Kde jsem: Katalog > Pánská bunda THE NORTH FACE Stormy Trail S

Pánská bunda THE NORTH FACE Stormy Trail S

Obrázek není k dispozici
Koupit za 1 969 Kč
Dostupnost: Skladem
1 969 Kč
Pánská bunda THE NORTH FACE Stormy Trail je moderní bunda vyrobena z extra lehkých funkčních materiálů. Díky preciznímu střihu, extra lehkým materiálům a vysoké funkčnosti se tato bunda stala vyhledávaným sportovním oblečením. FlashDry technologie, pomocí které je do textilie vložena speciální tkanina z kokosových vláken a drcené sopečné horniny, výrazně zlepšuje prodyšnost bundy, ale její tepeln...

Doporučujeme

Popis Pánská bunda THE NORTH FACE Stormy Trail S

Pánská bunda THE NORTH FACE Stormy Trail je moderní bunda vyrobena z extra lehkých funkčních materiálů. Díky preciznímu střihu, extra lehkým materiálům a vysoké funkčnosti se tato bunda stala vyhledávaným sportovním oblečením. FlashDry technologie, pomocí které je do textilie vložena speciální tkanina z kokosových vláken a drcené sopečné horniny, výrazně zlepšuje prodyšnost bundy, ale její tepelná izolace je stále zachována.
V neposlední řadě je tento materiál voděodolný, tudíž lze pánskou bundu THE NORTH FACE Stormy Trail nosit i v nepříznivých a chladných podmínkách. Dvě kapsy slouží pro uložení drobností během sportovních aktivit a reflexní prvky pomáhají udržovat viditelnost za snížené viditelnosti. Pánská bunda THE NORTH FACE Stormy Trail je vhodná pro běh, cyklistiku, Nordic Walking, ale i pro běžné nošení.Technický popis:
pánská sportovní bunda značky THE NORTH FACE
extra lehký a kvalitní voděodolný materiál
technologie FlashDry skládající se ze speciálních vláken
výborná tepelná izolace
přední část uzavíratelná zipem
2 kapsy
reflexní prvky
materiál: nylon
vhodné pro běh, cyklistiku, nordic walking i běžnou chůzi

Podobné fráze: