Kde jsem:     >  Katalog   >  Kosmetika a lifestyle   >  Parfémy a toaletní vody  >  Dámské parfémy  >  Hugo Boss Orange EdT 30ml

Hugo Boss Orange EdT 30ml

Hugo Boss Orange, dámská toaletní voda 30 ml. Hugo Boss Orange EdT 30ml

Popis Hugo Boss Orange EdT 30ml

Digiboss Zábava a volný čas píše:

**BOSS Orange Women** je dámská řada značky *HUGO BOSS* s vůní stvořenou pro *moderní a spontánní ženu*, která má svobodnou duši a nestydí se dát najevo svou vášeň. Žena **BOSS Orange** má mnoho tváří, ale žádné z nich nechybí jiskra v očích, přirozenost a radost z toho, co právě dělá.
Vůně **BOSS Orange** je nekomplikovaná a *plná emocí.* Otevírá se gradujícím výbuchem křehkého jablka a bergamotu, čímž zajistí jemně ženský první dojem. Jemné tóny bílých květin a pomerančového květu v srdci vůně vytvářejí dojem bezstarostnosti a lehkosti. Základ tvořený santalovým dřevem, olivovým dřevem a smetanovou vanilkou dodává vůni hloubku a intenzitu. Výsledná vůně je *svobodomyslná a oduševnělá zároveň. *
Už sama oranžová barva naznačuje, že je tu něco, co nám dodá *pozitivní energii a pocit příjemné hřejivosti. *Stejně jako z ženy, která ji nosí, září z flakónu aura *podmanivé a bezstarostné nálady*, která si vás dovede získat během pár okamžiků.
Přidejte podmanivou vůni **BOSS Orange Woman** do svého každodenního výběru vůní pro sofistikovaný a uvolněný efekt a *noste ji s vášní. *Hlavačervené jablkoSrdcebílá květina,květ afrického pomerančovníkuZákladolivovník,santalové dřevo,vanilka

Patro.cz píše:

Dámská toaletní voda Hugo Boss Orange EDT 30ml je stvořena pro moderní a spontánní ženu, která má svobodnou duši, a nestydí se dát najevo svou vášeň.
Žena,která používá Hugo Boss Orange má mnoho tváří, ale žádné z nich nechybí jiskra v očích, přirozenost a radost z toho, co právě dělá. Vyhovuje jí nekomplikovaná a emocí plná vůně, jakou je Hugo Boss Orange. Už sama oranžová barva naznačuje, že je tu něco, co nám dodá pozitivní energii a pocit příjemné hřejivosti. Stejně jako z té, která ji nosí. Z luxusního flakonu září aura podmanivé a bezstarostné nálady, která si vás dovede získat během pár okamžiků.

PARFEMLAND.cz píše:

Vůně BOSS Orange je plná pozitivní energie a podmanivě bezstarostné nálady, zaměřena na mladou ženu, která nepostrádá jiskru v očích, přirozenost a radost ze všeho, čemu se právě věnuje. Moderní design flakónu BOSS Orange je inspirován sedmi čakrami lidského těla a uvnitř uschovaná vůně je metaforou energie putující mezi nimi.
Hlava:
jablko
Srdce:
květ pomeranč
Základ:
vanilka, olivové dřevina, santal

OnlineParfem.cz píše:

Hugo Boss Boss Orange je ovocně-květinová vůně určená pro ženy, které touží po svěžesti a čistotě mysli. Vstupte do světa květin a nechte se unášet ovocnými melodiemi. Načerpejte pozitivní energii z kombinace svěžesti a elegance. Jemný základ vzácného dřeva a sladké vanilky se skvěle doplňuje s jiskřivými tóny květu pomeranče a šťavnatého jablka. Odvažte se být svá. Vystupte z davu a zaujměte vůní sebevědomí. Zamilujte si parfém Boss Orange a vaše okolí si zamiluje vás. Parfémy Hugo Boss jsou velice oblíbeny již delší dobu nejenom u mužů, ale i u žen. Získejte auru svěžesti a dobré nálady. Nebojte se ukázat, kdo doopravdy jste a dejte průchod emocím. Oblečte se do svěžesti a čistoty. Oblečte se do parfému Hugo Boss Boss Orange.

Parametry Hugo Boss Orange EdT 30ml

Typ Parfémy se dělí podle obsahu vonných látek, zbytek tvoří většinou koncentrovaný líh.
Parfém - 15 až 30 %
Parfémovaná voda (Eau de Parfum, EDP) - 8 až 15 %
Toaletní voda (Eau de Toilette, EDT) - 4 až 8 %
Kolínská voda (Eau de Cologne, EDC) - 3 až 5 %
Toaletní voda
Objem 30ml
Výrobce Hugo Boss

Podobné produkty

Podobné fráze: