Yongnuo YN-622 C

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 375 Kč
Bezdrátový radiový odpalovač s TTL Canon Yongnuo YN-622 C Upozornění: Tato nabídka obsahuje jen jednu jednotku Yongnuo YN-622 C , pro správnou funkci je potřeba dvou a více jednotek (v závislosti na počtu ovládaných blesků). Popis funkce níže předpokládá použítí alespoň dvou jednotek YN-622C (jedné jako přijímač, druhé jako vysílač). Set dvou jednotek zakoupíte zde. Yongnuo YN-622 C je p...

Všechny nabídky pro Yongnuo YN-622 C

Popis Yongnuo YN-622 C

Bezdrátový radiový odpalovač s TTL Canon Yongnuo YN-622 C
Upozornění: Tato nabídka obsahuje jen jednu jednotku Yongnuo YN-622 C , pro správnou funkci je potřeba dvou a více jednotek (v závislosti na počtu ovládaných blesků).
Popis funkce níže předpokládá použítí alespoň dvou jednotek YN-622C (jedné jako přijímač, druhé jako vysílač). Set dvou jednotek zakoupíte zde.
Yongnuo YN-622 C je první bezdrátový odpalovač s podporou E-TTL a vysokorychlostní synchronizace tohoto výrobce. Je určená pro systémy Canon, případně kompatibilní systémy. Využívá digitální FSK frekvenci 2,4GHz s nastavením až 7 kanálů.
Podporuje tři základní režimy:
* E-TTL (II) – Canon
* Manuální mód – univerzální použití (Canon, Nikon, Pentax, Samsung …)
* Multifunkční mód
Jeho dosah je až 100m – všesměrových (360°). Bezdrátový odpalovač YN-622 podporuje funkce jako FEC, FEB, FEL, vysokorychlostní synchronizaci až 1/8000s, synchronizaci na první či druhou lamelu, modelovací světlo, ETTL II skupiny (A:B / A:B C), manuální – multiskupiy (A:B / A: B: C), manuální režim, multifunkční režim, automatický a manuální zoom nebo třeba AF světlo.

Hlavní funkce:
Podpora kompletních TTL funkcí, když je nasazen na fotoaparátu
* Jedna jednotka YN-622C je uchycena v sáňkách blesku na fotoaparátu (hot shoe) a druhá jednotka je použita samostatně a v jejích sáňkách na blesk je uchycený ovládaný blesk. Blesk je možné ovládat jak v TTL, tak v manuálním i multi módu.
* První jednotka YN-622C je uchycena v sáňkách blesku na fotoaparátu a v jejích sáňkách je uchycen blesk. Druhá jednotka je použita samostatně a v jejích sáňkách je uchycen druhý blesk. Oba blesky mohou být ovládány v módech TTL, manual i multi.

Možnosti synchronizace
* Vysokorychlostní synchronizace: maximální rychlost synchronizace je 1/8000s nicméně některé fotoaparáty umožňují jen 1/4000s. Pro fotoaparáty a blesky, které nepodporují vysoko...

Parametry Yongnuo YN-622 C

Výrobce Yongnuo

Podobné produkty

Podobné fráze: