✨ CADILLAC – OUTDOOR WATERPROOF Luxusní zlatá pletivová stuha o šíři 25 mm a délce 2 m je speciálně navržená pro venkovní použití. Díky voděodolnému provedení a tenkému drátku vetkanému v obou okrajích dokonale drží tvar, a proto je ideální na tvorbu opravdu velkých a bohatých mašlí. Skvěle se hodí k dekorování vchodových dveří, venkovních vánočních stromků, oken či zahradních dekorací, kde i v zimních podmínkách zachová svůj lesk a pevnost. Využití: ozdobení vánočních věnců na dveře dekorace... Celý popis
Koupit za 24 Kč- Nejoblíbenější
- Nejlevnější
- Nejdražší
Popis
✨ CADILLAC – OUTDOOR WATERPROOF
Luxusní zlatá pletivová stuha o šíři 25 mm a délce 2 m je speciálně navržená pro venkovní použití. Díky voděodolnému provedení a tenkému drátku vetkanému v obou okrajích dokonale drží tvar, a proto je ideální na tvorbu opravdu velkých a bohatých mašlí. Skvěle se hodí k dekorování vchodových dveří, venkovních vánočních stromků, oken či zahradních dekorací, kde i v zimních podmínkách zachová svůj lesk a pevnost.
Využití:
ozdobení vánočních věnců na dveře
dekorace velkých dárkových košů a balíků
výzdoba venkovních keřů a stromků
slavnostní aranžmá na zahradní slavnosti nebo svatby
výrazný prvek pro interiérové dekorace s nádechem luxusu
Tato stuha je perfektní volbou, pokud hledáte kombinaci odolnosti, krásy a univerzálního využití – ať už venku, nebo uvnitř.
Parametry
| Barva | zlatá |