PALU PRINCESS ART GEL 10g - gel na zdobení nehtů s obsahem třpytek Princess Art Gel je speciální gel s obsahem třpytek určený ke zdobení nehtů ve stylu princess nails nebo fantasy french. Obsahuje barevné, lesklé hexagony různých velikostí, které nádherně odrážejí světlo a dodávají nehtům luxusní zářivý vzhled. Gel je samovyrovnávací a má středně hustou konzistenci, díky čemuž se snadno roztírá a umožňuje precizní a detailní zdobení. Je kompatibilní s gelovými, akrygelovými i hybridními systémy,... Celý popis

Koupit za 208 Kč

Popis

PALU PRINCESS ART GEL 10g - gel na zdobení nehtů s obsahem třpytek

Princess Art Gel je speciální gel s obsahem třpytek určený ke zdobení nehtů ve stylu princess nails nebo fantasy french. Obsahuje barevné, lesklé hexagony různých velikostí, které nádherně odrážejí světlo a dodávají nehtům luxusní zářivý vzhled.

Gel je samovyrovnávací a má středně hustou konzistenci, díky čemuž se snadno roztírá a umožňuje precizní a detailní zdobení. Je kompatibilní s gelovými, akrygelovými i hybridními systémy, což nabízí široké možnosti použití.

Ideální pro konstrukční zdobení jako princess nails, vestavěná frencúzská či ombre efekt.

VLASTNOSTI:
- obsahuje třpytivé hexagony různých velikostí
- samovyrovnávací s příjemnou středně hustou konzistencí
- kompatibilní se všemi systémy modelace
- Vhodný na princess nails, vestavěnou frencúzskou či ombre
- jednoduchá aplikace pomocí štětce na gel

Dostupné odstíny:
Golden Aurora – poloprůhledný základ se zlatými a holografickými částicemi
Rosy Bella – poloprůhledný základ s růžovými a rose gold částicemi

Obsah balení: 10 g
Zobrazit více

Parametry

Značka PALU