Zpevňující oční krém s kmenovými buňkami Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Repair Eye Cream stimuluje syntézu nových kolagenových a elastinových vláken pro intenzivní zlepšení elasticity pokožky. Posiluje turgor, aktivně hydratuje a vyživuje, zabraňuje vysoušení a zpomaluje stárnutí tkání.  Přípravek účinně redukuje výrazné hluboké i jemné vrásky, jemně zesvětluje tmavé kruhy pod očima a bojuje proti matnosti. Obnovuje poškozenou matrici pokožky, vyhlazuje texturu pokožky a zabraňuje vzniku změn... Celý popis

Koupit za 542 Kč

Popis

Zpevňující oční krém s kmenovými buňkami Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Repair Eye Cream stimuluje syntézu nových kolagenových a elastinových vláken pro intenzivní zlepšení elasticity pokožky. Posiluje turgor, aktivně hydratuje a vyživuje, zabraňuje vysoušení a zpomaluje stárnutí tkání. 

Přípravek účinně redukuje výrazné hluboké i jemné vrásky, jemně zesvětluje tmavé kruhy pod očima a bojuje proti matnosti. Obnovuje poškozenou matrici pokožky, vyhlazuje texturu pokožky a zabraňuje vzniku změn souvisejících s věkem. 

Krém lze použít nejen na oblast očních víček, ale také na oblasti vyžadující dodatečnou péči: nosoretní rýhy, glabelární vrásky, čelo a krk. 

➡️Hlavní účinné látky:

- Kmenové buňky protěže alpského jsou zaměřeny na stimulaci aquaporinů, což jsou „vodní kanály“ v buněčných membránách a poskytují ideální rovnováhu hydratace pokožky, obnovují ochranné funkce a zabraňují transepidermální ztrátě vlhkosti. 

- Olivový olej zjemňuje a vyživuje, obnovuje pokožku a má antioxidační vlastnosti.

- Komplex 9 druhů peptidů zvyšuje pevnost a pružnost, urychluje v těle tvorbu vlastních kolagenových a elastinových vláken. Snižuje hloubku vrásek a zabraňuje ochabování pokožky. Posiluje ochrannou bariéru pokožky.

- SYN®️-AKE je svým složením podobný jedu zmije, který inhibuje svalové kontrakce a vytváří efekt podobný botulinu: redukuje hloubku vrásek na čele, nosoústních rýhách a kolem očí.  

- SYN®️-COLL je silný anti-aging komplex, který aktivně stimuluje syntézu kolagenu a zabraňuje jeho destrukci. Zlepšuje turgor, redukuje hloubku výrazných obličejových a věkových vrásek, vyhlazuje reliéf a zpevňuje.

- Oriental Beauty Fruits Newplex (ovocné výtažky z fíků, granátového jablka, ginko biloby, moruše) má výrazný zklidňující účinek, zmírňuje svědění a podráždění, stimuluje buněčnou regeneraci.

- Fresh Bud č.6™️ (brokolice, vojtěška, čínské zelí, výtažky z pšeničných klíčků) posiluje imunitní systém a stimuluje regenerační procesy, zklidňuje a hojí záněty.

- Extrakt z kůry magnólie zpomaluje destrukci kolagenových a elastinových vláken, udržuje elasticitu a hustotu tkání.

Vhodné pro suchou, normální a smíšenou pleť.

➡️Způsob použití: naneste požadované množství produktu lehkými poklepáváním na oblast kolem očí. 

- EAN: 8809409343709

- Datum expirace: do 02.01.2027
Zobrazit více

Parametry

Značka Medi
Objem 30 ml
Výrobce Medi-Peel Jižní Korea
Proti vráskám ano