Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Digitální fotoaparáty - příslušenství  >  Dálkové spouště  >  Nikon WU-1a

Nikon WU-1a

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 578 Kč
Porovnat 6 obchodů
Adaptér umožňuje bez ohledu na to, kde se nacházíte, bezproblémově přenášet snímky nemusíte se připojovat k externímu přípojnému bodu Wi-Fi a adaptér je napájen z fotoaparátu. Ať již chcete odesílat snímky a videosekvence na „chytré" zařízení pro možnost jejich sdílení, nebo je přenášet z důvodu uvolnění místa na paměťové kartě ve fotoaparátu, můžete tak činit zcela jednoduše. Adaptér rovněž umož...

Doporučujeme

Doprava: 98 Kč
= 1 827 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro Nikon WU-1a

Popis Nikon WU-1a

SOFTCOM.cz píše:

Nikon WU-1A adaptér pro bezdrátový přenos.
NIKON WU-1a bezdrátový adaptér pro D3200/P520
- Nikon WU-1a je bezdrátový adaptér, díky kterému lze propojit fotoaparát Nikon s dalšími zařízeními prostřednictvím Wi-Fi sítě.
- Díky tomu lze okamžitě posílat fotografie nebo videa do různých "chytrých" zařízení, jako jsou mobilní telefony a tablety (platformy Android, iOS).
- Nikon WU-1a umožňuje navíc prostřednictvím smartphonu nebo tabletu ovládat spoušť fotoaparátu na dálku.
- Nikon WU-1a je napájen přímo z fotoaparátu a není napájen žádnými dalšími bateriemi.
- Ovládání fotoaparátu z jiných zařízení je možné díky softwaru Wireless Mobile Adapter Utility, který je ke stažení zdarma.
Propojení přes Wi-Fi — nyní můžete mít ve svém chytrém telefonu skutečně skvělé velké snímky.
Pomocí bezdrátového adaptéru WU-1a můžete automaticky odesílat skvělé velké snímky do chytrého telefonu nebo tabletu a rovněž můžete použít chytrý telefon jako dálkovou spoušť svého fotoaparátu D3200.
Díky jednoduše použitelné aplikaci můžete také pořízené snímky ihned sdílet.
- Snadný přenos: Fotografie lze z D3200 ihned stáhnout do kompatibilního chytrého telefonu jak ihned v okamžiku pořízení, tak později z SD karty. Poznámka: Fotografie se nejprve uloží na SD kartu a pak se stáhnou do připojeného telefonu.
- Snadné sdílení: Jednotlivé obrázky nebo jejich skupiny lze sdílet pomocí aplikací v chytrém telefonu e-mailem, multimediálními zprávami nebo odesláním na blog nebo do sociálních sítí — jako každý jiný obrázek ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu. Poznámka: Aplikace Wireless Mobile Adapter utility neumožňuje prohlížení videí, avšak videa lze přehrávat tak, že ťuknete na ikonu videa na obrazovce a vyberete vhodnou aplikaci ze seznamu přehrávačů videa.
- Bezdrátový adaptér WU-1a využívá standard Wi-Fi 11b/g/n.
- Fotografování přes Wi-Fi: Spoušť fotoaparátu lze ovládat na dálku pomocí kompatibilního chytrého telef...

Patro.cz píše:

Typ fotopříslušenství: dálkový ovladač spouště
Nikon WU-1A adaptér pro bezdrátový přenos.
- Nikon WU-1a je bezdrátový adaptér, díky kterému lze propojit fotoaparát Nikon s dalšími zařízeními prostřednictvím Wi-Fi sítě.
- Díky tomu lze okamžitě posílat

Alza.cz píše:

Bezdrátový adaptér pro D3200
Bezdrátový adaptér Nikon WU-1a je zařízení, které umožňuje navázat bezdrátové spojení mezi fotoaparátem D3200 a "chytrými" mobilními zařízeními. Adaptér je napájen prostřednictvím fotoaparátu a lze ho použít k přenosu snímků a videosekvencí přímo do telefonu či tabletu, nebo k dálkovému ovládání této digitální zrcadlovky pomocí "chytrého" zařízení, na jehož displeji můžete upravovat kompozici a kontrolovat snímky. Přenos dat probíhá přes bezdrátové rozhraní Wi-Fi 11b/g/n. Uložením snímků a videosekvencí do chytrého zařízení můžete uvolnit místo na paměťové kartě. Aplikace pro operační systém Android je k dispozici zdarma na webových stránkách Android Market. Od podzimu 2012 je k dispozici rovněž verze kompatibilní s operačním systémem iOS. Parametry a specifikace:Kompatibilita: Nikon D3200Rozhraní:WiFi: 11b/g/n (přibližný maximální dosah 10 - 15 m).Aplikace:Smartphony - Android 2.3, 3.x, 4.x....

KASA.cz píše:

Nikon WU-1A adaptér pro bezdrátový přenos.
Nikon WU-1a je bezdrátový adaptér, díky kterému lze propojit fotoaparát Nikon s dalšími zařízeními prostřednictvím Wi-Fi sítě.
Díky tomu lze okamžitě posílat fotografie nebo videa do různých "chytrých" zařízení, jako jsou mobilní telefony a tablety (platformy Android, iOS).
Nikon WU-1a umožňuje navíc prostřednictvím smartphonu nebo tabletu ovládat spoušť fotoaparátu na dálku.
Nikon WU-1a je napájen přímo z fotoaparátu a není napájen žádnými dalšími bateriemi.
Ovládání fotoaparátu z jiných zařízení je možné díky softwaru Wireless Mobile Adapter Utility, který je ke stažení zdarma.
Firmware adaptéru lze jednoduše aktualizovat přímo ze smartphonu či tabletu.
*****
Propojení přes Wi-Fi — nyní můžete mít ve svém chytrém telefonu skutečně skvělé velké snímky.
Pomocí bezdrátového adaptéru WU-1a můžete automaticky odesílat skvělé velké snímky do chytrého telefonu nebo tabletu a rovněž můžete použít chytrý telefon jako dálkovou spoušť svého fotoaparátu D3200.
Díky jednoduše použitelné aplikaci můžete také pořízené snímky ihned sdílet.
Snadný přenos: Fotografie lze z D3200 ihned stáhnout do kompatibilního chytrého telefonu jak ihned v okamžiku pořízení, tak později z SD karty. Poznámka: Fotografie se nejprve uloží na SD kartu a pak se stáhnou do připojeného telefonu.
Snadné sdílení: Jednotlivé obrázky nebo jejich skupiny lze sdílet pomocí aplikací v chytrém telefonu e-mailem, multimediálními zprávami nebo odesláním na blog nebo do sociálních sítí — jako každý jiný obrázek ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu. Poznámka: Aplikace Wireless Mobile Adapter utility neumožňuje prohlížení videí, avšak videa lze přehrávat tak, že ťuknete na ikonu videa na obrazovce a vyberete vhodnou aplikaci ze seznamu přehrávačů videa.
Bezdrátový adaptér WU-1a využívá standard Wi-Fi 11b/g/n.
Fotografování přes Wi-Fi: Spoušť fotoaparátu lze ovládat na dálku pomocí komp...

Parametry Nikon WU-1a

Výrobce Nikon
Druh Bezdrátové

Podobné produkty

Podobné fráze: