Nicolas Vahé Prostírání ACAIN P.29cm hnědé - Nicolas Vahé Proutěné prostírání Acain – set 2 ks, přírodní barva, proutí. Zpříjemněte si chvilky za jídelním stolem. Kulaté prostírání dánské značky Nicolas Vahé oceníte nejen pro krásný vzhled, ale i pro přírodní materiál, který vnese do vašeho interiéru příjemně hřejivé tóny. Mořská tráva bude skvěle vynikat na tmavším i přírodním dřevě nebo lněném ubruse. Pokud prostírání zrovna nebudete používat, můžete ho zavěsit na praktické poutko a i nadále... Celý popis

Koupit za 269 Kč

Popis

Nicolas Vahé Prostírání ACAIN P.29cm hnědé - Nicolas Vahé Proutěné prostírání Acain – set 2 ks, přírodní barva, proutí. Zpříjemněte si chvilky za jídelním stolem. Kulaté prostírání dánské značky Nicolas Vahé oceníte nejen pro krásný vzhled, ale i pro přírodní materiál, který vnese do vašeho interiéru příjemně hřejivé tóny.

Mořská tráva bude skvěle vynikat na tmavším i přírodním dřevě nebo lněném ubruse. Pokud prostírání zrovna nebudete používat, můžete ho zavěsit na praktické poutko a i nadále je mít na očích jako dekoraci. průměr 30 cm / výška 1,3 cm Vyrobeno z mořské trávy.
Praktické poutko na zavěšení.
Vzhledem k povaze materiálu se mohou jednotlivé kusy od sebe lišit.

- přírodní materiál s unikátním vzhledem
- praktické poutko na zavěšení
- víceúčelové využití
- designový doplněk do kuchyně

za skvělé ceny na Bellarose.cz!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nicolas Vahé
Materiál proutěné
Barva přírodní