Yongnuo YN-622N-TX

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 590 Kč
Bezdrátová řídící jednotka pro YN-622N s TTL Nikon, Yongnuo YN-622N-TX Řídící jednotka je kompatibilní s radiovými odpalovači YN-622N! Unikátní řešení dálkového ovládání blesků s podporou i-TTL a dosahem až 100m. Díky řídící jednotce YN-622N-TX a bezdrátovým odpalovačům YN-622N (které jednotka ovládá a přes které jsou nastavovány parametry blesků) lze pohodlně dálkově ovládat až tři skupiny ...

Všechny nabídky pro Yongnuo YN-622N-TX

Popis Yongnuo YN-622N-TX

Bezdrátová řídící jednotka pro YN-622N s TTL Nikon, Yongnuo YN-622N-TX
Řídící jednotka je kompatibilní s radiovými odpalovači YN-622N!
Unikátní řešení dálkového ovládání blesků s podporou i-TTL a dosahem až 100m. Díky řídící jednotce YN-622N-TX a bezdrátovým odpalovačům YN-622N (které jednotka ovládá a přes které jsou nastavovány parametry blesků) lze pohodlně dálkově ovládat až tři skupiny blesků (A, B, C), u kterých je možné nezávisle nastavit parametry jako: mód blesku (i-TTL, manuální mód, Super sync), výstupní výkon, vysokorychlostní synchronizaci FP až 1/8000s, kompenzaci expozice, automatické či manuální nastavení ohniskové vzdálenosti (Auto zoom, manuální rozsah od 24 do 200mm), synchronizaci na první či druhou lamelu.
Řídící jednotka také podporuje běžnou radiovou synchronizaci pro blesky a fotoaparáty nepodporující i-TTL. Poté funguje jako běžný radiový odpalovač s maximálním synchronizačním časem 1/250s (závisí na typu fotoaparátu). Manuální blesk samozřejmě nelze nastavovat – pouze opálit.
Dále je možné řídící jednotku použít i jako bezdrátové spoušť fotoaparátu. Díky možnosti propojení jednotky YN-622N-TX s fotoaparátem pomocí kabelů LS-2.5/xx je možné použít jednu jednotku radiového odpalovače YN-622N jako bezdrátovou spoušť. Stiskem testovacího tlačítka dojde k automatickému zaostření a následným uvolněním ke spuštění expozice. V případě použití dalších jednotek radiového odpalování YN-622N ve kterých budou nasazeny blesky, dojde k jejich synchronizaci s fotoaparátem v momentě expozice.
Řídící jednotka YN-622N-TX je osazena pomocným AF světlem, které je možné použít při nízké hladině osvětlení pro podporu ostření autofokusu. Pomocné AF světlo lze vypnout.

Seznam podporovaných funkcí:
Podpora níže uvedených funkcí je možná pouze při použití s radiovými odpalovači YN-622N. Některé funkce mohou být podmíněny podporou použitých blesků nebo fotoaparátů.
* Firmware lze aktualizovat na novější...

Parametry Yongnuo YN-622N-TX

Výrobce Yongnuo

Podobné produkty

Podobné fráze: