Turistické boty Salewa Puez 2 Mid Ptx M nabízejí voděodolnou membránu Powertex a robustní konstrukci pro pohodlné a bezpečné túry v náročném terénu Salewa Puez 2 Mid Ptx M jsou navrženy pro dlouhé horské túry i vícedenní treky s těžkým batohem. Díky voděodolné a prodyšné membráně Powertex poskytují spolehlivou ochranu proti dešti, sněhu a blátu. Svršek z odolného syntetického materiálu je zesílen gumovou obsázkou a vnější špičkou pro zvýšenou odolnost vůči oděru. Dvojitá EVA mezipodešev zajišťuje... Celý popis

Koupit za 4 239 Kč

Popis

Turistické boty Salewa Puez 2 Mid Ptx M nabízejí voděodolnou membránu Powertex a robustní konstrukci pro pohodlné a bezpečné túry v náročném terénu Salewa Puez 2 Mid Ptx M jsou navrženy pro dlouhé horské túry i vícedenní treky s těžkým batohem. Díky voděodolné a prodyšné membráně Powertex poskytují spolehlivou ochranu proti dešti, sněhu a blátu. Svršek z odolného syntetického materiálu je zesílen gumovou obsázkou a vnější špičkou pro zvýšenou odolnost vůči oděru. Dvojitá EVA mezipodešev zajišťuje tlumení nárazů a pohodlí i při dlouhých trasách.
Boty jsou vybaveny podešví Pomoca Alpine Trekker, která nabízí vynikající trakci díky gumovým výstupkům a termoplastickému rámu po celé délce pro lepší flexibilitu a odraz. Salewa 3F systém s Kevlarovými lany zajišťuje pevné uchycení kotníku a stabilitu střední části chodidla. Lezecké šněrování sahající až ke špičce umožňuje přesné nastavení pro optimální pohodlí.
Salewa Puez 2 Mid Ptx M jsou ideální volbou pro náročné turisty hledající spolehlivost, pohodlí a odolnost v různých terénech.
Hlavní vlastností:

voděodolná a prodyšná membrána Powertex
odolný svršek ze syntetického materiálu
s gumovou obsázkou a vnější špičkou pro zvýšenou odolnost
dvojitá EVA mezipodešev pro tlumení nárazů a pohodlí při dlouhých túrách
podešev Pomoca Alpine Trekker
vynikající trakce a flexibilita
3F systém s Kevlarovými lany
lezecké šněrování pro přesné nastavení 
PFC-free membrána 
hmotnost přibližně 960g/pár (velikost 9 UK)
Zobrazit více

Parametry

Značka Salewa
Výška obuvi kotníkové
Materiál textil
Hmotnost 960.0 g
Náročnost terénu na středně náročný terén
Typ outdoorové aktivity na vícedenní turistiku
Barva černá
Typ boty pohorky
Modelová řada Puez 2 Mid PTX
Technologie PowerTex, Pomoca Alpine Trekker
S membránou ano
Voděodolné ano
Zateplené ne
Období jarní/podzimní
Zapínání na šněrování
Typ stélky s vyjímatelnou stélkou
Šířka obuvi standardní šířka
Vhodné pro ortopedické vložky ano
Unisex ne
Šetrné k přírodě ano
Úroveň výbavy s plnou výbavou
Náročnost turistiky na středně náročnou turistiku
Kompatibilita s mačkami s žádnou kompatibilitou pro mačky
Tuhost podešve se středně tuhou podešví
S ochranou špičky ano
Umístění obsázky s obsázkou na špičce a patě
Materiál mezipodešve EVA
Materiál podešve Pomoca
Drop 10 mm
Zobrazit více parametrů