Podrobnosti o produktu 7455610725 Zkoušečka přístrojů ST 72 5 Provedení: Automatický průběh testu s ukazatelem dobrý/špatný výsledek pro přístroje třídy I, II (III) a test vodičů. Měření napětí na externí zásuvce s ochranným kontaktem. Třífázové komponenty lze měřit pomocí příslušných měřicích adaptérů, které jsou součástí samostatného příslušenství. Mezní hodnoty jsou přednastavené v souladu s normou VDE. Kapacita baterií na 2500 měření. Dodáváme včetně přenosné tašky s páskem, testovacích vodičů... Celý popis

Koupit za 30 626 Kč

Popis

Podrobnosti o produktu 7455610725 Zkoušečka přístrojů ST 72 5

Provedení: Automatický průběh testu s ukazatelem dobrý/špatný výsledek pro přístroje třídy I, II (III) a test vodičů. Měření napětí na externí zásuvce s ochranným kontaktem. Třífázové komponenty lze měřit pomocí příslušných měřicích adaptérů, které jsou součástí samostatného příslušenství. Mezní hodnoty jsou přednastavené v souladu s normou VDE. Kapacita baterií na 2500 měření. Dodáváme včetně přenosné tašky s páskem, testovacích vodičů s úchopnou svorkou, vodičů na studené přístroje a bateriemi.

Použití: K provedení bezpečnostně technických testů (DGUV nařízení 3 ohledně testů) elektrických přístrojů a pracovních prostředků v souladu s DIN EN 50678 (VDE 0701), DIN EN 50699 (VDE 0702), DGUV nařízení 3. Vhodné k použití v elektrotechnice, průmyslu, během servisních prací a servisních a komunálních službách.

Se síťovým a bateriovým provozem. Testování přístrojů se spínacími/síťovými komponentami a relé závislými na nízkém napětí, např. elektronicky řízenými přístroji/nástroji, přístroji v informační a komunikační technice, jakož i přístroji, které lze kompletně testovat pouze pomocí síťového napětí. Proud ochranného vodiče/dotykový proud přes diferenční/přímé měření. Paměť na naměřené hodnoty pro 999 jednotlivých objektů, načítání možné přes rozhraní mikro-USB. Kromě toho včetně integrovaných hodin reálného času za účelem ukládání naměřených hodnot včetně data a času testu do paměti, mikro-USB kabel, síťový kabel, včetně načítacího softwaru (CD).
Výkonový test: RPE, RISO, test kontinuity/zkratu fázového/neutrálního vodiče/dotykový proud metodou měření zbytkového proudu: 0,25 mA–20 mA, proud ochranného vodiče/dotykový proud přes diferenční/přímé měření: 0,25 mA–20 mA/0,1 mA–2 mA; proud v ochranném vodiči, třífázový zkoušený objekt (funkční podmínka) (volitelná možnost): 0,25 mA–10 mA
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Benning
Typ měřiče testery izolačního odporu
Přenosné ano
Měření napětí do 270.0 V
Hlavní použití servis a údržba
Měření proudu do 0.2 A
Styl měření proudu přímé (sériové)
Kategorie bezpečnosti CAT II 300 V
Podpora True‑RMS ne
Stupeň krytí IP IP40
Analogové ne
Digitální ano
Střídavé napětí ano
Střídavý proud ano
Stejnosměrný proud ano
Odpor ano
Kontinuita ano
Izolační odpor ano
Test RCD ano
Vhodné prostředí pouze pro interiér
Vhodné pro fotovoltaiku ne
Třífázové měření ano
Záznam dat ano
Rozměry produktu 27 x 11.5 x 5.5 cm cm
Hmotnost 0.95 kg
S vyměnitelnou baterií ano
USB Device ano
Zobrazit více parametrů