Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Digitální fotoaparáty - příslušenství  >  Dálkové spouště  >  NIKON MC-36

NIKON MC-36

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 590 Kč
Porovnat 5 obchodů
NIKON MC-36 kabelová spoušť pro D2/D3/D100+MB-D100/D200/D700 (0.8M)

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 4 359 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Všechny nabídky pro NIKON MC-36

Popis NIKON MC-36

Alza.cz píše:

Přehrávač Multi-Function Remote Cord MC-36A
Vylepšená verze MC-20. Multifunkční volič na bázi řady COOLWALKER. Řada dalších užitečných funkcí: kontrolka aktivity závěrky, intervalový spínač, aretace tlačítka spouště. Nejmodernější verze kabelové spouště, která svými vylepšenými funkcemi plně nahradí kabelovou spoušť MC-20. Hlavním přínosem je možnost ovládání pomocí multifunkčního tlačítka, podobně jako u řady digitálních jednookých zrcadlovek COOLWALKER. Díky dalším neméně užitečným funkcím, jako například kontrolce aktivity závěrky, intervalovému spínači, samospoušti a aretaci tlačítka spouště, se MC-36A stává nepostradatelným pomocníkem pro každého nadšeného fotografa, který rád experimentuje.

ElektroCR píše:

Originální dálková spoušť Nikon s funkcí časovače a intervalového (časosoběrného fotografování). Umožňuje rovněž nastavení dlouhé expozice ( čas T) pro noční či astronomické snímky. Časovač může být nastaven v rozsahu 1 sekundy až 99 hodin 59 minut a 59 vteřin. Vše lze nastavovat a kontrolovat na přehledném podsvíceném displeji.

Hlavní rysy:
časovač, intervalové (časosběrné snímání) a podpora času T a BULB
dvoupolohové tlačítko pro předostření
podsvícenný displej
napájení baterií CR2032
Kompatibilita:
Nikon D300s, D3, D3s, D3x, D700

Parametry NIKON MC-36

Výrobce Nikon
Druh Kabelové

Podobné produkty

Podobné fráze: