Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Televize  >  Dálkové ovladače  >  MK Floria FREEDOM SUPERIOR 4-IN-1

MK Floria FREEDOM SUPERIOR 4-IN-1

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Univerzální dálkový ovladač SUPERIOR FREEDOM s velice rozsáhlou databází ovládacích kódů, jichž obsahuje až 260 tisíc, dokáže ovládat téměř jakékoliv multimediální zařízení, jako jsou televize, satelitní přijímače, CD, DVD či Blu-ray přehrávače, projektory či soundbary. Databáze je denně aktualizována, takže nikdy nezastarává. Ovladač je možno připojit přes USB rozhraní k počítači a pomocí sof...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro MK Floria FREEDOM SUPERIOR 4-IN-1

Popis MK Floria FREEDOM SUPERIOR 4-IN-1

Univerzální dálkový ovladač SUPERIOR FREEDOM s velice rozsáhlou databází ovládacích kódů, jichž obsahuje až 260 tisíc, dokáže ovládat téměř jakékoliv multimediální zařízení, jako jsou televize, satelitní přijímače, CD, DVD či Blu-ray přehrávače, projektory či soundbary. Databáze je denně aktualizována, takže nikdy nezastarává.
Ovladač je možno připojit přes USB rozhraní k počítači a pomocí softwaru pro OS Windows, který lze stáhnout z webu výrobce, pak aktualizovat databázi kódů a velice jednoduše ovladač nastavit. Software je dostupný v češtině. Přístroj podporuje ovládání až 4 zařízení zároveň.
Napájení ovladače zajišťují dvě 1,5V AAA baterie, které nejsou součástí balení.

Parametry MK Floria FREEDOM SUPERIOR 4-IN-1

Výrobce MK Floria

Podobné produkty

Podobné fráze: