Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Televize  >  Dálkové ovladače  >  Logitech Harmony Touch

Logitech Harmony Touch

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 089 Kč
Porovnat 5 obchodů
Dálkové ovládání univerzální, infračervené multifunkční dálkové ovládání, konfigurovatelné přes internet, dotykové barevné LCD zázrak moderní technologie, který plně představuje představu o pohodlném a dokonalém ovládání Vašeho digitálního světa způsobem odpovídajícím 21. století. Jde o dálkový ovladač, který překonává svou konkurenci především univerzálností, širokou možností konfigurace a ta...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 6 381 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Všechny nabídky pro Logitech Harmony Touch

Popis Logitech Harmony Touch

ElektroCR píše:

Dálkové ovládání univerzální, 2.4" LCD displej, IR, Bluetooth, USB, podpora Android/ iOS, kompatibilní s více než 225.000 zařízeními, ovládá až 15 zařízení

Univerzální dálkové ovládání Logitech Harmony Ultimate doplní obyčejnou televizi ovládáním skrze váš mobilní telefon s operačním systémem Google Android nebo Apple iOS. Stačí si jen stáhnout aplikaci Harmony a mít zapnutou WiFi na telefonu, přes kterou se s ovladačem spojí. Rázem je váš telefon schopen ovládat televizi. Stačí nechat zařízení na výhled ovladače nebo použít dodávanou krabičku prodlužující dosah.
Jednoduchým poklepáním či tažením měňte úroveň hlasitosti, přepínejte kanály a dopřávejte si komfortní ovládání. Tyto funkce poskytne až 15 různým přístrojům, takže nahradí ovládání pro celé spektrum elektroniky ve vašem obýváku. Harmony je kompatibilní s více než 225 000 přístrojů. Jedinečná patentovaná technologie Smart State si pamatuje nastavení vašich zařízení a automaticky se přizpůsobí na základě toho, co chcete dělat.
Ovládat snadno zařízení ve vaší domácnosti můžete taky skrze dotykový LCD displej s úhlopříčkou 2,4". O jeho automatické rozsvícení se stará senzor naklonění. Tlačítka ovladače jsou podsvícena, takže můžete bez problému dálkově ovládat připojenou elektroniku i ve tmě. Stisk tlačítka doplňují jemné vibrace.
Parametry a specifikace:
Určeno pro:
Ovládání televize a jiných zařízení přes WiFi telefonu
Požadavky na OS telefonu:
Google Android 2.3 a vyšší
Apple iOS 5.0 a vyšší
Bezdrátové spojení:
Standard: 802.11b/g/n
Zabezpečení: WPA , WPA2-AES, 64/128bit WEP
Obsah balení:
Dálkový ovladač (s nabíjecí baterií)
Harmony Hub
2x IR mini vysílač
Nabíjecí stanice
USB kabel
2x AC napájecí adaptér...

daShop.cz píše:

Harmony Ultimate nabízí kompletní kontrolu nad všemi zařízeními ve Vaší domácnosti. Umožňuje například ovládat domácí kina a další zařízení uschovaná ve vestavěných skříňkách, za zdí atp.
Umožňuje ovládání jak zařízení s ovládáním přes IR (infračervené ovládání), tak např. herní konzole přes bluetooth. Díky tomu můžete kromě ovladače v balení použít doplňkově i Váš mobilní telefon jako další dálkový ovladač (podpora telefonů se systémem Android a iOS).
Zařízení Harmony Hub (součástí balení) umí měnit RF (rádiový signál) z dotykového ovladače (součást balení) na signál IR, popř. bluetooth. Můžete tak naplno využít ovládání a služby jako např. Netflix® a Hulu® na herních konzolích PS3®, Wii® nebo Xbox 360®.
Jediný dotyk na ovladači Harmony Ultimate Vám umožní najednou ztlumit světla, zároveň zapnout TV a spustit DVD. Pomocí Harmony Ultimate lze ovládat příslušná svítídla, např. Philips Hue lights a ovládat tak intenzitu a barvu světla. Samozřejmě lze přímo přednastavit jas a barva zvlášt pro jakoukoliv aktivitu.
Kdokoliv v domácnosti si může stáhnout aplikaci do svého chytrého telefonu a přeměnit ho tak na univerzální dálkový ovladač, obsahující 50 ikon oblíbených stanic a ovládání gesty.
Přejetím nebo poklepáním ikon na displeji vašeho telefonu můžete upravovat hlasitost, přepínat stanice, přetáčet vpřed, vzad, pozastavit, pustit, přeskočit, stejně tak, jak to znáte u klasického dálkového ovladače.
Exkluzivně u Harmony Ultimate jsou možné unikátní funkce, které možnosti ovládání ještě vylepší. Lze naprogramovat ovladač k rozpoznávání krátkých a dlouhých stisků a tak virtuálně zdvojnásobit počet tlačítek. Vestavěný gyroskop automaticky zapne podsvícení displeje a tlačítek, kdykoliv vezmete ovladač do ruky. A jemné vibrace Vás upozorní na zmáčkutí tlačítka na dotykovém displeji.
2.4” barevný displej s podporou vibrací Vám umožní přepínat kanály na TV, měnit hlasitost, přetáčet pořad dopředu-dozadu. Vše lze samozř...

Alza.cz píše:

Dálkový ovladač univerzální, podsvícený, dotyková obrazovka, číselná klávesnice na dotykové obrazovce, nabíjecí stanice
Dokonalé ovládání domácnosti pomocí Dálkového ovladače či mobilního telefonu. Zvládne komunikaci i s počítači, osvětlením a vším, co se vůbec dálkově ovládat dá.Společnost Logitech dala pojmu univerzální ovladač svou edicí Harmony úplně nový význam. Nejedná se totiž jen o modely, s kterými dokážete ovládat televizi, rádia a podobná zařízení, ale zvládnou komunikaci i s počítači, osvětlením a vším, co se vůbec dálkově ovládat dá. Logitech Harmony se skládá z Harmony Hubu a ovladače, který při komunikaci s ním dokáže ovládat prakticky celou domácnost. Instalace je velmi jednoduchá. Pomocí počítače a originálního softwaru nastavíte vše co potřebujete a finální verzi nahrajete rovnou do ovladače. Harmony Hub dokáže fungovat i s chytrým telefonem, z kterého po...

Parametry Logitech Harmony Touch

Výrobce Logitech

Podobné produkty

Podobné fráze: