Tříměsíční hydrogelové barevné čočky série Lumina s průměrem 14 mm kryjí vaši původní barvu duhovky vždy jednou základní barvou. Pro uchování barevných čoček a jejich pravidelné používání je potřeba zakoupit roztok. Pouzdro na kontaktní čočky je součástí balení.  Upozornění: Barevné kontaktní čočky nejsou korekční zrakovou pomůckou! Jedná se o zábavné čočky, ve kterých se většinou zhorší především periferní vidění, proto v nich není vhodné řídit a vykonávat činnosti při kterých potřebujete na 100%... Celý popis

Koupit za 444 Kč

Popis

Tříměsíční hydrogelové barevné čočky série Lumina s průměrem 14 mm kryjí vaši původní barvu duhovky vždy jednou základní barvou. Pro uchování barevných čoček a jejich pravidelné používání je potřeba zakoupit roztok. Pouzdro na kontaktní čočky je součástí balení. 
Upozornění: Barevné kontaktní čočky nejsou korekční zrakovou pomůckou! Jedná se o zábavné čočky, ve kterých se většinou zhorší především periferní vidění, proto v nich není vhodné řídit a vykonávat činnosti při kterých potřebujete na 100% bezvadně vidět!
Uvedený obrázek u produktu je oficiálně dodáván výrobcem a je pouze ilustrační. Výsledný efekt vždy záleží na původní barvě oka uživatele a může se od ilustračního obrázku lišit. K většině barevných čoček uvádíme fotky reálných lidí, pro lepší představu výsledné změny barvy oka.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MaxVue Vision
Doba nošení čtvrtletní
Druh čoček nedioptrické
Na příležitostnou změnu vzhledu ano
Typ materiálu z hydrogel terpolymeru
Úroveň komfortu pro základní komfort
Intenzita barevného efektu s plným krycím efektem
Materiál Hydrogel Terpolymer
Obsah vody 45 %
S UV filtrem ne
Manipulační zabarvení ne
Značka ColourVUE
Počet kusů v balení 2 ks
Krycí ano
Barva zelené
Barevné a crazy ano
Zobrazit více parametrů