Kde jsem:     >  Katalog   >  Kosmetika a lifestyle   >  Parfémy a toaletní vody  >  Dámské parfémy  >  Antonio Banderas Queen of Seduction, 80ml, Toaletní voda - Tester

Antonio Banderas Queen of Seduction, 80ml, Toaletní voda - Tester

Antonio Banderas je španělský herec, režisér, producent a zpěvák, mezi jehož nejslavnější role se řadí ty ve filmech Desperado, Zorro nebo Philadelphia. Čím dál tím známějším se stává jeho jméno také ve světě parfémů. Antonio Banderas spolupracuje se společností Puig, působící na trhu módy a vůní, již více než 10 let. Z jejich spojení vzešla celá řada velmi úspěšných vůní. Parfémy Antonio Bandera...

Všechny nabídky pro Antonio Banderas Queen of Seduction, 80ml, Toaletní voda - Tester

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Antonio Banderas Queen of Seduction, 80ml, Toaletní voda - Tester

Antonio Banderas je španělský herec, režisér, producent a zpěvák, mezi jehož nejslavnější role se řadí ty ve filmech Desperado, Zorro nebo Philadelphia. Čím dál tím známějším se stává jeho jméno také ve světě parfémů.
Antonio Banderas spolupracuje se společností Puig, působící na trhu módy a vůní, již více než 10 let. Z jejich spojení vzešla celá řada velmi úspěšných vůní. Parfémy Antonio Banderas, kterých je dnes již několik desítek, jsou stejně směle svůdné, jako sám herec.
Hned první parfém uvedený v roce 1997 – Antonio Banderas Diavolo – byl natolik úspěšný, že se dočkal i velmi odvážné limitované re-edice.

Parametry Antonio Banderas Queen of Seduction, 80ml, Toaletní voda - Tester

Druh Tester se liší od klasické varianty parfému tím, že bývá levnější. Je zabalen do nepotištěné krabice a někdy mu chybí víčko.
Odstřik se vám hodí, když chcete vyzkoušet více vůní nebo nechcete kupovat dražší balení.
Tester
Objem 80ml
Výrobce Antonio Banderas

Podobné produkty