Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Parfémy a toaletní vody  >  Dámské parfémy  >  Hugo Boss The Scent For Her - parfémová voda - 100 ml

Hugo Boss The Scent For Her - parfémová voda - 100 ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 279 Kč
Porovnat 5 obchodů
Popis Hugo Boss The Scent For Her -​ parfémová voda -​ 100 ml:* Hlava: Frézie, broskev * Srdce: Osmanthus * Základ: Kakao Je to květinově - ovocná vůně uvedena na trh v roce 2016. Vůně je inspirovaná uměním svádění a neodolatelným krokem sbližování se. Tato luxusní a smyslná vůně je dokonalou partnerkou stejnojmenné pánské vůně, přičemž jejím úkolem je probuzení skryté svůdné síly v ženě...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Hugo Boss The Scent For Her - parfémová voda - 100 ml

Popis Hugo Boss The Scent For Her - parfémová voda - 100 ml

OnlineParfem.cz píše:

Květinově - ovocná vůně uvedena na trh v roce 2016. Připravte se na novou dimenzi svůdnosti, se kterou přichází dámská novinka Hugo Boss The Scent for her. Luxusní a smyslná vůně inspirovaná uměním svádění je unikátním protějškem pánské verze. Jejich společným cílem je probouzet skrytou podmanivou sílu a vytvořit kolem vás auru přitahující pozornost opačného pohlaví. Vlastní kompozice propojuje ženskou eleganci, hřejivou svůdnost a sílu. Kombinace rafinovaných ingrediencí Hugo Boss The Scent for her je dokonalým zrcadlem svádění - od první jiskry zájmu, přes přitažlivost až k naprosté závislosti. Složení vůně naznačuje, že důraz je kladen na její sladkost.

FAnn píše:

Vůně značky Hugo Boss přichází s další kapitolou svádění, která vyzdvihuje důležitost toho, co není možné nijak přemístit – VŮNĚ (the Scent).
Žijeme v digitálním světě, v místě, kde se všichni střetáváme, mluvíme spolu a socializujeme se. Ale vše skutečné se děje právě až za monitorem, kde procitají smysly – pohledy, zvuky, doteky a vůně. Cesta za sváděním se neobejde bez těchto elementů. Z tohoto důvodu vzniká nová kapitola vůní BOSS THE SCENT – neodolatelná síla posouvat hranice svádění mezi mužem a ženou. Tento intenzivní pocit svádění zajišťují afrodiziakální tóny kakaa absolut.

Parametry Hugo Boss The Scent For Her - parfémová voda - 100 ml

Výrobce Hugo Boss

Podobné produkty

Podobné fráze: