Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Parfémy a toaletní vody  >  Dámské parfémy  >  Chloé Roses de Chloé EDT 75ml

Chloé Roses de Chloé EDT 75ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 245 Kč
Porovnat 12 obchodů
Dámská toaletní voda Chloé Roses de Chloé EDT 75ml je jemná a elegantní vůně, která zachycuje procházku po pařížské růžové zahradě. Vůně Chloé Roses de Chloé byla uvedena na trh v roce 2013. * Hlava: Bergamot * Srdce: Růže, magnólie * Základ: Bílé pižmo, jantar

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Chloé Roses de Chloé EDT 75ml

Popis Chloé Roses de Chloé EDT 75ml

Eparfem.cz píše:

Dámská toaletní voda Chloé Roses de Chloé EDT 75ml je jemná a elegantní vůně, která zachycuje procházku po pařížské růžové zahradě. Vůně Chloé Roses de Chloé byla uvedena na trh v roce 2013.

ProdejParfemu.cz píše:

Nová verze známé vůně Chloe. Jemná a elegantní vůně pro ženy, která zachycuje procházku po pařížské růžové zahradě. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.
Složení
Hlava - bergamot
Srdce - růže, magnólie
Základ - bílé pižmo, jantar

Krasa.cz píše:

Toaletní voda Roses De Chloé je květinová vůně od značky Chloé pro ženy a dívky, které milují právě tento typ vůní. V úvodu se rozvoní bergamot, který pozvolna přechází v květinové srdce tvořené růží a magnólií. Na závěr vás dostane kombinace pižma a ambry. Na trh byla uvedena v roce 2013.

KASA.cz píše:

Objem: 75 ml
Hlava parfému: bergamot
Srdce parfému: růže, magnólie
Základ parfému: pižmo, ambra
Vůně (určeno pro pohlaví): W
V úvodu se rozvoní bergamot, který pozvolna přechází v květinové srdce tvořené růží a magnólií. Vůně je určena pro nespoutané ženy a dívky. Byla uvedena na trh v roce 2013.

Xparfemy.cz - levné parfémy píše:

Parfém Chloe Roses de Chloe :
Květinová vůně pro ženy a dívky, které milují vůni růží. V úvodu se rozvoní bergamot, který pozvolna přechází v květinové srdce tvořené růží a magnólií. Na závěr vás dostane kombinace pižma a ambry. Na trh byla uvedena v roce 2013. Parfém Chloe Roses de Chloe si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Chloe Roses de Chloe vám může dělat radost již za několik dní.
Složení parfému Chloe Roses de Chloe :
Hlava parfému Chloe Roses de Chloe :
Bergamot
Srdce parfému…

Parametry Chloé Roses de Chloé EDT 75ml

Typ Parfémy se dělí podle obsahu vonných látek, zbytek tvoří většinou koncentrovaný líh.
Parfém - 15 až 30 %
Parfémovaná voda (Eau de Parfum, EDP) - 8 až 15 %
Toaletní voda (Eau de Toilette, EDT) - 4 až 8 %
Kolínská voda (Eau de Cologne, EDC) - 3 až 5 %
Toaletní voda
Objem 75ml
Výrobce chloé

Podobné produkty

Podobné fráze: