Geko G73113

87 %
(2 hodnocení)

Rotační tryska Turbo pro Karcher K2-K6 G73113 Vysoce kvalitní tyč s rotační tryskou, navržená speciálně pro tlakové myčky značky Karcher ze série "K". Tato rotační turbo tryska obsahuje keramickou vložku, která zajišťuje maximální prodloužení životnosti. Tryska vytváří soustředěný a ostrý proud vody, což výrazně zvyšuje výkon a efektivitu při mytí. Tyč je navíc vybavena bajonetovým připojením, kompatibilním s myčkami série K2-K6. Charakteristika produktu: - Vysoká kvalita zpracování - Délka... Celý popis

Koupit za 394 Kč

Popis

Rotační tryska Turbo pro Karcher K2-K6 G73113

Vysoce kvalitní tyč s rotační tryskou, navržená speciálně pro tlakové myčky značky Karcher ze série "K". Tato rotační turbo tryska obsahuje keramickou vložku, která zajišťuje maximální prodloužení životnosti. Tryska vytváří soustředěný a ostrý proud vody, což výrazně zvyšuje výkon a efektivitu při mytí. Tyč je navíc vybavena bajonetovým připojením, kompatibilním s myčkami série K2-K6.

Charakteristika produktu:

- Vysoká kvalita zpracování

- Délka tyče: 52 cm

- Rotační turbo tryska s keramickou vložkou

- Bajonetové připojení používané v myčkách série "K"

- Maximální tlak: 150 bar

- Maximální teplota: 60°C

Technické parametry se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Uvedené obrázky slouží pouze k ilustrativním účelům.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Geko
Typ pistole