Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Televize  >  Dálkové ovladače  >  Valueline VLR-RC001

Valueline VLR-RC001

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Předprogramovaný dálkový ovladač 10 v 1 je vhodný pro více než 250 značek včetně většiny hlavních. Kompatibilita: TV/CTV/VCR/DBS/SAT/CBL/HiFi/CD/LD/VCD/DVD. Pokud jsou baterie vyměněny během 20 minut, nemusí být dálkový ovladač znovu programován.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Valueline VLR-RC001

Popis Valueline VLR-RC001

Tipa.eu píše:

Předprogramovaný dálkový ovladač 10v1 je vhodný pro více než 250 značek TV. Pokud jsou baterie vyměněny během 20 minut, nemusí být dálkový ovladač znovu programován.Vlastnosti:- Snadná instalace- Kompatibilita: TV/CTV/VCR/DBS/SAT/CBL/HiFi/CD/LD/VCD/DVD- Technologie Plug and play- Vhodné pro více než 250 značek TV- Napájení: 2x AAA mikrotužkové baterie (nejsou součástí balení)

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Valueline předprogramovaný dálkový ovladač 10:1 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ATC-28300023 - Popis produktu Tento předprogramovaný dálkový ovladač 10 v 1 je vhodný pro více než 250 značek včetně většiny hlavních. Kompatibilita: TV/CTV/VCR/DBS/SAT/CBL/HiFi/CD/LD/VCD/DVD. Pokud jsou baterie vyměněny během 20 minut, nemusí být dálkový ovladač znovu programován. Vlastnosti • Snadná instalace • Plug and play Obecné informace 10-1...

www.penta.cz píše:

Dálkový ovladač je kompatibilní s TV, CTV, VCR, DBS, SAT, CBL, HiFi, CD, LD, VCD a DVD. Napájení probíhá skrze dvě R3 AAA baterie, pokud jsou baterie po vybití vyměněny během 20 minut, nemusí být dálkový ovladač znovu programován.

MADER computer píše:

Předprogramovaný dálkový ovladač 10 v 1 je vhodný pro více než 250 značek včetně většiny hlavních. Kompatibilita: TV/CTV/VCR/DBS/SAT/CBL/HiFi/CD/LD/VCD/DVD.
Pokud jsou baterie vyměněny během 20 minut, nemusí být dálkový ovladač znovu programován.

Electro World s.r.o. píše:

Nabízíme tento univerzální dálkový ovladač BXL-RC001 10v1, který spolehlivě ovládá téměř všechny dostupné značky a typy TV, set-top boxů, digitálních a analogových přijímačů, DTT, DVD přehrávačů a rekordérů, videorekordérů, CD přehrávačů, HiFi systémů atd. Ovládání veškerých často používaných funkcí, jako je video text, teletext či EPG. Jeden ovladač až na 10 zařízení. Extra tlačítka pro menu. Automatické vyhledávání kódu pro spárování.

Parametry Valueline VLR-RC001

Výrobce Valueline

Podobné produkty

Podobné fráze: