Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Parfémy a toaletní vody  >  Dámské parfémy  >  Lancome Poeme EdP 100 ml W

Lancome Poeme EdP 100 ml W

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 352 Kč
Porovnat 12 obchodů
Lancome Poeme EdP 100 ml W Složení: HLAVA - himalájský modrý mák, durman SRDCE - růže, frézie, narcis, mimóza ZÁKLAD - vanilka Bohatá romantická vůně. Lyrická vůně stylová pro romanci. Vůně je vytvořena od dvojice himalájský modrý mák a bylina durman. Poeme je bohatá květinová vůně, dávající neobvyklé tóny. Má chameleonské rysy.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Lancome Poeme EdP 100 ml W

Popis Lancome Poeme EdP 100 ml W

Parfemy SP píše:

Dámský parfém Lancome Poeme EDP 100ml je lyrická vůně stylová pro romanci. Vůně je vytvořena od dvojice himalájský modrý mák a bylina durman. Bohatá květinová vůně, dávající neobvyklé tóny Lancome Poeme. Sladké a hořké kontrasty vytvořily smyslnou auru tohoto ojedinělého parfému který se neřídí klasickou strukturou. Jeho složení se objevuje střídavě jako ozvěna a má chameleonské rysy.

EUROPARFÉMY.cz píše:

Lancôme Poeme parfémovaná voda 100 ml pro ženy.
Kompozice **parfému Lancome Poeme** využívá kontrastů mezi vášnivým himálajským modrým mákem a okouzlujícím durmanem. Kolem tohoto dua se vesele proplétají bílé a žluté květiny. _Lancome Poeme_ je velmi sladká, omamně květinová vůně, kde dominuje mimóz

OnlineParfem.cz píše:

Dámská parfémová voda Lancome Poeme je sladká, květinová a teplá vůně. Právem ji můžete nazývat lyrickou básní ve světě parfémů. Je to elegantní a neotřelá vůně, kterou si navždy zapamatujete. Nechte se unášet oblaky esencí tvořených himalájským modrým mákem a omamným durmanem. V samém srdci poezie objevte nádherné vůně nesoucí se na křídlech motýlů, obletující květy růží, narcisu a výrazně vonící frézie. Základ Lancome Poeme parfémové vody tvoří sladce vonící esence vanilky. Je určena všem ženám a dívkám, které rády podléhají sladkým a výrazným parfémům. Můžete ji nosit po celý den, a dopřávat si opravdu nespoutaně vonícího luxusu. Lancome Poeme je vhodná pro chladnější období roku, protože dokáže příjemně zahřát a navodit správnou atmosféru klidu a harmonie. Objednejte si ji v našem internetovém obchodu a buďte součástí této orientální vůně. Uvidíte, že zejména pro muže se stanete sladce vonícím překvapením, které budou chtít neustále znovu a znovu objevovat. Na trh byla uvedena v roce 1995.

Xparfemy.cz - levné parfémy píše:

Parfém Lancome Poeme :
Bohatá květinová vůně, dávající neobvyklé tóny. Sladké a hořké kontrasty vytvořily smyslnou auru tohoto ojedinělého parfému který se neřídí klasickou strukturou. Jeho složení se objevuje střídavě jako ozvěna. Autorem je Jacques Cavallier. Na trh byl parfém uveden v roce 1995. Parfém Lancome Poeme si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Lancome Poeme vám může dělat radost již za několik dní.
Složení parfému Lancome Poeme :
Hlava parfému Lancome Poeme :
Himalájský modrý…

Parametry Lancome Poeme EdP 100 ml W

Typ Parfémy se dělí podle obsahu vonných látek, zbytek tvoří většinou koncentrovaný líh.
Parfém - 15 až 30 %
Parfémovaná voda (Eau de Parfum, EDP) - 8 až 15 %
Toaletní voda (Eau de Toilette, EDT) - 4 až 8 %
Kolínská voda (Eau de Cologne, EDC) - 3 až 5 %
Parfémovaná voda
Objem 100ml
Výrobce Lancome

Podobné produkty

Podobné fráze: