Kde jsem:     >  Katalog   >  Kosmetika a lifestyle   >  Parfémy a toaletní vody  >  Dámské parfémy  >  Chloé 50 ml (EdT)

Chloé 50 ml (EdT)

Toaletní voda Chloé Chloé je ryze luxusní, elegantní vůně, která představuje záplavu okvětních plátků těch nejdelikátnějších růží. Lehká květinově-pudrová vůně, pro elegantní a romantickou ženu, vhodná především na denní nošení. Při prvním nadechnutí jsou ve vůni patrné svěží noty bergamotu a citronu. Po chvíli začne vůni dominovat srdce vystavěné na elegantních bílých růžích doplněných o mag...

Popis Chloé 50 ml (EdT)

Toaletní voda Chloé Chloé je ryze luxusní, elegantní vůně, která představuje záplavu okvětních plátků těch nejdelikátnějších růží. Lehká květinově-pudrová vůně, pro elegantní a romantickou ženu, vhodná především na denní nošení. Při prvním nadechnutí jsou ve vůni patrné svěží noty bergamotu a citronu. Po chvíli začne vůni dominovat srdce vystavěné na elegantních bílých růžích doplněných o magnólie a gardénie. Základ vůně pak tvoří smyslné pižmo a květ bavlníku, díky nimž je vůně naprosto neodolatelná. Hlava - citron, magnólie, bergamot Srdce - růže, gardénie Základ - pižmo, květ bavlníku.

Parametry Chloé 50 ml (EdT)

Výrobce chloé

Podobné produkty

Podobné fráze: