de Cologne, EDC) - 3 až 5 %
Toaletní voda
Objem 30ml
Výrobce Ralph Lauren

Podobné produkty

Podobné fráze: