Kde jsem:     >  Katalog   >  Kosmetika a lifestyle   >  Parfémy a toaletní vody  >  Dámské parfémy  >  Nina Ricci Premier Jour EdP 30 ml W

Nina Ricci Premier Jour EdP 30 ml W

Nina Ricci Premier Jour EdP 30 ml W Hlava: Žlutá mandarinka, gardénie Srdce: Mandle, sladký hrášek, orchidej Základ: Pižmo, santalové dřevo, dřevo St. Lucia Nina Ricci Premier Jour je velmi živá, plná světla a svěžesti. Srdce je květinové a základ vůně je velmi smyslný.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Nina Ricci Premier Jour EdP 30 ml W

Popis Nina Ricci Premier Jour EdP 30 ml W

Parfumcity.cz píše:

Nina Ricci Premier Jour parfémovaná voda pro ženy.
Premier Jour znamená "první den", ale také symbolické označení nové éry firmy Nina Ricci. Premier Jour je květinová, lehká a velmi živá vůně. Optimist

EUROPARFÉMY.cz píše:

Nina Ricci Premier Jour parfémovaná voda 30 ml pro ženy.
Milujte vůni čerstvě rozkvetlé louky? Zamilujete si také vůni parfémované vody pro ženy **Premier Jour** značky **Nina Ricci**, která se proslavila romantickými a velmi ženskými květinovými vůněmi. Také vůně **Nina Ricci Premier Jour** si vás

Vivantis.cz píše:

Premier Jour znamená "první den". Hlava vůně je velmi živá a svěží, srdce je květinové a základ vůně je smyslný a teplý. Luxusní, jedinečná, romantická a nezaměnitelná vůně, která vás nenechá chladnou. Je výzvou k flirtování. Každý, kdo ucítí jen zlomek této nezaměnitelné vůně, se za vámi otočí. Vůně byla představena v roce 2001.

PARFEMLAND.cz píše:

Premier Jour znamená "první den", ale také symbolické označení nové éry firmy Nina Ricci.Premier Jour je harmonické složení květin, světla a vášnivosti. Hlava je velmi živá, plná světla a svěžesti. Srdce je květinové a základ vůně je velmi smyslný.
Hlava:
mandarinka, gardénie
Srdce:
mandle, sladký hrách, orchidej
Základ:
pižmo, santal, dřevina st. lucia

Lékárna.cz píše:

Luxusní, jedinečná, romantická a nezaměnitelná květinová vůně, která vás nenechá chladnou. Evokuje pravou ženskost a smyslnost.

OnlineParfem.cz píše:

Nina Ricci Premier Jour je určená pro všechny ženy, které se chtějí opájet krásou a vnitřní sílou. Toužíte po nezaměnitelné vůni? Máte radost ze života a hledáte parfém, který by vás vystihoval? Vstupte tedy do světa lahodných květů a nechte se unášet proudem čistoty a krásy. Netradiční složení žluté mandarinky a gardénie potěší tělo i mysl. Později se rozvine opojná vůně sladké orchideje v kombinaci s lahodnou mandlí v cukrové polevě. Smysly pak uchlácholí příjemné zemité tóny dřeva. To je niterní pocit neodolatelnosti v podobě parfému Premier Jour. Parfémy značky Nina Ricci jsou oblíbené pro své romantické květinové esence, které evokují pravou ženskost a žádného muže nenechají chladným. Pořiďte si i vy tento nástroj svádění a nebudete litovat. Už nikdy sama s parfémem Nina Ricci Premier Jour.

Parametry Nina Ricci Premier Jour EdP 30 ml W

Typ Parfémy se dělí podle obsahu vonných látek, zbytek tvoří většinou koncentrovaný líh.
Parfém - 15 až 30 %
Parfémovaná voda (Eau de Parfum, EDP) - 8 až 15 %
Toaletní voda (Eau de Toilette, EDT) - 4 až 8 %
Kolínská voda (Eau de Cologne, EDC) - 3 až 5 %
Parfémovaná voda
Objem 30ml
Výrobce Nina Ricci

Podobné produkty

Podobné fráze: